'Genk dan toch niet in zee met JPL-smaakmaker'

door
'Genk dan toch niet in zee met JPL-smaakmaker'

KRC Genk kende tot dusver een vrij rustige transferzomer, maar daar zal de komende weken en maanden wellicht nog verandering in gaan komen. De verwachting is immers dat een aantal sterkhouders nog zullen vertrekken en met Kristian Thorstvedt lijkt er al een eerste sleutelspeler op weg naar de uitgang. Ook voor onder meer Jhon Lucumi en Theo Bongonda wordt nog een transfer verwacht.


Die laatste trok ook niet mee op stage en dus kijkt Genk al uit naar een vervanger. Dat leek een bekende naam te gaan worden, want de voorbije dagen leek Faïz Selemani op weg naar de Cegeka Arena. De aanvaller was de voorbije seizoenen de smaakmaker van KV Kortrijk en aast deze zomer op een stap hogerop. Een Belgische topclub past wel in zijn plannen en dus leek Genk een 'match made in heaven'.

Maar volgens Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad zal de 28-jarige aanvaller uiteindelijk toch niet naar de Limburgers trekken. Alles leek in kannen en kruiken, maar volgens HLN vond Genk uiteindelijk toch geen akkoord met de speler en dus besloten ze de transfer maar af te blazen. Selemani zal dus een andere uitweg moeten zoeken, want ook hij trok met Kortrijk niet op stage omdat hij absoluut weg wil.

OYEN EN CO
Bij Genk lijken ze dan weer niet meteen een andere piste te gaan bewandelen. Ondanks het nakende vertrek van Bongonda loopt er immers nog het nodige aanvallende talent rond bij hen. Zo is Junya Ito er nog steeds en lijkt het komende seizoen het jaar van de grote doorbraak van Luca Oyen te gaan worden, nadat de 19-jarige eind vorig seizoen al mooie dingen liet zien. Daarnaast zijn er ook nog steeds Mike Trésor, John Paintsil en jonge talenten als Kelvin John die kunnen inspringen.

LEES OOK: Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

Moet Genk nog een vervanger voor Bongonda zoeken?

Meest recent

Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

200
200
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

48
48
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

142
142
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

76
76
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

119
119
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

316
316
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

146
146
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

216
216
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

514
514
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

119
119
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

782
782
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

284
284
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

231
231
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

527
527
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

129
129
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

439
439
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

270
270
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

760
760
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

210
210
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

693
693
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

117
117
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

122
122
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

264
264
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

72
72

Meer sportnieuws