'Berlusconi wil absoluut 3 kleppers naar promovendus halen'

61 stemmen
'Berlusconi wil absoluut 3 kleppers naar promovendus halen'

Silvio Berlusconi mengt zich al langer in het voetbal. Sinds 2018 is hij eigenaar van AC Monza, dat daarvoor tweemaal failliet ging. De ambities van de ex-premier van Italië zijn groot. Hij wil enkele grote namen van het Italiaanse voetbal naar Monza halen. 

Berlusconi heeft zijn algemeen directeur met een aardige zakcent de transfermarkt opgestuurd, weet Sky Italia. Het zijn grote namen die op de wishlist prijken. Zo worden spitsen Mauro Icardi, Andrea Belotti en Paolo Dybala genoemd. Die laatste is zelfs transfervrij nadat zijn contract bij Juventus niet werd verlengd. In Monza zien ze hem als 'de onmogelijke droom', want de Argentijn verdiende een fortuin in Turijn. Om nog maar over zijn sportieve ambities te zwijgen. 

Toch heeft Directeur Galliani contact gezocht met diens zaakwaarnemer. Ook een andere Argentijnse spits, Icardi, kreeg een verzoek binnen van Galliani om eens af te spreken. Berlusconi heeft alvast vertrouwen in zijn poulain. Hij verwacht dat er minstens één van de drie grote namen volgend seizoen in de spits zal prijken. 

OUDE CORRYFEEËN 
De nieuwe aanvalsleider van Monza hoeft niet per sé een Argentijn te zijn. Ook de naam van Andrea Belotti (Torino) wordt gekoppeld aan Monza. De Italiaans international is eveneens transfervrij, al lijkt hij voor een overstap naar Internazionale te staan. Belotti zou er de nieuwe spitsbroeder van Romelu Lukaku worden. Inter vond vooralsnog geen akkoord en als het over centen gaat, is Berlusconi er als de kippen bij. 

Het is Monza duidelijk menens om een goed figuur te slaan in hun eerste jaar Serie A. De ex-club van Clarence Seedorf wist met Stefano Sensi, Alessio Cragno en Andrea Ranocchia drie grote namen uit Italiaanse competitie vast te leggen.

LEES OOK: Club Brugge loert mee: 'Spectaculaire wending Stankovic'

Berlusconi maakt het Italiaanse voetbal kapot met zijn grof geld

Meest recent

KV Mechelen stuurt opnieuw twee talenten naar Helmond

KV Mechelen beleeft tot dusver een vrij rustige transferzomer. Het zag met Halhal en Servais wel ...

9
9
Woelige aanloop Gent: vuurwerk aan hotel, icoon depanneert

Voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komend weekend, moeten Anderlecht en ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast, Real haalt stevig uit'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

119
119
Messi schittert weer bij Inter Miami: “Een Picasso-goal”

Lionel Messi (38) kende een ongelooflijk WK met Argentinië, maar in de finale bleek Spanje toch ...

31
31
Zulte Waregem broedt op groots JPL-plan dit seizoen

Zulte Waregem vocht afgelopen seizoen tegen de degradatie in de Jupiler Pro League en dat wil de ...

181
181
Jean-Marie Pfaff doet hartverscheurende bekentenis

Jean Marie Pfaff blijft een icoon van het Belgische voetbal en ziet met trots hoe SK Beveren opnieuw ...

146
146
Van den Heuvel geeft reden voor transfer van Club naar OHL

Vorig seizoen zaten ze bij Club Brugge toch een beetje met een keepersprobleem. Simon Mignolet en ...

156
156
'Real gruwelt na zeer straffe wending rond Rodri'

Real Madrid was deze zomer al zeer druk in de weer op de transfermarkt en lijkt van plan om in de ...

183
183
Genk legt weer piepjong talent vast

KRC Genk wist deze zomer een nieuwe recordtransfer te realiseren met de verkoop van Kos Karetsas aan ...

168
168
Vitor Bruno doet fans belofte: "Dat garandeer ik"

Vrijdagavond wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League afgetrapt. Anderlecht begint zondag ...

281
281
Wie legt Club en Union vuur aan schenen? Boudeweel oordeelt

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat dit weekend van start en het wordt uitkijken naar ...

447
447
Anthony Limbombe verrast iedereen met nieuwe club

Anthony Limbombe heeft een nieuwe club gevonden. De 31-jarige Belgische flankaanvaller zet zijn ...

78
78
Llansana spreekt ambitieuze taal voor PAOK Saloniki

Bij RSC Anderlecht staat hen een zeer zware taak te wachten met de uitmatch tegen PAOK Saloniki. ...

247
247
AA Gent kraait victorie: "Buffalo's beste optie voor mij"

AA Gent beseft dat het van moeten is vanavond. De Buffalo's moeten aan de bak in Zweden tegen ...

232
232
FIFA komt met officieel statement over toekomst Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino staat onder zware druk, nadat hij het plan had om de ...

301
301
'Club Brugge stunt met nieuwe Tzolis: 17M-sensatie op komst'

Club Brugge heeft een opvallende transferstunt op het oog. Blauw-zwart praat over een definitieve ...

1150
1150
Geen Anderlecht: Mbemba heeft nieuwe club beet

Chancel Mbemba zet zijn carrière voort in Saudi-Arabië. De 31-jarige Congolese ...

118
118
Mechele looft aanwinst: "Heel goede speler"

Club Brugge sloeg al zwaar toe op de transfermarkt. De landskampioen legde al 32,5 miljoen euro op ...

296
296
Anderlecht in dubio: weldra afscheid van ‘toptransfer’?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen PAOK Saloniki. Bij Paars-Wit heeft Vitor Bruno wel wat ...

596
596
Kritiek neemt toe: AA Gent moét aan klantenbinding doen

AA Gent bakte er in twee matchen tegen Cherkasy niks van. Tegen Göteborg, ook geen hoogvlieger, ...

333
333
Waarom Anderlecht twee pionnen toch moet houden

Bij RSC Anderlecht worden er momenteel héél veel geruchten gelanceerd. Ingaand en ...

282
282
Gloednieuwe naam in Europese basiself? Vitor Bruno reageert

RSC Anderlecht staat donderdagavond opnieuw voor een belangrijke afspraak. In de Europese voorrondes ...

319
319
Club Brugge loert mee: 'Spectaculaire wending Stankovic'

Club Brugge nam na amper één seizoen afscheid van Aleksandar Stankovic. Door een ...

1400
1400
'Antwerp niet uitgeshopt: twee versterkingen in pijplijn'

Antwerp FC heeft woensdag de komst van Ibrahim Salah én Snayder Porozo wereldkundig gemaakt. ...

837
837
Adedeji-Sternberg tóch naar Club? "Heel pijnlijk verhaal"

Nu het middenveld en de achterhoede schijnbaar voldoende versterkt zijn, heeft Club Brugge zijn ...

1680
1680

Meer sportnieuws