'De Ketelaere beslist zelf over Club Brugge-vertrek'

276
'De Ketelaere beslist zelf over Club Brugge-vertrek'

De delegatie van Club Brugge heeft sinds maandag zijn intrek genomen in het Nederlandse Wageningen waar een zomerse stage wordt afgewerkt. Ook Charles De Ketelaere tekende er opnieuw present. Maar ondertussen blijft er luidop gespeculeerd worden over een transfer van het goudhaantje.


Zo is het op dit moment allerminst duidelijk wat de nabije toekomst brengt voor het Brugse goudhaantje. De landskampioen wil zijn smaakmaker liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven, maar ondertussen drukt AC Milan stevig door voor zijn komst. Dinsdag raakte bekend dat Milan een eerste bod uitgebracht. Het zou gaan om een bedrag van zo'n 20 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen. Dat werd evenwel meteen geweigerd door Blauw-Zwart, men mikt in Jan Breydel namelijk op een recordsom van 35 à 40 miljoen euro.

De Milanezen beseften natuurlijk ook dat hun oorspronkelijk bod te laag zou uitvallen, zo toonden ze echter wel hun intenties. Bovendien wordt inmiddels al gewag gemaakt van een nieuw en verbeterd bod. Zo heeft transferwatcher Nicolo Schira het over zo'n 25 miljoen euro. Dat zal nog steeds te weinig zijn, maar is wel weer een stap in de goede richting. En ondertussen lijkt ook De Ketelaere zelf steeds meer te voelen voor een overgang naar San Siro.

TIJD VOOR NIEUWE STAP
Volgens Het Laatste Nieuws is CDK inmiddels overtuigd dat hij toe is aan een nieuwe stap. Hij had naar verluidt ook al persoonlijke gesprekken met Paolo Maldini en Stefano Pioli, respectievelijk TD en hoofdcoach bij Milan. Bovendien zouden er nauwe contacten zijn tussen De Ketelaere's makelaar Tom De Mul en het Milanese bestuur. Zij zouden in gesprek zijn over een contract van vijf jaar en het is niet uitgesloten dat Milan de entourage van de speler zal inzetten om de druk op Club op te voeren.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

De Ketelaere is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

3
3
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

21
21
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

11
11
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

68
68
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

273
273
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

26
26
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

289
289
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

126
126
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

166
166
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

428
428
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

142
142
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

145
145
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

645
645
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

167
167
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

104
104
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

139
139
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

36
36
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

85
85
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

341
341
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

48
48
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

60
60
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

136
136
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

64
64
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

241
241

Meer sportnieuws