Club Brugge stelt Larin al officieel voor

door
Club Brugge stelt Larin al officieel voor

Club Brugge vertrok maandag op zomerstage naar Wageningen met 30 spelers. Het lijkt er echter op dat die groep de komende dagen nog transformaties kan ondergaan, want een aantal spelers zouden kunnen vertrekken. Maar er zou ook nog versterking bij kunnen komen. De volgende aanwinst zou zelfs heel snel in Nederland kunnen staan.

Club was de voorbije weken immers nog op zoek naar een extra spits, ondanks dat het al Ferran Jutgla binnenhaalde. De komst van Benik Afobe sprong vorige week nog af, maar nu heeft de landskampioen dan toch zijn aanvaller gevonden. Het gaat bovendien om een bekende naam, want volgens Fabrizio Romano staat Cyle Larin op het punt om een contract bij Club te tekenen.

De 27-jarige Canadees is uiteraard vooral bekend van zijn passage bij Zulte Waregem in het seizoen 2019/20. De voorbije twee seizoenen was hij aan de slag bij de Turkse topclub Besiktas, waar hij 31 goals en zeven assists in 83 wedstrijden liet optekenen. Hij verlengde zijn contract echter niet en Club kan hem zo gratis binnenhalen. Larin zou zijn medische testen al afgelegd hebben en er zou een driejarig contract klaarliggen.

NU AL OFFICIEEL
Enkele uren nadat de Brugse interesse voor Larin bekend raakte, heeft Club zijn komst al helemaal afgerond. Zoals verwacht kondigde het aan dat de Canadese spits een contract tot 2025 getekend heeft. Hij komt in Brugge zijn landgenoot Tajon Buchanan tegen, met wie hij bij de Canadese nationale ploeg een goede connectie heeft. Met ook nog Jutgla, Nusa en voorlopig nog De Ketelaere, Lang, Openda, Sowah en Okereke lijkt Carl Hoefkens nu over meer dan voldoende opties in de aanval te beschikken.


LEES OOK: 'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Zal hij een meerwaarde zijn voor Club?

Meest recent

Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

36
36
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

35
35
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

27
27
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

11
11
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

317
317
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

203
203
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

300
300
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

86
86
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

485
485
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

799
799
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

237
237
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

527
527
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

278
278
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

219
219
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

108
108
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

84
84
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

54
54
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

235
235
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

35
35
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

189
189
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

241
241
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

49
49
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

139
139
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

227
227

Meer sportnieuws