'Berlusconi wil absoluut 3 kleppers naar promovendus halen'

61
'Berlusconi wil absoluut 3 kleppers naar promovendus halen'

Silvio Berlusconi mengt zich al langer in het voetbal. Sinds 2018 is hij eigenaar van AC Monza, dat daarvoor tweemaal failliet ging. De ambities van de ex-premier van Italië zijn groot. Hij wil enkele grote namen van het Italiaanse voetbal naar Monza halen. 

Berlusconi heeft zijn algemeen directeur met een aardige zakcent de transfermarkt opgestuurd, weet Sky Italia. Het zijn grote namen die op de wishlist prijken. Zo worden spitsen Mauro Icardi, Andrea Belotti en Paolo Dybala genoemd. Die laatste is zelfs transfervrij nadat zijn contract bij Juventus niet werd verlengd. In Monza zien ze hem als 'de onmogelijke droom', want de Argentijn verdiende een fortuin in Turijn. Om nog maar over zijn sportieve ambities te zwijgen. 

Toch heeft Directeur Galliani contact gezocht met diens zaakwaarnemer. Ook een andere Argentijnse spits, Icardi, kreeg een verzoek binnen van Galliani om eens af te spreken. Berlusconi heeft alvast vertrouwen in zijn poulain. Hij verwacht dat er minstens één van de drie grote namen volgend seizoen in de spits zal prijken. 

OUDE CORRYFEEËN 
De nieuwe aanvalsleider van Monza hoeft niet per sé een Argentijn te zijn. Ook de naam van Andrea Belotti (Torino) wordt gekoppeld aan Monza. De Italiaans international is eveneens transfervrij, al lijkt hij voor een overstap naar Internazionale te staan. Belotti zou er de nieuwe spitsbroeder van Romelu Lukaku worden. Inter vond vooralsnog geen akkoord en als het over centen gaat, is Berlusconi er als de kippen bij. 

Het is Monza duidelijk menens om een goed figuur te slaan in hun eerste jaar Serie A. De ex-club van Clarence Seedorf wist met Stefano Sensi, Alessio Cragno en Andrea Ranocchia drie grote namen uit Italiaanse competitie vast te leggen.

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Berlusconi maakt het Italiaanse voetbal kapot met zijn grof geld

Meest recent

'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

0
0
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

43
43
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

136
136
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

31
31
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

52
52
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

112
112
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

71
71
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

42
42
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

70
70
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

96
96
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

165
165
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

384
384
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

152
152
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

173
173
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

414
414
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

97
97
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

452
452
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

641
641

Meer sportnieuws