'Club Brugge-spits afwezig: transfer in de maak'

443
'Club Brugge-spits afwezig: transfer in de maak'

Club Brugge legt op dit moment de basis voor wat opnieuw een succesvol seizoen moet worden in West-Vlaanderen. De landskampioen zette maandag koers naar het Nederlandse Wageningen voor een zomerstage. Eén pion is daar niet aanwezig.


Zo is Loïs Openda (22) nergens te bespeuren op het oefenveld. Dat meldt David Van den Broeck (Het Nieuwsblad en Gazet van Antwerpen) op Twitter. De aanvaller zou daar een goede reden voor hebben. Volgens de journalist is hij namelijk aan het onderhandelen met een club over een transfer. De gesprekken zouden al in een vergevorderd stadium zitten.

Openda heeft nog een contract tot midden 2024 bij Blauw-Zwart en moet volgens Transfermarkt 7,5 miljoen euro kosten. Het afgelopen seizoen speelde hij op huurbasis voor Vitesse. In Nederland maakte hij indruk. De spits scoorde 24 keer voor de club uit Arnhem en gaf ook 6 assists. Die prestaties leverden Openda zijn eerste selecties en speelminuten op bij de Rode Duivels. Hoewel hij nog twee jaar contract heeft in Brugge, zinspeelde hij al verschillende keren op een transfer. Dat lijkt nu ook waarheid te gaan worden.

LARIN

Club Brugge anticipeerde al op een mogelijk vertrek van Openda. De Bruggelingen stelden maandag Cyle Larin voor als hun nieuwe spits. De Canadees van 27 tekende een contract tot 2025. Voor Larin is het het tweede avontuur in België. Hij was in ons land eerder al bij Zulte Waregem aan de slag. Voor Essevee speelde hij 33 duels (9 goals, 11 assists). Daarna maakte hij zijn doelpunten in Turkije, voor topclub Besiktas. 

LEES OOK: Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

Club zou Openda altijd moeten houden ...

Meest recent

Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

11
11
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

36
36
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

26
26
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

42
42
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

59
59
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

66
66
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

55
55
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

29
29
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

149
149
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

95
95
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

51
51
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

58
58
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

245
245
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

123
123
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

98
98
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

107
107
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

338
338
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

68
68
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

358
358
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

310
310

Meer sportnieuws