'Genk dan toch niet in zee met JPL-smaakmaker'

302 stemmen
'Genk dan toch niet in zee met JPL-smaakmaker'

KRC Genk kende tot dusver een vrij rustige transferzomer, maar daar zal de komende weken en maanden wellicht nog verandering in gaan komen. De verwachting is immers dat een aantal sterkhouders nog zullen vertrekken en met Kristian Thorstvedt lijkt er al een eerste sleutelspeler op weg naar de uitgang. Ook voor onder meer Jhon Lucumi en Theo Bongonda wordt nog een transfer verwacht.


Die laatste trok ook niet mee op stage en dus kijkt Genk al uit naar een vervanger. Dat leek een bekende naam te gaan worden, want de voorbije dagen leek Faïz Selemani op weg naar de Cegeka Arena. De aanvaller was de voorbije seizoenen de smaakmaker van KV Kortrijk en aast deze zomer op een stap hogerop. Een Belgische topclub past wel in zijn plannen en dus leek Genk een 'match made in heaven'.

Maar volgens Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad zal de 28-jarige aanvaller uiteindelijk toch niet naar de Limburgers trekken. Alles leek in kannen en kruiken, maar volgens HLN vond Genk uiteindelijk toch geen akkoord met de speler en dus besloten ze de transfer maar af te blazen. Selemani zal dus een andere uitweg moeten zoeken, want ook hij trok met Kortrijk niet op stage omdat hij absoluut weg wil.

OYEN EN CO
Bij Genk lijken ze dan weer niet meteen een andere piste te gaan bewandelen. Ondanks het nakende vertrek van Bongonda loopt er immers nog het nodige aanvallende talent rond bij hen. Zo is Junya Ito er nog steeds en lijkt het komende seizoen het jaar van de grote doorbraak van Luca Oyen te gaan worden, nadat de 19-jarige eind vorig seizoen al mooie dingen liet zien. Daarnaast zijn er ook nog steeds Mike Trésor, John Paintsil en jonge talenten als Kelvin John die kunnen inspringen.

LEES OOK: Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

🚀

Moet Genk nog een vervanger voor Bongonda zoeken?

Meest recent

'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

4
4
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

43
43
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

292
292
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

142
142
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

351
351
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

99
99
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

31
31
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

100
100
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

115
115
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

518
518
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

426
426
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

190
190
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

57
57
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

33
33
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

41
41
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

161
161
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

569
569
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

213
213
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

98
98
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

179
179
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

45
45
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

745
745
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

129
129
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

144
144
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

107
107

Meer sportnieuws