Club Brugge stelt Larin al officieel voor

520
Club Brugge stelt Larin al officieel voor

Club Brugge vertrok maandag op zomerstage naar Wageningen met 30 spelers. Het lijkt er echter op dat die groep de komende dagen nog transformaties kan ondergaan, want een aantal spelers zouden kunnen vertrekken. Maar er zou ook nog versterking bij kunnen komen. De volgende aanwinst zou zelfs heel snel in Nederland kunnen staan.

Club was de voorbije weken immers nog op zoek naar een extra spits, ondanks dat het al Ferran Jutgla binnenhaalde. De komst van Benik Afobe sprong vorige week nog af, maar nu heeft de landskampioen dan toch zijn aanvaller gevonden. Het gaat bovendien om een bekende naam, want volgens Fabrizio Romano staat Cyle Larin op het punt om een contract bij Club te tekenen.

De 27-jarige Canadees is uiteraard vooral bekend van zijn passage bij Zulte Waregem in het seizoen 2019/20. De voorbije twee seizoenen was hij aan de slag bij de Turkse topclub Besiktas, waar hij 31 goals en zeven assists in 83 wedstrijden liet optekenen. Hij verlengde zijn contract echter niet en Club kan hem zo gratis binnenhalen. Larin zou zijn medische testen al afgelegd hebben en er zou een driejarig contract klaarliggen.

NU AL OFFICIEEL
Enkele uren nadat de Brugse interesse voor Larin bekend raakte, heeft Club zijn komst al helemaal afgerond. Zoals verwacht kondigde het aan dat de Canadese spits een contract tot 2025 getekend heeft. Hij komt in Brugge zijn landgenoot Tajon Buchanan tegen, met wie hij bij de Canadese nationale ploeg een goede connectie heeft. Met ook nog Jutgla, Nusa en voorlopig nog De Ketelaere, Lang, Openda, Sowah en Okereke lijkt Carl Hoefkens nu over meer dan voldoende opties in de aanval te beschikken.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

Zal hij een meerwaarde zijn voor Club?

Meest recent

Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

29
29
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

42
42
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

89
89
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

13
13
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

129
129
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

239
239
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

278
278
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

271
271
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

40
40
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

284
284
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

68
68
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

37
37
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

142
142
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

134
134
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

79
79
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

55
55
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

60
60
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

63
63
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

364
364
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

68
68
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

54
54
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

153
153
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

98
98
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

161
161

Meer sportnieuws