'Club in nauw gedreven: bod van meer dan 30 miljoen'

592
'Club in nauw gedreven: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge is maandag aan een nieuw luik binnen de voorbereiding begonnen. Coach Carl Hoefkens en zijn manschappen trokken namelijk naar het Nederlandse Wageningen waar een oefenkamp wordt afgewerkt. Ook Charles De Ketelaere sloot weer aan, al is het maar de vraag voor hoe lang dat zal zijn.


Zo is het op dit moment allerminst duidelijk wat de nabije toekomst brengt voor het Brugse goudhaantje. De landskampioen wil zijn smaakmaker liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Of dat ook zal lukken valt evenwel te betwijfelen. Zelf sluit de Rode Duivel immers niets uit. En ondertussen wordt de interesse in CDK steeds groter.

De Bruggelingen hanteren nochtans een hoge vraagprijs, naar verluidt zo'n 40 miljoen euro, om geïnteresseerde ploegen af te schrikken. Maar die strategie lijkt zijn effect te missen. Zo geraakte eerder al bekend dat AC Milan in actie is geschoten. De Italiaanse kampioen zag een eerste bod van om en bij de 20 miljoen euro meteen geweigerd worden, maar zou inmiddels een verhoogde aanbieding voorbereiden.

MILJOENENBOD LEEDS
En het wordt voor Club nog moeilijker om De Ketelaere aan boord te houden. Zo meldt transferwatcher Fabrizio Romano dat ook Leeds United concreet is. De Engelsen zouden zelfs meer dan 30 miljoen euro op tafel leggen, plus bonussen. Die som komt al behoorlijk dicht bij het verlangde bedrag. Of CDK zelf ook openstaat voor een verhuis naar Leeds, dat vorig seizoen vol tegen degradatie uit de Premier League moest strijden, is vooralsnog niet geweten. Maar het is duidelijk dat de strijd helemaal is losgebarsten.

LEES OOK: ‘Transferwending Epolo: Engeland lonkt met miljoenen’

Wat is volgens u een correcte transfersom voor CDK?

Meest recent

Anderlecht-fans komen plots met woest statement

RSC Anderlecht is behoorlijk aan het seizoen begonnen. Vooral de Europese kwalificatie voor de ...

27
27
José Mourinho slaat keihard terug op Vincent Kompany

José Mourinho is dit seizoen weer de hoofdtrainer van Real Madrid. De Portugese oefenmeester ...

75
75
Antwerp maakt nog last minute-vertrekker bekend

Royal Antwerp FC is bijna klaar op de zomermercato. Terwijl The Great Old nadrukkelijk in verband ...

82
82
Coucke scheert hoge toppen met megalomaan nieuw project

Marc Coucke heeft wel vaker laten zien dat hij niet bepaald bang is om groot te dromen. Ook nu duikt ...

42
42
‘Antwerp op zucht van stunt: groen licht Vermeeren’

Zien we Arthur Vermeeren binnenkort weer op de Bosuil? De middenvelder brak op jonge leeftijd door ...

236
236
STVV blijft gaan: Belgisch toptalent is elfde zomertransfer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

29
29
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht niet klaar, stunts Antwerp en OHL’

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dag bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

244
244
‘Grote verrassing: Mirisola trekt naar JPL-club’

KRC Genk wil op het slot van de zomermercato nog enkele deals afsluiten. Uitgaand wordt Robin ...

240
240
‘Enorme transferdomper: nog één Bertaccini-oplossing’

Adriano Bertaccini wil weg bij RSC Anderlecht en ook Paars-Wit wil de aanvaller lozen. Onder Vitor ...

377
377
'El Hadj blaast zélf transfer af ondanks akkoord Union'

Het slot van de zomermercato zit vol verrassingen. Ook bij Union SG is er een transfersoap van ...

200
200
Cercle krijgt nog nieuwe doelman van Monaco

Cercle Brugge is aan zijn seizoen begonnen met een twee op twaalf en had wellicht toch op meer ...

31
31
Genk heeft opvolger El Ouahdi helemaal binnen

Bij KRC Genk moesten ze in allerijl nog op zoek naar een extra versterking, want ze zagen deze week ...

82
82
Drukke dag Anderlecht: Bruno beoordeelt nieuwkomers

Anderlecht was woensdag zeer druk in de weer op de transfermarkt. Met Andrew Omobamidele, Oleg ...

480
480
'OHL wil ex-speler Club, Japanner voor Charleroi'

Donderdag is ook in België Deadline Day en dus zijn heel wat clubs nog druk in de weer. Bij OH ...

65
65
STVV strikt WK-ganger als ultieme attractie

Bij STVV hebben ze op de valreep ook nog enkele versterkingen aangetrokken. De Kanaries konden nog ...

65
65
'Anderlecht heeft aanwinst 11 klaar: één struikelblok'

Het was dinsdag een zeer drukke dag bij Anderlecht, want dat haalde maar liefst drie nieuwkomers ...

411
411
Anderlecht is gewaarschuwd: "We gaan er onze kans"

KV Kortrijk staat na drie wedstrijden met lege handen, maar volgens coach Michiel Jonckheere vertelt ...

344
344
Fans Anderlecht hoopvol en hebben grote lof voor één man

RSC Anderlecht deed tien zomertransfers. Dat waren er dus een stuk meer dan de vier à vijf ...

379
379
STVV zwaar onder de indruk: "Het blijft een machine"

Union SG won makkelijk met 0-3 van STVV. Daar deed Frédéric De Meyer toch enkele ...

255
255
Meedogenloze De Cat-ingreep na droomdebuut

Nathan De Cat kende een droomstart bij Hoffenheim, maar één week later ziet zijn ...

252
252
AA Gent laat alsnog een speler de club verlaten

AA Gent heeft nog een speler laten vertrekken. De Buffalo's bereikten een akkoord met het ...

135
135
Lommel stunt met transfer, vertrekker bij Club NXT

PEC Zwolle en FC Eindhoven hebben nog zaken gedaan met Belgische clubs. De twee Nederlandse ploegen ...

90
90
Bruno na stevige kritiek na Union: "Dat zie ik graag"

De 3-0-nederlaag tegen Union kwam hard aan bij RSC Anderlecht. Toch weigert trainer Vitor Bruno om ...

237
237
Dendoncker verrast iedereen met nieuwe club

Leander Dendoncker (31) heeft een nieuwe club gevonden. De voormalige Rode Duivel zet zijn ...

49
49
Anderlecht heeft er interessante speler bij: "Kan blijven lopen"

RSC Anderlecht is héél actief op de transfermarkt. Met Romeo Amane haalden ze een ...

328
328

Meer sportnieuws