'Cercle Brugge verliest opnieuw smaakmaker'

155 stemmen
'Cercle Brugge verliest opnieuw smaakmaker'

Cercle Brugge speelde vorig seizoen een zeer sterke tweede seizoenshelft, waarin ze van de kelder van het klassement nog bijna tot in de play-offs raakten. De Bruggelingen krijgen wel te maken met de keerzijde van dat succes, want met Rabbi Matondo zagen ze al hun grootste smaakmaker vertrekken. Daar zal het mogelijk ook niet bij blijven.


De volgende vertrekker zou immers ook al klaarstaan, want volgens Het Laatste Nieuws heeft Vitinho aan Cercle laten weten dat hij een transfer wil maken. De Braziliaanse rechtsachter streek in 2018 neer en dwong vorig seizoen na blessureleed weer een vaste plaats af, maar wil zijn laatste contractjaar niet afwachten. Er is de nodige interesse voor de 22-jarige.

"Bij een goed bod valt daar over te praten", bevestigt technisch directeur Carlos Aviña de mogelijke transfer. "We kregen uit Spanje en Portugal al aanbiedingen binnen die evenwel ontoereikend waren." Er zou ook nog interesse zijn van Stade Brest en Flamengo, al lijken die laatsten weinig kans te maken. Vitinho zou immers in Europa willen blijven.

RECORDTRANSFER
Vitinho werd door Cercle in de zomer van 2018 weggehaald bij Cruzeiro voor een recordbedrag van 2,35 miljoen euro. Hij streek toen neer met de nodige adelbrieven, want in Brazilië gold hij als een groot talent en hij trainde in de aanloop naar het WK zelfs even mee met de Seleção. Het talent werd in Brugge wel wat geremd door blessures en lijkt uiteindelijk af te klokken op 74 wedstrijden, waarin hij goed was voor twee goals en drie assists.

LEES OOK: 'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Zal Cercle hem missen?

Meest recent

Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

5
5
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

228
228
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

58
58
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

23
23
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

28
28
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

315
315
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

35
35
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

342
342
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

107
107
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

45
45
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

220
220
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

37
37
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

46
46
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

205
205
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

613
613
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

191
191
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

75
75
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

450
450
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

230
230
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

556
556
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

558
558
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

495
495
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

382
382
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

216
216

Meer sportnieuws