'TD bevestigt transfer: Club breekt eigen record'

780 stemmen
'TD bevestigt transfer: Club breekt eigen record'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Na de eerdere komst van Ferran Jutgla en Bjorn Meijer, rondde de landskampioen deze week ook de transfer van Cyle Larin af. Maar de Bruggelingen zijn nog lang niet klaar met het ontrollen van hun transferplannen.


Door het winterse WK is de kalender van komend seizoen sowieso al propvol. En dat willen de Bruggelingen ook nog eens gaan strijden op verschillende fronten. Er dus nood aan een voldoende brede kern, zeker omdat de beloften nodig zullen zijn in 1B. Bovendien zag Blauw-Zwart met Bas Dost, Sargis Adamyan, Michael Krmencik en Loïs Openda al verschillende aanvallers vertrekken. Daar kunnen ook nog Charles De Ketelaere, Noa Lang en David Okereke bij komen.

Niet onlogisch dus dat het bestuur zich vooral toegelegd op offensieve aanwinsten. Jutgla liet zich in de oefenmatchen ook al opmerken met enkele doelpunten, terwijl Larin deze week zijn opwachting maakte tijdens de oefenstage in Wageningen. En nu lijkt er nog een derde nieuwe spits op komst. Zo geraakte woensdag bekend dat Club Brugge zijn zinnen heeft gezet op Vedat Muriqi. De Kossovaarse international was in het verleden al in beeld op Jan Breydel en zou mogen vertrekken bij SS Lazio.

RECORDTRANSFER
Vanuit Brugse hoek werd vooralsnog niet gereageerd op een eventuele deel, maar de Italianen hebben er wel vertrouwen in. Sportieve baas Igli Tare maakt zich bij het Albanese Nacionale sterk dat een akkoord in de maak is. "Ja, niet voor 9 miljoen euro maar voor 11 miljoen", klinkt het. In dat geval zou Club zijn transferrecord verbreken voor een speler van 28 jaar die bij Lazio behoorlijk door de mand viel. Een onwaarschijnlijk scenario, maar bij Lazio lijkt men hier dus wel vanuit te gaan.

LEES OOK: Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club kan zo'n bedrag beter spenderen aan andere spelers ...

Meest recent

Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

21
21
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

262
262
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

68
68
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

24
24
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

31
31
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

352
352
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

37
37
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

354
354
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

109
109
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

46
46
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

227
227
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

38
38
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

47
47
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

209
209
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

615
615
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

191
191
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

76
76
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

451
451
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

231
231
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

556
556
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

560
560
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

495
495
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

388
388
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

218
218

Meer sportnieuws