'Berlusconi wil absoluut 3 kleppers naar promovendus halen'

61 stemmen
'Berlusconi wil absoluut 3 kleppers naar promovendus halen'

Silvio Berlusconi mengt zich al langer in het voetbal. Sinds 2018 is hij eigenaar van AC Monza, dat daarvoor tweemaal failliet ging. De ambities van de ex-premier van Italië zijn groot. Hij wil enkele grote namen van het Italiaanse voetbal naar Monza halen. 

Berlusconi heeft zijn algemeen directeur met een aardige zakcent de transfermarkt opgestuurd, weet Sky Italia. Het zijn grote namen die op de wishlist prijken. Zo worden spitsen Mauro Icardi, Andrea Belotti en Paolo Dybala genoemd. Die laatste is zelfs transfervrij nadat zijn contract bij Juventus niet werd verlengd. In Monza zien ze hem als 'de onmogelijke droom', want de Argentijn verdiende een fortuin in Turijn. Om nog maar over zijn sportieve ambities te zwijgen. 

Toch heeft Directeur Galliani contact gezocht met diens zaakwaarnemer. Ook een andere Argentijnse spits, Icardi, kreeg een verzoek binnen van Galliani om eens af te spreken. Berlusconi heeft alvast vertrouwen in zijn poulain. Hij verwacht dat er minstens één van de drie grote namen volgend seizoen in de spits zal prijken. 

OUDE CORRYFEEËN 
De nieuwe aanvalsleider van Monza hoeft niet per sé een Argentijn te zijn. Ook de naam van Andrea Belotti (Torino) wordt gekoppeld aan Monza. De Italiaans international is eveneens transfervrij, al lijkt hij voor een overstap naar Internazionale te staan. Belotti zou er de nieuwe spitsbroeder van Romelu Lukaku worden. Inter vond vooralsnog geen akkoord en als het over centen gaat, is Berlusconi er als de kippen bij. 

Het is Monza duidelijk menens om een goed figuur te slaan in hun eerste jaar Serie A. De ex-club van Clarence Seedorf wist met Stefano Sensi, Alessio Cragno en Andrea Ranocchia drie grote namen uit Italiaanse competitie vast te leggen.

LEES OOK: 'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Berlusconi maakt het Italiaanse voetbal kapot met zijn grof geld

Meest recent

Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

32
32
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

215
215
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

320
320
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

223
223
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

260
260
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

17
17
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

117
117
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

40
40
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

68
68
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

103
103
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

56
56
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

83
83
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

64
64
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

364
364
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1016
1016
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

400
400
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

390
390
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

335
335
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

41
41
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

246
246
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

247
247
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41

Meer sportnieuws