Union pakt uit met miljoenenaanwinst Brighton

164
Union pakt uit met miljoenenaanwinst Brighton

Union SG eindigde vorig seizoen als vice-kampioen en zal in augustus dus aantreden in de voorrondes van de Champions League. Daarom draait de voorbereiding onder het bewind van nieuwe coach Karel Geraerts inmiddels op volle toeren. Ondertussen blijft men echter ook verder sleutelen aan de selectie.


Na de straffe prestaties van de voorbije maanden, moest Union afscheid nemen van onder meer topschutter Deniz Undav en succestrainer Felice Mazzu. Maar er zijn nog spelers die dat voorbeeld willen volgen. Met name Casper Nielsen, al is zijn dossier op dit moment behoorlijk gecompliceerd. Daarnaast maken de Brusselaars ook werk van versterking voor de selectie van Geraerts.

Door het Europese voetbal en het winterse WK, staat Union immers voor een loodzwaar programma en dus moet de selectie voldoende breed zijn. Daarom werden ondertussen al vier nieuwkomers aangetrokken. De defensie werd verstevigd met Viktor Boone (Deinze), Arnaud Dony (Saint-Trond) en Ross Sykes (Accrington Stanley). Dennis Eckert Ayensa (Ingolstadt) moet dan weer de opvolger van Undav worden. En nu is ook de volgende zomeraanwinst een feit.

8 MILJOEN
Zo maakte Union maandagvoormiddag de komst van Simon Adingra bekend. De Ivoriaanse aanvaller ging vanaf 1 juli bij zusterclub Brighton, dat naar verluidt zo'n 8 miljoen euro voor hem neertelde, aan de slag en werd vervolgens dus verhuurd aan Union. Hij zou de vervanger van Koaru Mitoma moeten worden. Adingra sloot inmiddels ook al aan bij de rest van de groep en is al volop bezig met zijn integratie.

LEES OOK: Historische stunt: Engelse media in de ban van De Cuyper

Wat verwacht u van Union in het komende seizoen?

Meest recent

'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

1
1
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

41
41
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

35
35
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

52
52
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

19
19
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

116
116
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

110
110
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

145
145
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

187
187
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

77
77
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

44
44
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

197
197
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

98
98
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

173
173
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

192
192
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

78
78
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

409
409
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

272
272
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

240
240
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1019
1019
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

418
418
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

171
171

Meer sportnieuws