'Club in nauw gedreven: bod van meer dan 30 miljoen'

door
'Club in nauw gedreven: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge is maandag aan een nieuw luik binnen de voorbereiding begonnen. Coach Carl Hoefkens en zijn manschappen trokken namelijk naar het Nederlandse Wageningen waar een oefenkamp wordt afgewerkt. Ook Charles De Ketelaere sloot weer aan, al is het maar de vraag voor hoe lang dat zal zijn.


Zo is het op dit moment allerminst duidelijk wat de nabije toekomst brengt voor het Brugse goudhaantje. De landskampioen wil zijn smaakmaker liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Of dat ook zal lukken valt evenwel te betwijfelen. Zelf sluit de Rode Duivel immers niets uit. En ondertussen wordt de interesse in CDK steeds groter.

De Bruggelingen hanteren nochtans een hoge vraagprijs, naar verluidt zo'n 40 miljoen euro, om geïnteresseerde ploegen af te schrikken. Maar die strategie lijkt zijn effect te missen. Zo geraakte eerder al bekend dat AC Milan in actie is geschoten. De Italiaanse kampioen zag een eerste bod van om en bij de 20 miljoen euro meteen geweigerd worden, maar zou inmiddels een verhoogde aanbieding voorbereiden.

MILJOENENBOD LEEDS
En het wordt voor Club nog moeilijker om De Ketelaere aan boord te houden. Zo meldt transferwatcher Fabrizio Romano dat ook Leeds United concreet is. De Engelsen zouden zelfs meer dan 30 miljoen euro op tafel leggen, plus bonussen. Die som komt al behoorlijk dicht bij het verlangde bedrag. Of CDK zelf ook openstaat voor een verhuis naar Leeds, dat vorig seizoen vol tegen degradatie uit de Premier League moest strijden, is vooralsnog niet geweten. Maar het is duidelijk dat de strijd helemaal is losgebarsten.

LEES OOK: Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

Wat is volgens u een correcte transfersom voor CDK?

Meest recent

'Manchester City wil shoppen bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

0
0
Rampscenario Taravel: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

72
72
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

212
212
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

134
134
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

68
68
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

47
47
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

51
51
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

75
75
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

44
44
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

28
28
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

196
196
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

244
244
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

76
76
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

304
304
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

184
184
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

250
250
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

156
156
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

77
77
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

44
44
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

176
176
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

85
85
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

252
252
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

210
210
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

345
345

Meer sportnieuws