'Club Brugge-spits afwezig: transfer in de maak'

443 stemmen
'Club Brugge-spits afwezig: transfer in de maak'

Club Brugge legt op dit moment de basis voor wat opnieuw een succesvol seizoen moet worden in West-Vlaanderen. De landskampioen zette maandag koers naar het Nederlandse Wageningen voor een zomerstage. Eén pion is daar niet aanwezig.


Zo is Loïs Openda (22) nergens te bespeuren op het oefenveld. Dat meldt David Van den Broeck (Het Nieuwsblad en Gazet van Antwerpen) op Twitter. De aanvaller zou daar een goede reden voor hebben. Volgens de journalist is hij namelijk aan het onderhandelen met een club over een transfer. De gesprekken zouden al in een vergevorderd stadium zitten.

Openda heeft nog een contract tot midden 2024 bij Blauw-Zwart en moet volgens Transfermarkt 7,5 miljoen euro kosten. Het afgelopen seizoen speelde hij op huurbasis voor Vitesse. In Nederland maakte hij indruk. De spits scoorde 24 keer voor de club uit Arnhem en gaf ook 6 assists. Die prestaties leverden Openda zijn eerste selecties en speelminuten op bij de Rode Duivels. Hoewel hij nog twee jaar contract heeft in Brugge, zinspeelde hij al verschillende keren op een transfer. Dat lijkt nu ook waarheid te gaan worden.

LARIN

Club Brugge anticipeerde al op een mogelijk vertrek van Openda. De Bruggelingen stelden maandag Cyle Larin voor als hun nieuwe spits. De Canadees van 27 tekende een contract tot 2025. Voor Larin is het het tweede avontuur in België. Hij was in ons land eerder al bij Zulte Waregem aan de slag. Voor Essevee speelde hij 33 duels (9 goals, 11 assists). Daarna maakte hij zijn doelpunten in Turkije, voor topclub Besiktas. 

LEES OOK: 'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Club zou Openda altijd moeten houden ...

Meest recent

'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

10
10
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

32
32
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

190
190
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

116
116
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

260
260
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

170
170
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

138
138
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

72
72
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

72
72
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

130
130
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

159
159
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

297
297
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

304
304
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

226
226
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

407
407
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

135
135
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

636
636
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

96
96
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

62
62
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

356
356
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

157
157
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

38
38
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

104
104
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

160
160

Meer sportnieuws