'De Ketelaere beslist zelf over Club Brugge-vertrek'

door
'De Ketelaere beslist zelf over Club Brugge-vertrek'

De delegatie van Club Brugge heeft sinds maandag zijn intrek genomen in het Nederlandse Wageningen waar een zomerse stage wordt afgewerkt. Ook Charles De Ketelaere tekende er opnieuw present. Maar ondertussen blijft er luidop gespeculeerd worden over een transfer van het goudhaantje.


Zo is het op dit moment allerminst duidelijk wat de nabije toekomst brengt voor het Brugse goudhaantje. De landskampioen wil zijn smaakmaker liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven, maar ondertussen drukt AC Milan stevig door voor zijn komst. Dinsdag raakte bekend dat Milan een eerste bod uitgebracht. Het zou gaan om een bedrag van zo'n 20 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Dat werd evenwel meteen geweigerd door Blauw-Zwart, men mikt in Jan Breydel namelijk op een recordsom van 35 à 40 miljoen euro.

De Milanezen beseften natuurlijk ook dat hun oorspronkelijk bod te laag zou uitvallen, zo toonden ze echter wel hun intenties. Bovendien wordt inmiddels al gewag gemaakt van een nieuw en verbeterd bod. Zo heeft transferwatcher Nicolo Schira het over zo'n 25 miljoen euro. Dat zal nog steeds te weinig zijn, maar is wel weer een stap in de goede richting. En ondertussen lijkt ook De Ketelaere zelf steeds meer te voelen voor een overgang naar San Siro.

TIJD VOOR NIEUWE STAP
Volgens Het Laatste Nieuws is CDK inmiddels overtuigd dat hij toe is aan een nieuwe stap. Hij had naar verluidt ook al persoonlijke gesprekken met Paolo Maldini en Stefano Pioli, respectievelijk TD en hoofdcoach bij Milan. Bovendien zouden er nauwe contacten zijn tussen De Ketelaere's makelaar Tom De Mul en het Milanese bestuur. Zij zouden in gesprek zijn over een contract van vijf jaar en het is niet uitgesloten dat Milan de entourage van de speler zal inzetten om de druk op Club op te voeren.

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

De Ketelaere is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

5
5
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

17
17
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

28
28
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

67
67
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

69
69
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

68
68
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

69
69
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

73
73
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

291
291
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

67
67
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

276
276
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

110
110
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

45
45
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

65
65
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

369
369
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

144
144
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

424
424
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

488
488
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

330
330
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

131
131
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

136
136
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

202
202
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

360
360
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

329
329
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

299
299

Meer sportnieuws