'Verrassende twist: steenrijke club wil Noa Lang'

door
'Verrassende twist: steenrijke club wil Noa Lang'

Club Brugge-coach Carl Hoefkens en zijn troepen vertrekken maandag naar Wageningen voor een zomers oefenkamp. Ook Noa Lang wordt opnieuw verwacht, al lijkt het slechts een kwestie van tijd alvorens hij definitief vertrekt bij de landskampioen. Maar voorlopig is er van een transferakkoord nog geen sprake.


Het is al maanden duidelijk dat de Nederlander deze zomer een stap hogerop wil zetten. En de clubleiding bij Blauw-Zwart wil ook meewerken in het realiseren van die droom, weliswaar aan de juiste betalingsvoorwaarden. Aan interesse alvast geen gebrek. Zo wordt AC Milan al enkele weken nadrukkelijk genoemd, terwijl ook Leeds United zijn dossier blijft volgen. En mogelijk krijgt hij er nog enkele opties bij.

Vorige week geraakte bijvoorbeeld bekend dat Lang het plan-B is bij Arsenal FC indien de Gunners naast Raphinha (Leeds United) zouden grijpen. The Athletic meldt nu echter dat de Oranje-international ook bekeken wordt door Newcastle United. De Magpies, die dankzij de hyper-vermogende nieuwe eigenaars over een pak middelen beschikken, willen hun selectie absoluut aanvullen met een extra flankaanvaller.

BETAALBAAR ALTERNATIEF
Bovenaan het lijstje staat Moussa Diaby, maar Bayer Leverkusen zou veel te veel vragen voor de Franse international. Raphina zou eveneens geen optie zijn wegens gebrek aan Champions League-voetbal. En Brennan Johnson blijft na de promotie allicht bij Nottingham Forrest. Daarom zou Lang een interessant alternatief zijn en naar Engelse normen ook behoorlijk betaalbaar. Van een concreet bod is evenwel geen sprake en het valt af te wachten of daar tijdens de komende weken verandering in zal komen.

LEES OOK: ‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Zou Lang het niveau van de Premier League aankunnen?

Meest recent

Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

9
9
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

32
32
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

116
116
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

128
128
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

240
240
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

45
45
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

246
246
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

330
330
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

76
76
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

540
540
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

347
347
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

159
159
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

314
314
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

412
412
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

181
181
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

262
262
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

110
110
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

485
485
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

340
340
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

141
141
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

213
213
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

867
867
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

308
308
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

172
172
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

323
323

Meer sportnieuws