'Dompé naar Duitsland, OHL haalt man van 5 miljoen'

door
'Dompé naar Duitsland, OHL haalt man van 5 miljoen'

Zulte Waregem en Oud-Heverlee Leuven laten er geen gras over groeien tijdens de zomermercato. De twee clubs waren al heel actief inzake transfers en beide ploegen gaan de komende dagen wellicht nog wat transfers afronden.


Het Nieuwsblad weet dat Jean-Luc Dompé Zulte Waregem gaat verlaten. De snelle flankaanvaller kwam al niet meer in actie tijdens de laatste oefenmatch en de voormalige speler van AA Gent en Standard gaat eerstdaags een contract ondertekenen bij de Duitse tweedeklasser Hamburger SV. Dompé kende een zeer goede periode aan de Gaverbeek, waar hij een garantie was op goals en assists. De Fransman speelde in totaal 69 wedstrijden voor Zulte Waregem, waarin hij goed was voor 8 goals en 21 assists.

VERDEDIGER VOOR OHL

Bij OHL gaan ze ook nog een nieuwe speler aantrekken. De club staat op het punt om de Marokkaanse linksachter Hamza Mendyl voor drie jaar vast te leggen. De 24-jarige international, die erbij was op het WK 2018, komt gratis naar Den Dreef, nadat hij zijn contract bij Schalke 04 in onderling overleg verbrak. Marc Brys krijgt er dus een stevige opportuniteit bij, want Schalke 04 betaalde een aantal jaar geleden maar liefst 5 miljoen euro om de verdediger weg te halen bij het Franse Lille OSC. Zijn avontuur in Duitsland draaide uit op een sisser en Mendyl hoopt zijn carrière weer op het juiste spoor te krijgen in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Knappe transfer van OHL?

Meest recent

Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

15
15
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

29
29
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

83
83
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

79
79
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

206
206
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

61
61
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

267
267
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

33
33
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

240
240
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

39
39
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

503
503
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

179
179
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

180
180
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

59
59
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

73
73
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

193
193
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

170
170
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

85
85
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

233
233
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

334
334
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

47
47
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

257
257
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

244
244
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

42
42
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

422
422

Meer sportnieuws