'Rangers wil Genk verlossen van dure smaakmaker'

door
'Rangers wil Genk verlossen van dure smaakmaker'

KRC Genk moet nog echt beginnen aan de transferperiode. De Limburgers gaan eerst spelers verkopen vooraleer ze gaan uithalen op de transfermarkt. Het begint steeds meer te bewegen in de Cegeka Arena.


Italiaanse media kwamen als eerste naar buiten over de nakende transfer van Kristian Thorstvedt naar Sassuolo en Racing Genk zou om en bij de 10 miljoen euro gaan verdienen met die transfer. Daarnaast wil Genk vooral af van een aantal spelers die zelf de club willen verlaten. Theo Bongonda is zo iemand. De flankaanvaller traint apart en beide partijen willen snel een oplossing vinden.

Volgens bronnen in Schotland heeft Rangers FC zijn zinnen gezet op de ex-speler van Zulte Waregem. De Schotten komen wel vaker shoppen in België. De afgelopen jaren trokken Ianis Hagi (via Racing Genk), Kemar Roofe (Anderlecht) en Fashion Sakala (KV Oostende) allen naar Ibrox Park. Ze deden het daar allen naar behoren en Rangers FC heeft dus goede ervaringen met spelers uit de Jupiler Pro League. Racing Genk mag ook hopen op een mooie transfersom, want Rangers is in staan om transfersommen van 6-8 miljoen euro te betalen. 

EMIRATEN

Bongonda kostte in het verleden 7 miljoen euro en bij Genk zouden ze maar al te graag deze som in ontvangst nemen. Bongonda kende weliswaar goede jaren in Limburg, maar zijn laatste seizoen was wat wisselvallig. Naast Rangers zou er ook interesse zijn vanuit de Verenigde Arabische Emiraten, maar als een mooie Europese club komt aankloppen, lijken zij toch de voorkeur te genieten bij Bongonda. Wordt vervolgd.

Gaat Rangers een bod doen?

Meest recent

‘Club Brugge lost bommetje: investering van 16 miljoen?’

Club Brugge staat met Aleksandar Stankovic op een zucht van een derde zomeraanwinst, maar daarmee ...

143
143
'Hasi hanteert hakbijl: Anderlecht laat duo vallen'

RSC Anderlecht ging al stevig tekeer op de transfermarkt, maar het beloven straks toch nog drukke ...

320
320
'Transferdrift Club: wéér witte rook in Brugge'

De afgelopen weken wemelde het vooral van de geruchten op uitgaand vlak, maar nu maakt Club Brugge ...

564
564
Schokkende onthulling over crash Diogo Jota

De voetbalwereld is nog steeds in shock na het plotse overlijden van Diogo Jota en zijn broer ...

146
146
‘Wilmots grijpt in: jackpot voor zes (!) sterkhouders’

Marc Wilmots heeft de opdracht gekregen om een competitieve kern samen te stellen zodat hoofdtrainer ...

256
256
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Club Brugge is nog op zoek naar aanvallend geweld na het vertrek van Chemsdine Talbi, maar het stuit ...

643
643
‘Groot Hatenboer-drama bij Anderlecht’

RSC Anderlecht is aan de voorbereiding bezig en daarbij komen ook enkele nieuwe gezichten piepen. ...

756
756
Benteke krijgt opvallende coach: oude bekende RSCA

Christian Benteke maakt momenteel het mooie weer in de Verenigde Staten. De aanvaller werd vorig ...

50
50
Henderson zorgt voor plots bommetje bij Ajax

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

47
47
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

177
177
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

133
133
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

220
220
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

375
375
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

84
84
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

742
742
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

251
251
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

158
158
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

160
160
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

189
189
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

58
58
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1311
1311
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

146
146
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

117
117
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

613
613
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

535
535

Meer sportnieuws