'Anderlecht krijgt oplossing Bundu aangereikt'

door
'Anderlecht krijgt oplossing Bundu aangereikt'

RSC Anderlecht wil zich komend seizoen verzekeren van een Europees najaar en zal er binnen enkele weken dus al moeten staan in de voorrondes van de Conference League. Zaterdag in de oefenwedstrijd tegen Roda JC (6-0) maakte het vernieuwde RSCA alvast een sterke indruk. Maar ondertussen blijft er nog stevig aan de selectie gesleuteld worden.


Paars-Wit is immers naarstig op zoek naar een extra spits, men hoopt op een snelle doorbraak in het dossier van Sebastiano Esposito. Daarnaast zal men ook een oplossing moeten vinden voor spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Adrien Trebel krijgt van Mazzu alvast een nieuwe kans en liet zaterdag ook een degelijke indruk achter tegen Roda. Maar dat geldt niet voor alle teruggekeerde huurlingen.

Zo is Michel Vlap definitief op weg naar de uitgang, zondag geraakte bekend dat Anderlecht een akkoord heeft gevonden met FC Twente over een permanente transfer. En ook voor Mustapha Bundu wordt mogelijk elders een oplossing gevonden. De aanvaller uit Sierra Leone is terug na een huurbeurt aan het Deense Aarhus en mocht zaterdag ook minuten maken tegen Roda, maar de kans lijkt klein dat hij definitief weer wordt opgenomen in de A-kern.

MAATJE COBBAUT
RSCA hoeft echter niet te wanhopen, Bundu zou namelijk op buitenlandse interesse kunnen rekenen. Zo meldt Mags Tribune Sport, een medium uit zijn vaderland, dat het Italiaanse Parma zijn zinnen heeft gezet op de aanvaller. De traditieclub deed eerder al succesvol zaken met Anderlecht: zo werd Elias Cobbaut na een geslaagde huurbeurt definitief overgenomen. Parma zou wel opnieuw mikken op een huurbeurt met aankoopoptie, terwijl Anderlecht de voorkeur geeft aan een permanente transfer. Een eventueel akkoord lijkt dan ook niet voor meteen.

LEES OOK: Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Anderlecht moet Bundu gewoon een nieuwe kans geven ...

Meest recent

'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

29
29
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

133
133
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

96
96
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

585
585
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

100
100
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

77
77
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

102
102
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

159
159
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

558
558
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

34
34
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

298
298
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

214
214
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

160
160
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

361
361
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

187
187
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

64
64
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

44
44
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

273
273
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

92
92
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

343
343
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

179
179
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

46
46
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

295
295
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

308
308
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

104
104

Meer sportnieuws