'Anderlecht krijgt oplossing Bundu aangereikt'

door
'Anderlecht krijgt oplossing Bundu aangereikt'

RSC Anderlecht wil zich komend seizoen verzekeren van een Europees najaar en zal er binnen enkele weken dus al moeten staan in de voorrondes van de Conference League. Zaterdag in de oefenwedstrijd tegen Roda JC (6-0) maakte het vernieuwde RSCA alvast een sterke indruk. Maar ondertussen blijft er nog stevig aan de selectie gesleuteld worden.


Paars-Wit is immers naarstig op zoek naar een extra spits, men hoopt op een snelle doorbraak in het dossier van Sebastiano Esposito. Daarnaast zal men ook een oplossing moeten vinden voor spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Adrien Trebel krijgt van Mazzu alvast een nieuwe kans en liet zaterdag ook een degelijke indruk achter tegen Roda. Maar dat geldt niet voor alle teruggekeerde huurlingen.

Zo is Michel Vlap definitief op weg naar de uitgang, zondag geraakte bekend dat Anderlecht een akkoord heeft gevonden met FC Twente over een permanente transfer. En ook voor Mustapha Bundu wordt mogelijk elders een oplossing gevonden. De aanvaller uit Sierra Leone is terug na een huurbeurt aan het Deense Aarhus en mocht zaterdag ook minuten maken tegen Roda, maar de kans lijkt klein dat hij definitief weer wordt opgenomen in de A-kern.

MAATJE COBBAUT
RSCA hoeft echter niet te wanhopen, Bundu zou namelijk op buitenlandse interesse kunnen rekenen. Zo meldt Mags Tribune Sport, een medium uit zijn vaderland, dat het Italiaanse Parma zijn zinnen heeft gezet op de aanvaller. De traditieclub deed eerder al succesvol zaken met Anderlecht: zo werd Elias Cobbaut na een geslaagde huurbeurt definitief overgenomen. Parma zou wel opnieuw mikken op een huurbeurt met aankoopoptie, terwijl Anderlecht de voorkeur geeft aan een permanente transfer. Een eventueel akkoord lijkt dan ook niet voor meteen.

LEES OOK: ‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

Anderlecht moet Bundu gewoon een nieuwe kans geven ...

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

35
35
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

19
19
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

35
35
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

48
48
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

44
44
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

78
78
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

261
261
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

106
106
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

280
280
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

398
398
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

88
88
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

139
139
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

414
414
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

123
123

Meer sportnieuws