'Genk dan toch niet in zee met JPL-smaakmaker'

door
'Genk dan toch niet in zee met JPL-smaakmaker'

KRC Genk kende tot dusver een vrij rustige transferzomer, maar daar zal de komende weken en maanden wellicht nog verandering in gaan komen. De verwachting is immers dat een aantal sterkhouders nog zullen vertrekken en met Kristian Thorstvedt lijkt er al een eerste sleutelspeler op weg naar de uitgang. Ook voor onder meer Jhon Lucumi en Theo Bongonda wordt nog een transfer verwacht.


Die laatste trok ook niet mee op stage en dus kijkt Genk al uit naar een vervanger. Dat leek een bekende naam te gaan worden, want de voorbije dagen leek Faïz Selemani op weg naar de Cegeka Arena. De aanvaller was de voorbije seizoenen de smaakmaker van KV Kortrijk en aast deze zomer op een stap hogerop. Een Belgische topclub past wel in zijn plannen en dus leek Genk een 'match made in heaven'.

Maar volgens Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad zal de 28-jarige aanvaller uiteindelijk toch niet naar de Limburgers trekken. Alles leek in kannen en kruiken, maar volgens HLN vond Genk uiteindelijk toch geen akkoord met de speler en dus besloten ze de transfer maar af te blazen. Selemani zal dus een andere uitweg moeten zoeken, want ook hij trok met Kortrijk niet op stage omdat hij absoluut weg wil.

OYEN EN CO
Bij Genk lijken ze dan weer niet meteen een andere piste te gaan bewandelen. Ondanks het nakende vertrek van Bongonda loopt er immers nog het nodige aanvallende talent rond bij hen. Zo is Junya Ito er nog steeds en lijkt het komende seizoen het jaar van de grote doorbraak van Luca Oyen te gaan worden, nadat de 19-jarige eind vorig seizoen al mooie dingen liet zien. Daarnaast zijn er ook nog steeds Mike Trésor, John Paintsil en jonge talenten als Kelvin John die kunnen inspringen.

LEES OOK: Spektakel bij Dender-Westerlo, KV Kortrijk baalt in CPL

Moet Genk nog een vervanger voor Bongonda zoeken?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

44
44
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

19
19
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

41
41
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

150
150
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

58
58
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

49
49
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

84
84
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

116
116
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

140
140
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

314
314
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

200
200
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

251
251
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

89
89
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

92
92
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

342
342
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

275
275
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

665
665
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

534
534
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

216
216
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws