'Berlusconi wil absoluut 3 kleppers naar promovendus halen'

door
'Berlusconi wil absoluut 3 kleppers naar promovendus halen'

Silvio Berlusconi mengt zich al langer in het voetbal. Sinds 2018 is hij eigenaar van AC Monza, dat daarvoor tweemaal failliet ging. De ambities van de ex-premier van Italië zijn groot. Hij wil enkele grote namen van het Italiaanse voetbal naar Monza halen. 

Berlusconi heeft zijn algemeen directeur met een aardige zakcent de transfermarkt opgestuurd, weet Sky Italia. Het zijn grote namen die op de wishlist prijken. Zo worden spitsen Mauro Icardi, Andrea Belotti en Paolo Dybala genoemd. Die laatste is zelfs transfervrij nadat zijn contract bij Juventus niet werd verlengd. In Monza zien ze hem als 'de onmogelijke droom', want de Argentijn verdiende een fortuin in Turijn. Om nog maar over zijn sportieve ambities te zwijgen. 

Toch heeft Directeur Galliani contact gezocht met diens zaakwaarnemer. Ook een andere Argentijnse spits, Icardi, kreeg een verzoek binnen van Galliani om eens af te spreken. Berlusconi heeft alvast vertrouwen in zijn poulain. Hij verwacht dat er minstens één van de drie grote namen volgend seizoen in de spits zal prijken. 

OUDE CORRYFEEËN 
De nieuwe aanvalsleider van Monza hoeft niet per sé een Argentijn te zijn. Ook de naam van Andrea Belotti (Torino) wordt gekoppeld aan Monza. De Italiaans international is eveneens transfervrij, al lijkt hij voor een overstap naar Internazionale te staan. Belotti zou er de nieuwe spitsbroeder van Romelu Lukaku worden. Inter vond vooralsnog geen akkoord en als het over centen gaat, is Berlusconi er als de kippen bij. 

Het is Monza duidelijk menens om een goed figuur te slaan in hun eerste jaar Serie A. De ex-club van Clarence Seedorf wist met Stefano Sensi, Alessio Cragno en Andrea Ranocchia drie grote namen uit Italiaanse competitie vast te leggen.

LEES OOK: Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Berlusconi maakt het Italiaanse voetbal kapot met zijn grof geld

Meest recent

Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

6
6
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

11
11
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

71
71
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

33
33
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

232
232
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

129
129
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

236
236
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

201
201
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

123
123
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

218
218
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

184
184
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

847
847
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

216
216
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

160
160
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

909
909
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

435
435
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

165
165
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

260
260
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1005
1005
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

392
392
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

237
237
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

71
71
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

40
40
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

270
270
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

99
99

Meer sportnieuws