'Rangers wil Genk verlossen van dure smaakmaker'

195 stemmen
'Rangers wil Genk verlossen van dure smaakmaker'

KRC Genk moet nog echt beginnen aan de transferperiode. De Limburgers gaan eerst spelers verkopen vooraleer ze gaan uithalen op de transfermarkt. Het begint steeds meer te bewegen in de Cegeka Arena.


Italiaanse media kwamen als eerste naar buiten over de nakende transfer van Kristian Thorstvedt naar Sassuolo en Racing Genk zou om en bij de 10 miljoen euro gaan verdienen met die transfer. Daarnaast wil Genk vooral af van een aantal spelers die zelf de club willen verlaten. Theo Bongonda is zo iemand. De flankaanvaller traint apart en beide partijen willen snel een oplossing vinden.

Volgens bronnen in Schotland heeft Rangers FC zijn zinnen gezet op de ex-speler van Zulte Waregem. De Schotten komen wel vaker shoppen in België. De afgelopen jaren trokken Ianis Hagi (via Racing Genk), Kemar Roofe (Anderlecht) en Fashion Sakala (KV Oostende) allen naar Ibrox Park. Ze deden het daar allen naar behoren en Rangers FC heeft dus goede ervaringen met spelers uit de Jupiler Pro League. Racing Genk mag ook hopen op een mooie transfersom, want Rangers is in staan om transfersommen van 6-8 miljoen euro te betalen. 

EMIRATEN

Bongonda kostte in het verleden 7 miljoen euro en bij Genk zouden ze maar al te graag deze som in ontvangst nemen. Bongonda kende weliswaar goede jaren in Limburg, maar zijn laatste seizoen was wat wisselvallig. Naast Rangers zou er ook interesse zijn vanuit de Verenigde Arabische Emiraten, maar als een mooie Europese club komt aankloppen, lijken zij toch de voorkeur te genieten bij Bongonda. Wordt vervolgd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

Gaat Rangers een bod doen?

Meest recent

'Hete zomer Anderlecht: toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

38
38
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

115
115
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

174
174
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

72
72
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

244
244
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

164
164
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

111
111
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

82
82
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

97
97
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

154
154
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

98
98
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

84
84
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

425
425
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

107
107
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

120
120
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

281
281
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

159
159
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

377
377
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

229
229
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

163
163
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

461
461
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

144
144
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

336
336
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136

Meer sportnieuws