'Rangers wil Genk verlossen van dure smaakmaker'

195 stemmen
'Rangers wil Genk verlossen van dure smaakmaker'

KRC Genk moet nog echt beginnen aan de transferperiode. De Limburgers gaan eerst spelers verkopen vooraleer ze gaan uithalen op de transfermarkt. Het begint steeds meer te bewegen in de Cegeka Arena.


Italiaanse media kwamen als eerste naar buiten over de nakende transfer van Kristian Thorstvedt naar Sassuolo en Racing Genk zou om en bij de 10 miljoen euro gaan verdienen met die transfer. Daarnaast wil Genk vooral af van een aantal spelers die zelf de club willen verlaten. Theo Bongonda is zo iemand. De flankaanvaller traint apart en beide partijen willen snel een oplossing vinden.

Volgens bronnen in Schotland heeft Rangers FC zijn zinnen gezet op de ex-speler van Zulte Waregem. De Schotten komen wel vaker shoppen in België. De afgelopen jaren trokken Ianis Hagi (via Racing Genk), Kemar Roofe (Anderlecht) en Fashion Sakala (KV Oostende) allen naar Ibrox Park. Ze deden het daar allen naar behoren en Rangers FC heeft dus goede ervaringen met spelers uit de Jupiler Pro League. Racing Genk mag ook hopen op een mooie transfersom, want Rangers is in staan om transfersommen van 6-8 miljoen euro te betalen. 

EMIRATEN

Bongonda kostte in het verleden 7 miljoen euro en bij Genk zouden ze maar al te graag deze som in ontvangst nemen. Bongonda kende weliswaar goede jaren in Limburg, maar zijn laatste seizoen was wat wisselvallig. Naast Rangers zou er ook interesse zijn vanuit de Verenigde Arabische Emiraten, maar als een mooie Europese club komt aankloppen, lijken zij toch de voorkeur te genieten bij Bongonda. Wordt vervolgd.

Gaat Rangers een bod doen?

Meest recent

'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

8
8
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

27
27
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

106
106
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

85
85
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

296
296
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

389
389
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

222
222
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

398
398
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

425
425
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

535
535
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

233
233
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

79
79
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

236
236
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

293
293
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

141
141
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

387
387
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

158
158
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

235
235
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

643
643
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

122
122
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

322
322
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

208
208
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

173
173
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

128
128

Meer sportnieuws