'Chelsea geeft Barcelona vrije baan voor Frans international'

door
'Chelsea geeft Barcelona vrije baan voor Frans international'

FC Barcelona stelde vandaag al twee aanwinsten voor. Zoals verwacht zetten Franck Kessié en Andreas Christensen hun handtekening onder een meerjarig contract bij de Blaugrana. De transferhonger van de Catalaanse topclub is echter nog niet gestild.


Zo toont FC Barcelona al enkele maanden interesse in Jules Koundé. De Franse verdediger van reeksgenoot Sevilla gaf in het verleden al aan dat hij klaar is voor een stap richting de absolute wereldtop, en lijkt die deze zomer ook te gaan zetten. Tot nu toe kreeg de Blaugrana
wel de concurrentie van Chelsea om de handtekening van Koundé, maar daar lijkt nu verandering in gekomen te zijn.

Volgens El Mundo Deportivo heeft Chelsea besloten om de onderhandelingen met Sevilla stop te zetten. De Blues zouden niet gediend zijn met de manier van werken bij de Andalusiërs, en weigerden ook een astronomisch bedrag op tafel te leggen voor de centrale verdediger. Om die reden zou Chelsea zijn pijlen nu volop richten op Matthijs De Ligt. De Nederlander van Juventus wordt door het medium zelfs met stip op één gezet als nieuw doelwit van de Blues.

Vrije baan voor Barcelona

FC Barcelona lijkt dus nu de enige gegadigde te zijn voor Jules Koundé. De Catalanen rekenen immers eerst op de inkomsten van uitgaande transfers zoals die van Frenkie De Jong. Die kapitaalsinjectie zou ervoor kunnen zorgen dat de Blaugrana snel kan handelen wat Koundé betreft. Of de Fransman ook zelf geïnteresseerd is in een stap richting Catalonië, blijft nog maar de vraag.

LEES OOK: FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

Moet Barcelona voluit gaan voor Koundé?

Meest recent

JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

0
0
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

15
15
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

30
30
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

128
128
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

349
349
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

102
102
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

231
231
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

211
211
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

253
253
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

377
377
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

215
215
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

563
563
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

276
276
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

397
397
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

86
86
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

146
146
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

290
290
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

74
74
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

85
85
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

692
692
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

123
123
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

102
102
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

297
297
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

228
228
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

400
400

Meer sportnieuws