'Lang krijgt zware transferdomper te verwerken'

door
'Lang krijgt zware transferdomper te verwerken'

Club Brugge is maandag op stage naar Wageningen vertrokken. Ook Charles De Ketelaere en Noa Lang stapten gewoon nog mee op de bus. Hoewel de twee goudhaantjes al maanden aan een transfer gelinkt worden, zijn ze immers nog niet weg en lijkt het er ook niet op dat een transfer meteen afgerond zal worden. Voor Lang lijkt een belangrijke piste nu zelfs al weg te vallen.


Aan interesse geen gebrek voor de Nederlander, want de voorbije dagen doken plots ook Arsenal en Newcastle United nog op als mogelijke bestemmingen. Maar een andere Engelse club lijkt de flamboyante aanvaller wel te moeten schrappen. Leeds United staat volgens De Telegraaf immers op het punt om Luis Sinisterra bij Feyenoord weg te plukken.

Ze zouden tussen de 20 en 30 miljoen euro neertellen om de Colombiaan uit Rotterdam weg te halen, al probeert Everton de deal wel nog te kapen. Sinisterra wordt de duurste uitgaande transfer ooit van Feyenoord en daarmee lijkt Leeds zijn begeerde flankaanvaller ook beet te hebben. De kans wordt dus zeer klein dat ze voor Lang nog eens een gelijkaardig bedrag zullen neertellen.

DE KETELAERE WEL
Charles De Ketelaere blijft dan weer wél een optie voor Leeds, zo beweert Fabrizio Romano. The Athletic stelde bij de bekendmaking van de interesse al dat de Rode Duivel er gezien wordt als een valse negen of schaduwspits en dus staat zijn mogelijke komst van de zoektocht naar een flankspeler. Het wordt wellicht wel wachten tot Leeds casht met de verkoop van Raphinha voor er schot in de zaak zal komen.


LEES OOK: 'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Jammer voor Lang?

Meest recent

Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

4
4
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

17
17
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

142
142
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

106
106
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

92
92
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

98
98
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

29
29
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

80
80
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

413
413
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

58
58
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

58
58
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

119
119
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

213
213
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

136
136
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

138
138
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

102
102
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

635
635
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

50
50
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

330
330
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

36
36
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

125
125
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

45
45
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

111
111

Meer sportnieuws