Club Brugge stelt Larin al officieel voor

door
Club Brugge stelt Larin al officieel voor

Club Brugge vertrok maandag op zomerstage naar Wageningen met 30 spelers. Het lijkt er echter op dat die groep de komende dagen nog transformaties kan ondergaan, want een aantal spelers zouden kunnen vertrekken. Maar er zou ook nog versterking bij kunnen komen. De volgende aanwinst zou zelfs heel snel in Nederland kunnen staan.

Club was de voorbije weken immers nog op zoek naar een extra spits, ondanks dat het al Ferran Jutgla binnenhaalde. De komst van Benik Afobe sprong vorige week nog af, maar nu heeft de landskampioen dan toch zijn aanvaller gevonden. Het gaat bovendien om een bekende naam, want volgens Fabrizio Romano staat Cyle Larin op het punt om een contract bij Club te tekenen.

De 27-jarige Canadees is uiteraard vooral bekend van zijn passage bij Zulte Waregem in het seizoen 2019/20. De voorbije twee seizoenen was hij aan de slag bij de Turkse topclub Besiktas, waar hij 31 goals en zeven assists in 83 wedstrijden liet optekenen. Hij verlengde zijn contract echter niet en Club kan hem zo gratis binnenhalen. Larin zou zijn medische testen al afgelegd hebben en er zou een driejarig contract klaarliggen.

NU AL OFFICIEEL
Enkele uren nadat de Brugse interesse voor Larin bekend raakte, heeft Club zijn komst al helemaal afgerond. Zoals verwacht kondigde het aan dat de Canadese spits een contract tot 2025 getekend heeft. Hij komt in Brugge zijn landgenoot Tajon Buchanan tegen, met wie hij bij de Canadese nationale ploeg een goede connectie heeft. Met ook nog Jutgla, Nusa en voorlopig nog De Ketelaere, Lang, Openda, Sowah en Okereke lijkt Carl Hoefkens nu over meer dan voldoende opties in de aanval te beschikken.


LEES OOK: Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Zal hij een meerwaarde zijn voor Club?

Meest recent

Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

41
41
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

24
24
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

43
43
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

738
738
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

36
36
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

54
54
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

311
311
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

166
166
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

102
102
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

115
115
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

112
112
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

914
914
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

113
113
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

336
336
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

773
773
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

120
120
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

80
80
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

406
406
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

616
616
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

267
267
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

688
688
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

100
100
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

167
167

Meer sportnieuws