'Ronaldo-soap krijgt snel nieuw hoofdstuk'

door
'Ronaldo-soap krijgt snel nieuw hoofdstuk'

Er viel dit weekend een bom bij Manchester United, want daar raakte bekend dat Cristiano Ronaldo aan het bestuur gevraagd zou hebben om mee te werken aan een transfer. Dat was een verrassende wending, want eerder werd er vooral gespeculeerd dat de club van de 37-jarige ster verlost zou willen raken. Net toen duidelijk werd dat de club zijn vedette wou houden, koos die echter zelf het hazenpad.


Ronaldo zou namelijk absoluut in de Champions League willen spelen en United greep afgelopen seizoen naast een ticket voor het kampioenenbal. Daarnaast lijkt er niet meteen beterschap op komst, want United schiet maar traag op gang op de transfermarkt. Terwijl hun concurrenten zich allemaal al versterkt hebben, is het op Old Trafford nog steeds wachten op witte rook. Er vertrok integendeel alleen maar volk, met Paul Pogba als grootste naam.

United wil de Portugees aan zijn nog één jaar lopende contract houden, maar dat lijkt niet evident te worden als Ronaldo écht weg wil. Het lijkt dan ook wijs voor de club om hem te proberen overtuigen om aan boord te blijven, eerder dan halsstarrig met een contract te zwaaien. Op dat vlak mogen we al snel nieuws verwachten.

BELANGRIJKE MEETING
Maandag meldt Ronaldo zich immers voor de eerste training van de voorbereiding bij United en dan staat er volgens VI ook meteen een gesprek met nieuwe trainer Erik ten Hag op het programma. Als de Nederlander zijn sterspeler ervan kan overtuigen dat hij United komend seizoen wél voor de prijzen kan laten spelen, dan zal hij wellicht wat meer geneigd zijn om te blijven. Anders lijkt de strijd helemaal los te kunnen barsten.

LEES OOK: Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Zal Ronaldo effectief vertrekken?

Meest recent

Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

1
1
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

23
23
Paniek in amateur: 'Racisemerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

22
22
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

64
64
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

38
38
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

198
198
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

89
89
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

187
187
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

144
144
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

223
223
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

158
158
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

168
168
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

135
135
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

269
269
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

45
45
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

323
323
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

114
114
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

235
235
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

130
130
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

19
19
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

44
44
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

319
319
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

216
216
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

221
221
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68

Meer sportnieuws