Man Utd heeft Eriksen bijna beet, Barça slaat eerste keer toe

146
Man Utd heeft Eriksen bijna beet, Barça slaat eerste keer toe

Sinds 1 juli is de transfermarkt officieel open en heel wat Europese topclubs schieten stilaan goed in actie. Zo noteerden we deze maandag al de transfers van Kalvin Phillips naar Manchester City en Gabriel Jesus naar Arsenal, maar daar blijft het niet bij. Ook FC Barcelona slaat een eerste keer toe, terwijl Manchester United bijna een topaanwinst beet heeft.


Voorzitter Joan Laporta had het enkele dagen geleden eigenlijk al bevestigd, maar nu is daar ook de officiële aankondiging van de eerste zomeraankoop van Barça. Zoals verwacht komt Franck Kessié over van AC Milan, waar de Ivoriaanse middenvelder zijn aflopende contract niet wou verlengen. Nu tekende hij in Camp Nou een contract tot 2026 met een afkoopsom van maar liefst 500 miljoen euro.

Daarnaast heeft Manchester United ook bijna beet. Nog niet bij Frenkie de Jong, maar The Athletic weet dat United wel een mondeling akkoord bereikt heeft met Christian Eriksen. De Deense spelmaker lanceerde zijn carrière het voorbije halfjaar weer helemaal bij Brentford, nadat hij zes maanden aan de kant gestaan had nadat hij op het EK een hartstilstand gekregen had.

MEDISCHE KEURING
Ook Eriksen kan gratis verkassen omdat hij einde contract was bij Brentford en heeft United nu zijn jawoord gegeven voor een contract voor drie jaar. De 30-jarige moet wel nog zijn medische testen doorstaan en dat is gezien zijn voorgeschiedenis toch geen uitgemaakte zaak. Als er geen problemen opduiken, lijkt hij in de loop van de week wel zijn handtekening te gaan zetten.


LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Zal Eriksen een meerwaarde zijn voor Man Utd?

Meest recent

'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

25
25
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

26
26
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

84
84
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

119
119
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

57
57
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

36
36
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

153
153
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

80
80
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

147
147
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

179
179
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

69
69
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

338
338
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

240
240
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

192
192
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

931
931
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

366
366
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

148
148
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

97
97
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

227
227
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

278
278
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

639
639
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

284
284

Meer sportnieuws