'Lang krijgt zware transferdomper te verwerken'

door
'Lang krijgt zware transferdomper te verwerken'

Club Brugge is maandag op stage naar Wageningen vertrokken. Ook Charles De Ketelaere en Noa Lang stapten gewoon nog mee op de bus. Hoewel de twee goudhaantjes al maanden aan een transfer gelinkt worden, zijn ze immers nog niet weg en lijkt het er ook niet op dat een transfer meteen afgerond zal worden. Voor Lang lijkt een belangrijke piste nu zelfs al weg te vallen.


Aan interesse geen gebrek voor de Nederlander, want de voorbije dagen doken plots ook Arsenal en Newcastle United nog op als mogelijke bestemmingen. Maar een andere Engelse club lijkt de flamboyante aanvaller wel te moeten schrappen. Leeds United staat volgens De Telegraaf immers op het punt om Luis Sinisterra bij Feyenoord weg te plukken.

Ze zouden tussen de 20 en 30 miljoen euro neertellen om de Colombiaan uit Rotterdam weg te halen, al probeert Everton de deal wel nog te kapen. Sinisterra wordt de duurste uitgaande transfer ooit van Feyenoord en daarmee lijkt Leeds zijn begeerde flankaanvaller ook beet te hebben. De kans wordt dus zeer klein dat ze voor Lang nog eens een gelijkaardig bedrag zullen neertellen.

DE KETELAERE WEL
Charles De Ketelaere blijft dan weer wél een optie voor Leeds, zo beweert Fabrizio Romano. The Athletic stelde bij de bekendmaking van de interesse al dat de Rode Duivel er gezien wordt als een valse negen of schaduwspits en dus staat zijn mogelijke komst van de zoektocht naar een flankspeler. Het wordt wellicht wel wachten tot Leeds casht met de verkoop van Raphinha voor er schot in de zaak zal komen.


LEES OOK: Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Jammer voor Lang?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

86
86
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

4
4
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

21
21
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

95
95
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

174
174
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

42
42
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

76
76
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

201
201
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

213
213
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

42
42
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

106
106
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

190
190
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

59
59
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

185
185
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

102
102
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

88
88
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

87
87
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

93
93
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

217
217
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

252
252
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

161
161
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

86
86
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

249
249
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

522
522
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

73
73

Meer sportnieuws