'Dompé naar Duitsland, OHL haalt man van 5 miljoen'

door
'Dompé naar Duitsland, OHL haalt man van 5 miljoen'

Zulte Waregem en Oud-Heverlee Leuven laten er geen gras over groeien tijdens de zomermercato. De twee clubs waren al heel actief inzake transfers en beide ploegen gaan de komende dagen wellicht nog wat transfers afronden.


Het Nieuwsblad weet dat Jean-Luc Dompé Zulte Waregem gaat verlaten. De snelle flankaanvaller kwam al niet meer in actie tijdens de laatste oefenmatch en de voormalige speler van AA Gent en Standard gaat eerstdaags een contract ondertekenen bij de Duitse tweedeklasser Hamburger SV. Dompé kende een zeer goede periode aan de Gaverbeek, waar hij een garantie was op goals en assists. De Fransman speelde in totaal 69 wedstrijden voor Zulte Waregem, waarin hij goed was voor 8 goals en 21 assists.

VERDEDIGER VOOR OHL

Bij OHL gaan ze ook nog een nieuwe speler aantrekken. De club staat op het punt om de Marokkaanse linksachter Hamza Mendyl voor drie jaar vast te leggen. De 24-jarige international, die erbij was op het WK 2018, komt gratis naar Den Dreef, nadat hij zijn contract bij Schalke 04 in onderling overleg verbrak. Marc Brys krijgt er dus een stevige opportuniteit bij, want Schalke 04 betaalde een aantal jaar geleden maar liefst 5 miljoen euro om de verdediger weg te halen bij het Franse Lille OSC. Zijn avontuur in Duitsland draaide uit op een sisser en Mendyl hoopt zijn carrière weer op het juiste spoor te krijgen in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: OH Leuven voor historische avond: voluit voor megastunt

Knappe transfer van OHL?

Meest recent

Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

9
9
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

190
190
Club Brugge slikt: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

35
35
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

284
284
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

302
302
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

133
133
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

43
43
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

365
365
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

160
160
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

90
90
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

274
274
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

159
159
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

371
371
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

225
225
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

446
446
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

391
391
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

50
50
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

66
66
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

294
294
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

116
116
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

448
448
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

106
106
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

240
240
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

255
255
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1063
1063

Meer sportnieuws