Romano kondigt transfer tussen Barcelona en Tottenham aan

door
Romano kondigt transfer tussen Barcelona en Tottenham aan

Bij FC Barcelona beleeft men een uitzonderlijk drukke transferzomer. Heel wat spelers zullen afscheid nemen van de Blaugrana, en met enkele absolute toptransfers willen de Catalanen zich weer kunnen meten op het allerhoogste niveau. Vandaag werden met Andreas Christensen en Franck Kessié alvast twee nieuwe namen voorgesteld bij de Catalaanse topclub. Om die reden zal een opvallende naam Camp Nou ook moeten verlaten. 


Na de komst van Andreas Christensen - en de steeds luidere geruchten rond de overgang van Koundé - heeft Barcelona besloten om afscheid te nemen van Clement Lenglet. De Fransman heeft naar verluidt geen toekomst meer bij de Catalanen, waardoor er naar een relatief snelle oplossing gezocht werd. Volgens Fabrizio Romano heeft Barcelona die ondertussen ook gevonden. Zo zou Lenglet een persoonlijk akkoord hebben met Tottenham Hotspur. 

De 27-jarige Lenglet zou volgens de transfergoeroe voor één seizoen verhuurd worden aan Tottenham. Of er ook sprake is van een eventuele aankoopoptie is nog niet bekend. Gezien het feit dat de Catalaanse topclub vier seizoenen geleden nog een slordige 35 miljoen euro betaalde voor de Fransman, lijkt het erop dat Barcelona nog een deel van de transfersom hoopt te recupereren in de toekomst. 

Bedrijvig Tottenham wil meestrijden

Bij Tottenham is het doel voor volgend seizoen duidelijk: meestrijden om de prijzen. De Spurs toonden zich om die reden dan ook al bijzonder bedrijvig op de transfermarkt. Zo werden met Richarlison, Bissouma en Perisic al drie klinkende namen aangetrokken. Aangezien Lenglet binnenkort wordt toegevoegd aan dat lijstje, lijkt de ploeg van Antonio Conte zijn huiswerk op de transfermarkt nagenoeg af te hebben. 

LEES OOK: 'Barça zet alles op oude JPL-parel'

Knappe transfer van Tottenham?

Meest recent

'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

37
37
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

114
114
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

54
54
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

159
159
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

158
158
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

173
173
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

191
191
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

379
379
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

127
127
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

98
98
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

54
54
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

50
50
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

30
30
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

152
152
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

106
106
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

54
54
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

86
86
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

384
384
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

133
133
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

559
559
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

611
611
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

85
85
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

394
394
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

256
256
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

323
323

Meer sportnieuws