'TD bevestigt transfer: Club breekt eigen record'

780 stemmen
'TD bevestigt transfer: Club breekt eigen record'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Na de eerdere komst van Ferran Jutgla en Bjorn Meijer, rondde de landskampioen deze week ook de transfer van Cyle Larin af. Maar de Bruggelingen zijn nog lang niet klaar met het ontrollen van hun transferplannen.


Door het winterse WK is de kalender van komend seizoen sowieso al propvol. En dat willen de Bruggelingen ook nog eens gaan strijden op verschillende fronten. Er dus nood aan een voldoende brede kern, zeker omdat de beloften nodig zullen zijn in 1B. Bovendien zag Blauw-Zwart met Bas Dost, Sargis Adamyan, Michael Krmencik en Loïs Openda al verschillende aanvallers vertrekken. Daar kunnen ook nog Charles De Ketelaere, Noa Lang en David Okereke bij komen.

Niet onlogisch dus dat het bestuur zich vooral toegelegd op offensieve aanwinsten. Jutgla liet zich in de oefenmatchen ook al opmerken met enkele doelpunten, terwijl Larin deze week zijn opwachting maakte tijdens de oefenstage in Wageningen. En nu lijkt er nog een derde nieuwe spits op komst. Zo geraakte woensdag bekend dat Club Brugge zijn zinnen heeft gezet op Vedat Muriqi. De Kossovaarse international was in het verleden al in beeld op Jan Breydel en zou mogen vertrekken bij SS Lazio.

RECORDTRANSFER
Vanuit Brugse hoek werd vooralsnog niet gereageerd op een eventuele deel, maar de Italianen hebben er wel vertrouwen in. Sportieve baas Igli Tare maakt zich bij het Albanese Nacionale sterk dat een akkoord in de maak is. "Ja, niet voor 9 miljoen euro maar voor 11 miljoen", klinkt het. In dat geval zou Club zijn transferrecord verbreken voor een speler van 28 jaar die bij Lazio behoorlijk door de mand viel. Een onwaarschijnlijk scenario, maar bij Lazio lijkt men hier dus wel vanuit te gaan.

LEES OOK: Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

Club kan zo'n bedrag beter spenderen aan andere spelers ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

3
3
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

23
23
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

79
79
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

121
121
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

294
294
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

165
165
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

336
336
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

118
118
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

41
41
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

177
177
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

227
227
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

461
461
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

251
251
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

420
420
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

121
121
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

289
289
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

278
278
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

245
245
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

342
342
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1304
1304
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

296
296
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

144
144
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

369
369
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

89
89
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

369
369

Meer sportnieuws