'Alarm bij Club Brugge: eerste bod op De Ketelaere binnen'

424 stemmen
'Alarm bij Club Brugge: eerste bod op De Ketelaere binnen'

De delegatie van Club Brugge heeft sinds maandag zijn intrek genomen in het Nederlandse Wageningen waar een zomerse stage wordt afgewerkt. Ook Charles De Ketelaere tekende er opnieuw present. Maar ondertussen blijft er luidop gespeculeerd worden over een transfer van het goudhaantje.


Zo is het op dit moment allerminst duidelijk wat de nabije toekomst brengt voor het Brugse goudhaantje. De landskampioen wil zijn smaakmaker liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Of dat ook zal lukken valt evenwel te betwijfelen. Zelf sluit de Rode Duivel immers niets uit. En ondertussen wordt de interesse in CDK steeds groter. Enkele Engelse clubs worden genoemd, maar vooral AC Milan is concreet.

Mede door de overname van de club, hield de Italiaanse kampioen het tot dusver wel rustig aan op de transfermarkt. Maar nu zouden de Rossoneri dan toch in actie zijn geschoten. Volgens zowel Gianluca Di Marzio als Fabrizio Romano, twee gereputeerde transferwatchers, heeft Milan een eerste bod uitgebracht op De Ketelaere. Het zou gaan om een bedrag van zo'n 20 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen.

VEEL TE WEINIG
De kans dat dit voldoende zal zijn om Club te overtuigen, is onbestaande. Maar dat beseffen de Milanezen natuurlijk ook. Zij willen zoveel mogelijk aftasten en nagaan hoever ze onder de beoogde 35 à 40 miljoen euro kunnen blijven. Bovendien laat de Serie A-kampioen hiermee zien dat het wel degelijk concreet is om CDK deze zomer binnen te halen. Afwachten nu of deze eerste aanbieding snel een vervolg zal krijgen. Bij Club lijkt het alvast alle hens aan dek om de publiekslieveling nog een jaartje te houden.

LEES OOK: 'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

De Ketelaere is deze zomer weg bij Club Brugge ...

Meest recent

'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

13
13
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

72
72
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

200
200
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

350
350
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

95
95
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

195
195
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

298
298
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

279
279
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

544
544
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

338
338
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

127
127
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

173
173
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

396
396
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

520
520
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

343
343
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

157
157
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

43
43
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

407
407
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

59
59
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

491
491
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

676
676
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

134
134
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

114
114
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

339
339
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

141
141

Meer sportnieuws