'Volgende vertrekker bij Club Brugge staat klaar'

door
'Volgende vertrekker bij Club Brugge staat klaar'

Bij Club Brugge gaat vanaf maandag een nieuw luik binnen de voorbereiding van start. Coach Carl Hoefkens trekt met zijn manschappen namelijk richting het Nederlandse Wageningen. Daar zal hij zijn troepen verder klaarstomen voor de Supercup en start van de competitie.


En Hoefkens zal er voor het eerst in zijn positie als hoofdcoach de beschikking krijgen over de Brugse internationals. Na een langere vakantieperiode wegens hun interland-verplichtingen is het ook voor hun weer tijd voor de orde van de dag. Al bestaat bij een aantal de kans dat ze snel weer weg zullen zijn. Onder meer Noa Lang en Loïs Openda zouden immers hun zinnen hebben gezet op een nieuwe stap in hun carrière.

Daarnaast is de kans reëel dat ook David Okereke deze zomer andere oorden opzoekt, al maakte hij zaterdag wel zijn wederoptreden in de oefenpot tegen Beerschot. Maar de volgende vertrekker lijkt Fede Ricca te gaan worden. De Uruguayaanse verdediger is de opvallendste afwezige in de stage-selectie en volgens Het Nieuwsblad mag/moet hij ook beschikken. Zijn eventuele bestemming is vooralsnog niet bekend.

STILTE AAN INKOMENDE ZIJDE
Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla, die het tijdens de oefenduels behoorlijk doen, zijn er uiteraard ook bij in Wageningen. Op verdere nieuwkomers is het voorlopig nog wachten geblazen. Club zoekt weliswaar nog naar een extra middenvelder en aanvallende versterking. Maar Blauw-Zwart zit in een luxe-positie waarin het de kat uit de boom kan kijken en lijkt daar dus gretig gebruik van te maken.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

Club kan Ricca beter behouden ...

Meest recent

'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

0
0
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

50
50
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

10
10
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

77
77
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

143
143
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

44
44
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

111
111
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

350
350
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

57
57
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

125
125
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

81
81
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

108
108
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

352
352
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

95
95
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

325
325
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

251
251
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

145
145
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

264
264
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

317
317
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

190
190
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

662
662
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

345
345
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

191
191
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

304
304

Meer sportnieuws