'Ronaldo-soap krijgt snel nieuw hoofdstuk'

124 stemmen
'Ronaldo-soap krijgt snel nieuw hoofdstuk'

Er viel dit weekend een bom bij Manchester United, want daar raakte bekend dat Cristiano Ronaldo aan het bestuur gevraagd zou hebben om mee te werken aan een transfer. Dat was een verrassende wending, want eerder werd er vooral gespeculeerd dat de club van de 37-jarige ster verlost zou willen raken. Net toen duidelijk werd dat de club zijn vedette wou houden, koos die echter zelf het hazenpad.


Ronaldo zou namelijk absoluut in de Champions League willen spelen en United greep afgelopen seizoen naast een ticket voor het kampioenenbal. Daarnaast lijkt er niet meteen beterschap op komst, want United schiet maar traag op gang op de transfermarkt. Terwijl hun concurrenten zich allemaal al versterkt hebben, is het op Old Trafford nog steeds wachten op witte rook. Er vertrok integendeel alleen maar volk, met Paul Pogba als grootste naam.

United wil de Portugees aan zijn nog één jaar lopende contract houden, maar dat lijkt niet evident te worden als Ronaldo écht weg wil. Het lijkt dan ook wijs voor de club om hem te proberen overtuigen om aan boord te blijven, eerder dan halsstarrig met een contract te zwaaien. Op dat vlak mogen we al snel nieuws verwachten.

BELANGRIJKE MEETING
Maandag meldt Ronaldo zich immers voor de eerste training van de voorbereiding bij United en dan staat er volgens VI ook meteen een gesprek met nieuwe trainer Erik ten Hag op het programma. Als de Nederlander zijn sterspeler ervan kan overtuigen dat hij United komend seizoen wél voor de prijzen kan laten spelen, dan zal hij wellicht wat meer geneigd zijn om te blijven. Anders lijkt de strijd helemaal los te kunnen barsten.

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Zal Ronaldo effectief vertrekken?

Meest recent

WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

26
26
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

20
20
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

139
139
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

184
184
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

124
124
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

143
143
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

159
159
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

352
352
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

522
522
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

114
114
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

246
246
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

328
328
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

323
323
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

589
589
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

387
387
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

147
147
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

199
199
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

432
432
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

559
559
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

379
379
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

175
175
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

419
419
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

63
63
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

515
515

Meer sportnieuws