Romano kondigt transfer tussen Barcelona en Tottenham aan

door
Romano kondigt transfer tussen Barcelona en Tottenham aan

Bij FC Barcelona beleeft men een uitzonderlijk drukke transferzomer. Heel wat spelers zullen afscheid nemen van de Blaugrana, en met enkele absolute toptransfers willen de Catalanen zich weer kunnen meten op het allerhoogste niveau. Vandaag werden met Andreas Christensen en Franck Kessié alvast twee nieuwe namen voorgesteld bij de Catalaanse topclub. Om die reden zal een opvallende naam Camp Nou ook moeten verlaten. 


Na de komst van Andreas Christensen - en de steeds luidere geruchten rond de overgang van Koundé - heeft Barcelona besloten om afscheid te nemen van Clement Lenglet. De Fransman heeft naar verluidt geen toekomst meer bij de Catalanen, waardoor er naar een relatief snelle oplossing gezocht werd. Volgens Fabrizio Romano heeft Barcelona die ondertussen ook gevonden. Zo zou Lenglet een persoonlijk akkoord hebben met Tottenham Hotspur. 

De 27-jarige Lenglet zou volgens de transfergoeroe voor één seizoen verhuurd worden aan Tottenham. Of er ook sprake is van een eventuele aankoopoptie is nog niet bekend. Gezien het feit dat de Catalaanse topclub vier seizoenen geleden nog een slordige 35 miljoen euro betaalde voor de Fransman, lijkt het erop dat Barcelona nog een deel van de transfersom hoopt te recupereren in de toekomst. 

Bedrijvig Tottenham wil meestrijden

Bij Tottenham is het doel voor volgend seizoen duidelijk: meestrijden om de prijzen. De Spurs toonden zich om die reden dan ook al bijzonder bedrijvig op de transfermarkt. Zo werden met Richarlison, Bissouma en Perisic al drie klinkende namen aangetrokken. Aangezien Lenglet binnenkort wordt toegevoegd aan dat lijstje, lijkt de ploeg van Antonio Conte zijn huiswerk op de transfermarkt nagenoeg af te hebben. 

LEES OOK: UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

Knappe transfer van Tottenham?

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

21
21
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

73
73
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

435
435
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

45
45
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

589
589
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

66
66
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

141
141
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

827
827
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

90
90
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

591
591
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

401
401
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1299
1299
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

372
372
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

44
44
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

218
218
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

526
526
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

341
341
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

922
922
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

246
246
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

660
660
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

642
642
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

411
411

Meer sportnieuws