Union pakt uit met miljoenenaanwinst Brighton

door
Union pakt uit met miljoenenaanwinst Brighton

Union SG eindigde vorig seizoen als vice-kampioen en zal in augustus dus aantreden in de voorrondes van de Champions League. Daarom draait de voorbereiding onder het bewind van nieuwe coach Karel Geraerts inmiddels op volle toeren. Ondertussen blijft men echter ook verder sleutelen aan de selectie.


Na de straffe prestaties van de voorbije maanden, moest Union afscheid nemen van onder meer topschutter Deniz Undav en succestrainer Felice Mazzu. Maar er zijn nog spelers die dat voorbeeld willen volgen. Met name Casper Nielsen, al is zijn dossier op dit moment behoorlijk gecompliceerd. Daarnaast maken de Brusselaars ook werk van versterking voor de selectie van Geraerts.

Door het Europese voetbal en het winterse WK, staat Union immers voor een loodzwaar programma en dus moet de selectie voldoende breed zijn. Daarom werden ondertussen al vier nieuwkomers aangetrokken. De defensie werd verstevigd met Viktor Boone (Deinze), Arnaud Dony (Saint-Trond) en Ross Sykes (Accrington Stanley). Dennis Eckert Ayensa (Ingolstadt) moet dan weer de opvolger van Undav worden. En nu is ook de volgende zomeraanwinst een feit.

8 MILJOEN
Zo maakte Union maandagvoormiddag de komst van Simon Adingra bekend. De Ivoriaanse aanvaller ging vanaf 1 juli bij zusterclub Brighton, dat naar verluidt zo'n 8 miljoen euro voor hem neertelde, aan de slag en werd vervolgens dus verhuurd aan Union. Hij zou de vervanger van Koaru Mitoma moeten worden. Adingra sloot inmiddels ook al aan bij de rest van de groep en is al volop bezig met zijn integratie.

LEES OOK: 'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Wat verwacht u van Union in het komende seizoen?

Meest recent

Nieuwe boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

27
27
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

17
17
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

143
143
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

126
126
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

58
58
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

110
110
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

71
71
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

60
60
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

78
78
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

174
174
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

98
98
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

95
95
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

135
135
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

54
54
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

316
316
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

330
330
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

159
159
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

90
90
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

324
324
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

107
107
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

132
132
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

372
372
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

204
204
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

226
226

Meer sportnieuws