'Volgende vertrekker bij Club Brugge staat klaar'

429 stemmen
'Volgende vertrekker bij Club Brugge staat klaar'

Bij Club Brugge gaat vanaf maandag een nieuw luik binnen de voorbereiding van start. Coach Carl Hoefkens trekt met zijn manschappen namelijk richting het Nederlandse Wageningen. Daar zal hij zijn troepen verder klaarstomen voor de Supercup en start van de competitie.


En Hoefkens zal er voor het eerst in zijn positie als hoofdcoach de beschikking krijgen over de Brugse internationals. Na een langere vakantieperiode wegens hun interland-verplichtingen is het ook voor hun weer tijd voor de orde van de dag. Al bestaat bij een aantal de kans dat ze snel weer weg zullen zijn. Onder meer Noa Lang en Loïs Openda zouden immers hun zinnen hebben gezet op een nieuwe stap in hun carrière.

Daarnaast is de kans reëel dat ook David Okereke deze zomer andere oorden opzoekt, al maakte hij zaterdag wel zijn wederoptreden in de oefenpot tegen Beerschot. Maar de volgende vertrekker lijkt Fede Ricca te gaan worden. De Uruguayaanse verdediger is de opvallendste afwezige in de stage-selectie en volgens Het Nieuwsblad mag/moet hij ook beschikken. Zijn eventuele bestemming is vooralsnog niet bekend.

STILTE AAN INKOMENDE ZIJDE
Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla, die het tijdens de oefenduels behoorlijk doen, zijn er uiteraard ook bij in Wageningen. Op verdere nieuwkomers is het voorlopig nog wachten geblazen. Club zoekt weliswaar nog naar een extra middenvelder en aanvallende versterking. Maar Blauw-Zwart zit in een luxe-positie waarin het de kat uit de boom kan kijken en lijkt daar dus gretig gebruik van te maken.

LEES OOK: Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

Club kan Ricca beter behouden ...

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

114
114
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

29
29
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

143
143
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

248
248
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

303
303
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

188
188
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

247
247
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

143
143
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

138
138
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

288
288
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

271
271
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

112
112
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

42
42
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

89
89
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

591
591
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

205
205
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

542
542
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

186
186
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

101
101
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

157
157
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

94
94
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

342
342
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws