'Club Brugge-spits afwezig: transfer in de maak'

door
'Club Brugge-spits afwezig: transfer in de maak'

Club Brugge legt op dit moment de basis voor wat opnieuw een succesvol seizoen moet worden in West-Vlaanderen. De landskampioen zette maandag koers naar het Nederlandse Wageningen voor een zomerstage. Eén pion is daar niet aanwezig.


Zo is Loïs Openda (22) nergens te bespeuren op het oefenveld. Dat meldt David Van den Broeck (Het Nieuwsblad en Gazet van Antwerpen) op Twitter. De aanvaller zou daar een goede reden voor hebben. Volgens de journalist is hij namelijk aan het onderhandelen met een club over een transfer. De gesprekken zouden al in een vergevorderd stadium zitten.

Openda heeft nog een contract tot midden 2024 bij Blauw-Zwart en moet volgens Transfermarkt 7,5 miljoen euro kosten. Het afgelopen seizoen speelde hij op huurbasis voor Vitesse. In Nederland maakte hij indruk. De spits scoorde 24 keer voor de club uit Arnhem en gaf ook 6 assists. Die prestaties leverden Openda zijn eerste selecties en speelminuten op bij de Rode Duivels. Hoewel hij nog twee jaar contract heeft in Brugge, zinspeelde hij al verschillende keren op een transfer. Dat lijkt nu ook waarheid te gaan worden.

LARIN

Club Brugge anticipeerde al op een mogelijk vertrek van Openda. De Bruggelingen stelden maandag Cyle Larin voor als hun nieuwe spits. De Canadees van 27 tekende een contract tot 2025. Voor Larin is het het tweede avontuur in België. Hij was in ons land eerder al bij Zulte Waregem aan de slag. Voor Essevee speelde hij 33 duels (9 goals, 11 assists). Daarna maakte hij zijn doelpunten in Turkije, voor topclub Besiktas. 

LEES OOK: 'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

Club zou Openda altijd moeten houden ...

Meest recent

Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

2
2
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

28
28
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

40
40
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

20
20
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

141
141
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

220
220
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

139
139
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

58
58
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

42
42
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

300
300
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

303
303
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

176
176
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

114
114
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

95
95
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

428
428
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

221
221
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

123
123
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

102
102
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

107
107
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

49
49
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

187
187
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

112
112
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

75
75
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

337
337
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

451
451

Meer sportnieuws