'Wedergeboorte Trebel zorgt voor vertrekker bij Anderlecht'

door
'Wedergeboorte Trebel zorgt voor vertrekker bij Anderlecht'

Het vernieuwde RSC Anderlecht lijkt stilaan op de goede weg te geraken. Zaterdag werd alvast de eerste officieuze zege onder het bewind van hoofdcoach Felice Mazzu geboekt. Paars-Wit haalde het met zware 6-0-cijfers van Roda JC en liet bij momenten veelbelovende dingen zien.


Tegen de Nederlanders werden de intenties van Mazzu in ieder geval weer wat meer duidelijk. Zo hield hij wederom vast aan een variant op het 3-5-3-systeem. Het heeft er alle schijn van dat Anderlecht in deze formatie het nieuwe seizoen zal aanvatten. Daarnaast viel het ook op dat Paars-Wit veel directer en met veel meer diepgang speelde dan onder Vincent Kompany.

Bovendien konden ook enkele spelers zich individueel onderscheiden. De weer opgeviste Adrien Trebel maakte op het middenveld bijvoorbeeld allerminst een slechte beurt. De Franse middenvelder, die al meermaals werd afgeschreven, zorgde voor het evenwicht in de ploeg en toonde zich sterk in de duels. Een geslaagd optreden dat naar meer smaakt en mogelijk niet zonder gevolgen blijft.

KOMPANY LONKT
Volgens La Dernière Heure zou de wedergeboorte van Trebel wel eens tot het vertrek van Josh Cullen kunnen zorgen. De Ierse international was sowieso al zijn laatste contractjaar ingegaan. En nu er een geschikte vervanger in de selectie blijkt te zitten, is het bestuur helemaal bereid om mee te werken aan een transfer. Mogelijk wordt Cullen wel met Kompany herenigd. Zo zou Burnley bereid zijn om een slordige 2 miljoen euro voor hem bieden.

LEES OOK: 'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht moet alles doen om Cullen te houden ...

Meest recent

'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

1
1
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

78
78
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

27
27
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

12
12
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

93
93
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

43
43
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

46
46
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

73
73
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

33
33
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

186
186
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

223
223
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

215
215
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

175
175
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

287
287
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

297
297
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

385
385
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

684
684
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

484
484
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

118
118
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

70
70
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

192
192
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

367
367
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

303
303
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

314
314
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

191
191

Meer sportnieuws