'TD bevestigt transfer: Club breekt eigen record'

780 stemmen
'TD bevestigt transfer: Club breekt eigen record'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Na de eerdere komst van Ferran Jutgla en Bjorn Meijer, rondde de landskampioen deze week ook de transfer van Cyle Larin af. Maar de Bruggelingen zijn nog lang niet klaar met het ontrollen van hun transferplannen.


Door het winterse WK is de kalender van komend seizoen sowieso al propvol. En dat willen de Bruggelingen ook nog eens gaan strijden op verschillende fronten. Er dus nood aan een voldoende brede kern, zeker omdat de beloften nodig zullen zijn in 1B. Bovendien zag Blauw-Zwart met Bas Dost, Sargis Adamyan, Michael Krmencik en Loïs Openda al verschillende aanvallers vertrekken. Daar kunnen ook nog Charles De Ketelaere, Noa Lang en David Okereke bij komen.

Niet onlogisch dus dat het bestuur zich vooral toegelegd op offensieve aanwinsten. Jutgla liet zich in de oefenmatchen ook al opmerken met enkele doelpunten, terwijl Larin deze week zijn opwachting maakte tijdens de oefenstage in Wageningen. En nu lijkt er nog een derde nieuwe spits op komst. Zo geraakte woensdag bekend dat Club Brugge zijn zinnen heeft gezet op Vedat Muriqi. De Kossovaarse international was in het verleden al in beeld op Jan Breydel en zou mogen vertrekken bij SS Lazio.

RECORDTRANSFER
Vanuit Brugse hoek werd vooralsnog niet gereageerd op een eventuele deel, maar de Italianen hebben er wel vertrouwen in. Sportieve baas Igli Tare maakt zich bij het Albanese Nacionale sterk dat een akkoord in de maak is. "Ja, niet voor 9 miljoen euro maar voor 11 miljoen", klinkt het. In dat geval zou Club zijn transferrecord verbreken voor een speler van 28 jaar die bij Lazio behoorlijk door de mand viel. Een onwaarschijnlijk scenario, maar bij Lazio lijkt men hier dus wel vanuit te gaan.

LEES OOK: Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Club kan zo'n bedrag beter spenderen aan andere spelers ...

Meest recent

Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

65
65
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

59
59
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

11
11
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

36
36
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

94
94
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

37
37
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

54
54
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

45
45
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

57
57
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

74
74
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

111
111
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

332
332
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

86
86
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

197
197
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

151
151
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

83
83
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

499
499
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

423
423
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

132
132
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

426
426
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

308
308
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

290
290
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

551
551
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

211
211

Meer sportnieuws