'Genk dan toch niet in zee met JPL-smaakmaker'

door
'Genk dan toch niet in zee met JPL-smaakmaker'

KRC Genk kende tot dusver een vrij rustige transferzomer, maar daar zal de komende weken en maanden wellicht nog verandering in gaan komen. De verwachting is immers dat een aantal sterkhouders nog zullen vertrekken en met Kristian Thorstvedt lijkt er al een eerste sleutelspeler op weg naar de uitgang. Ook voor onder meer Jhon Lucumi en Theo Bongonda wordt nog een transfer verwacht.


Die laatste trok ook niet mee op stage en dus kijkt Genk al uit naar een vervanger. Dat leek een bekende naam te gaan worden, want de voorbije dagen leek Faïz Selemani op weg naar de Cegeka Arena. De aanvaller was de voorbije seizoenen de smaakmaker van KV Kortrijk en aast deze zomer op een stap hogerop. Een Belgische topclub past wel in zijn plannen en dus leek Genk een 'match made in heaven'.

Maar volgens Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad zal de 28-jarige aanvaller uiteindelijk toch niet naar de Limburgers trekken. Alles leek in kannen en kruiken, maar volgens HLN vond Genk uiteindelijk toch geen akkoord met de speler en dus besloten ze de transfer maar af te blazen. Selemani zal dus een andere uitweg moeten zoeken, want ook hij trok met Kortrijk niet op stage omdat hij absoluut weg wil.

OYEN EN CO
Bij Genk lijken ze dan weer niet meteen een andere piste te gaan bewandelen. Ondanks het nakende vertrek van Bongonda loopt er immers nog het nodige aanvallende talent rond bij hen. Zo is Junya Ito er nog steeds en lijkt het komende seizoen het jaar van de grote doorbraak van Luca Oyen te gaan worden, nadat de 19-jarige eind vorig seizoen al mooie dingen liet zien. Daarnaast zijn er ook nog steeds Mike Trésor, John Paintsil en jonge talenten als Kelvin John die kunnen inspringen.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Moet Genk nog een vervanger voor Bongonda zoeken?

Meest recent

Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

14
14
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

50
50
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

125
125
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

197
197
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

88
88
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

413
413
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

117
117
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

36
36
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

37
37
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

146
146
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

148
148
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

495
495
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

115
115
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

206
206
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

45
45
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

157
157
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

147
147
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

353
353
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

150
150
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

100
100
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

413
413
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

159
159
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

174
174

Meer sportnieuws