'Van Bommel gooit 2 spelers overboord bij Antwerp'

door
'Van Bommel gooit 2 spelers overboord bij Antwerp'

Het is voor Antwerp al een zeer drukke zomer geweest. Het trok met Vincent Janssen en Christopher Scott al enkele stevige versterkingen aan en zondag pakte de Great Old nog uit met contractverlengingen voor anciens Faris Haroun en Ritchie De Laet. Maar aan al dat nieuws zit uiteraard ook een schaduwkantje, want andere spelers zullen daardoor plaats moeten ruimen.


Het lijkt erop dat Mark van Bommel na de eerste weken van de voorbereiding al een eerste schifting gemaakt heeft. Maandag vertrekt de Great Old op stage naar Oostenrijk en Het Nieuwsblad weet dat twee spelers zich daar niet zullen moeten melden. Alexis De Sart en Dorian Dessoleil kregen geen uitnodiging om mee op de bus of het vliegtuig te stappen.

De twee worden om 'sportieve' redenen uit de selectie gelaten en dus lijkt het erop dat Van Bommel niet op hen rekent. In het geval van De Sart is dat geen grote verrassing, want de middenvelder werd vorig seizoen al verhuurd aan OH Leuven. Ook daar was de 25-jarige middenvelder echter geen vaste waarde en bij Antwerp wordt de concurrentie alleen maar groter.

NA EEN JAAR AL WEG?
Dat Dessoleil uitgerangeerd wordt, is dan weer een stuk opmerkelijker. De verdediger streek immers pas een jaar geleden neer op de Bosuil, nadat Antwerp 2,5 miljoen euro neertelde om hem bij Charleroi weg te halen. Dessoleil kon echter nooit helemaal overtuigen en lijkt in de pikorde nu ook gepasseerd te zijn door de jonge William Pacho, waardoor zijn speelkansen nog verder slinken.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Moet Antwerp Dessoleil alweer verkopen?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

78
78
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

32
32
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

54
54
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

52
52
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

82
82
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

230
230
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

184
184
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

314
314
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

55
55
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

369
369
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

98
98
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

161
161
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

150
150
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

119
119
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

297
297
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

962
962
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

395
395
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

296
296
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

802
802
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

228
228
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

751
751
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

501
501
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1073
1073

Meer sportnieuws