Romano kondigt transfer tussen Barcelona en Tottenham aan

door
Romano kondigt transfer tussen Barcelona en Tottenham aan

Bij FC Barcelona beleeft men een uitzonderlijk drukke transferzomer. Heel wat spelers zullen afscheid nemen van de Blaugrana, en met enkele absolute toptransfers willen de Catalanen zich weer kunnen meten op het allerhoogste niveau. Vandaag werden met Andreas Christensen en Franck Kessié alvast twee nieuwe namen voorgesteld bij de Catalaanse topclub. Om die reden zal een opvallende naam Camp Nou ook moeten verlaten. 


Na de komst van Andreas Christensen - en de steeds luidere geruchten rond de overgang van Koundé - heeft Barcelona besloten om afscheid te nemen van Clement Lenglet. De Fransman heeft naar verluidt geen toekomst meer bij de Catalanen, waardoor er naar een relatief snelle oplossing gezocht werd. Volgens Fabrizio Romano heeft Barcelona die ondertussen ook gevonden. Zo zou Lenglet een persoonlijk akkoord hebben met Tottenham Hotspur. 

De 27-jarige Lenglet zou volgens de transfergoeroe voor één seizoen verhuurd worden aan Tottenham. Of er ook sprake is van een eventuele aankoopoptie is nog niet bekend. Gezien het feit dat de Catalaanse topclub vier seizoenen geleden nog een slordige 35 miljoen euro betaalde voor de Fransman, lijkt het erop dat Barcelona nog een deel van de transfersom hoopt te recupereren in de toekomst. 

Bedrijvig Tottenham wil meestrijden

Bij Tottenham is het doel voor volgend seizoen duidelijk: meestrijden om de prijzen. De Spurs toonden zich om die reden dan ook al bijzonder bedrijvig op de transfermarkt. Zo werden met Richarlison, Bissouma en Perisic al drie klinkende namen aangetrokken. Aangezien Lenglet binnenkort wordt toegevoegd aan dat lijstje, lijkt de ploeg van Antonio Conte zijn huiswerk op de transfermarkt nagenoeg af te hebben. 

LEES OOK: 'Barça zet alles op oude JPL-parel'

Knappe transfer van Tottenham?

Meest recent

Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

32
32
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

97
97
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

146
146
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

449
449
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

51
51
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

204
204
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

37
37
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

83
83
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

113
113
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

166
166
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

527
527
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

308
308
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

201
201
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

410
410
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

273
273
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

267
267
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

268
268
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

626
626
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

188
188
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

133
133
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

35
35
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

166
166
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

131
131

Meer sportnieuws