'Alarm bij Club Brugge: eerste bod op De Ketelaere binnen'

door
'Alarm bij Club Brugge: eerste bod op De Ketelaere binnen'

De delegatie van Club Brugge heeft sinds maandag zijn intrek genomen in het Nederlandse Wageningen waar een zomerse stage wordt afgewerkt. Ook Charles De Ketelaere tekende er opnieuw present. Maar ondertussen blijft er luidop gespeculeerd worden over een transfer van het goudhaantje.


Zo is het op dit moment allerminst duidelijk wat de nabije toekomst brengt voor het Brugse goudhaantje. De landskampioen wil zijn smaakmaker liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Of dat ook zal lukken valt evenwel te betwijfelen. Zelf sluit de Rode Duivel immers niets uit. En ondertussen wordt de interesse in CDK steeds groter. Enkele Engelse clubs worden genoemd, maar vooral AC Milan is concreet.

Mede door de overname van de club, hield de Italiaanse kampioen het tot dusver wel rustig aan op de transfermarkt. Maar nu zouden de Rossoneri dan toch in actie zijn geschoten. Volgens zowel Gianluca Di Marzio als Fabrizio Romano, twee gereputeerde transferwatchers, heeft Milan een eerste bod uitgebracht op De Ketelaere. Het zou gaan om een bedrag van zo'n 20 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen.

VEEL TE WEINIG
De kans dat dit voldoende zal zijn om Club te overtuigen, is onbestaande. Maar dat beseffen de Milanezen natuurlijk ook. Zij willen zoveel mogelijk aftasten en nagaan hoever ze onder de beoogde 35 à 40 miljoen euro kunnen blijven. Bovendien laat de Serie A-kampioen hiermee zien dat het wel degelijk concreet is om CDK deze zomer binnen te halen. Afwachten nu of deze eerste aanbieding snel een vervolg zal krijgen. Bij Club lijkt het alvast alle hens aan dek om de publiekslieveling nog een jaartje te houden.

LEES OOK: De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

De Ketelaere is deze zomer weg bij Club Brugge ...

Meest recent

La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

27
27
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

6
6
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

145
145
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

60
60
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

60
60
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

82
82
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

258
258
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

81
81
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

383
383
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

197
197
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

51
51
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

60
60
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

184
184
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

407
407
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

535
535
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

70
70
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

75
75
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1063
1063
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

278
278
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

908
908
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

240
240
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

471
471
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

47
47
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

176
176

Meer sportnieuws