'Volgende vertrekker bij Club Brugge staat klaar'

429 stemmen
'Volgende vertrekker bij Club Brugge staat klaar'

Bij Club Brugge gaat vanaf maandag een nieuw luik binnen de voorbereiding van start. Coach Carl Hoefkens trekt met zijn manschappen namelijk richting het Nederlandse Wageningen. Daar zal hij zijn troepen verder klaarstomen voor de Supercup en start van de competitie.


En Hoefkens zal er voor het eerst in zijn positie als hoofdcoach de beschikking krijgen over de Brugse internationals. Na een langere vakantieperiode wegens hun interland-verplichtingen is het ook voor hun weer tijd voor de orde van de dag. Al bestaat bij een aantal de kans dat ze snel weer weg zullen zijn. Onder meer Noa Lang en Loïs Openda zouden immers hun zinnen hebben gezet op een nieuwe stap in hun carrière.

Daarnaast is de kans reëel dat ook David Okereke deze zomer andere oorden opzoekt, al maakte hij zaterdag wel zijn wederoptreden in de oefenpot tegen Beerschot. Maar de volgende vertrekker lijkt Fede Ricca te gaan worden. De Uruguayaanse verdediger is de opvallendste afwezige in de stage-selectie en volgens Het Nieuwsblad mag/moet hij ook beschikken. Zijn eventuele bestemming is vooralsnog niet bekend.

STILTE AAN INKOMENDE ZIJDE
Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla, die het tijdens de oefenduels behoorlijk doen, zijn er uiteraard ook bij in Wageningen. Op verdere nieuwkomers is het voorlopig nog wachten geblazen. Club zoekt weliswaar nog naar een extra middenvelder en aanvallende versterking. Maar Blauw-Zwart zit in een luxe-positie waarin het de kat uit de boom kan kijken en lijkt daar dus gretig gebruik van te maken.

LEES OOK: Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Club kan Ricca beter behouden ...

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

133
133
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

99
99
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

120
120
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

30
30
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

49
49
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

192
192
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

47
47
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

198
198
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

83
83
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

364
364
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

348
348
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

154
154
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

200
200
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

380
380
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

196
196
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

115
115
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

419
419
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

415
415
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

655
655
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

769
769
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

467
467
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

258
258
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws