"Had de situatie niet zo ernstig verwacht bij Standard"

door

Standard moet eerst verkopen vooraleer het zelf spelers kan aantrekken. Samuel Bastien werd voor amper 800.000 euro verkocht aan Burnley en Jackson Muleka tekent weldra bij Besiktas. Renaud Emond liet zich uit over de huidige kern.


De aanvaller kende geen goede terugkeer, want hij bakte er ook weinig van sinds januari. De ervaren spits zal desondanks toch een belangrijke kracht worden bij de Rouches. Hij ziet ook dat Standard in een moeilijke situatie zit. "Ik kreeg te horen dat de club in een lastige situatie verkeerde, maar ik dacht toch dat het minder ernstig was", verklapte hij aan La Dernière Heure. Standard moest zelfs knokken voor het behoud en het is dus duidelijk dat er nog veel versterking zal moeten komen.

TROUWE FANS

Emond geeft aan dat er uiteraard minder kwaliteit aanwezig is dan hij gewend was in zijn vorige periode in de Vurige Stede. De fans maken zich duidelijk zorgen, maar blijven de club wel steunen. Volgens La Capitale werden er immers als 16.000 abonnementen verkocht. Desondanks hopen de supporters dat er weldra nieuwe spelers gaan komen.

Emond maakt zich voorlopig nog weinig zorgen, want het is nog maar 6 juli. De mercato is nog twee maanden open en Standard zal zeker nog ingaande transfers afronden. De ervaren aanvaller beseft ook dat Standard in de huidige situatie eerst spelers van de hand moet doen vooraleer het zelf de transfermarkt kan opgaan. De fans van Standard moeten dus nog even geduld hebben.

LEES OOK: Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen
151

Zal Standard de top acht halen?

Meest recent

'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

7
7
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

29
29
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

66
66
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

57
57
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

186
186
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

222
222
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

150
150
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

96
96
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

387
387
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

90
90
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

146
146
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

143
143
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

72
72
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

74
74
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

79
79
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

227
227
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

191
191
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

326
326
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

489
489
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

396
396
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

57
57
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

187
187
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

174
174
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

93
93

Meer sportnieuws