'Van Bommel gooit 2 spelers overboord bij Antwerp'

715 stemmen
'Van Bommel gooit 2 spelers overboord bij Antwerp'

Het is voor Antwerp al een zeer drukke zomer geweest. Het trok met Vincent Janssen en Christopher Scott al enkele stevige versterkingen aan en zondag pakte de Great Old nog uit met contractverlengingen voor anciens Faris Haroun en Ritchie De Laet. Maar aan al dat nieuws zit uiteraard ook een schaduwkantje, want andere spelers zullen daardoor plaats moeten ruimen.


Het lijkt erop dat Mark van Bommel na de eerste weken van de voorbereiding al een eerste schifting gemaakt heeft. Maandag vertrekt de Great Old op stage naar Oostenrijk en Het Nieuwsblad weet dat twee spelers zich daar niet zullen moeten melden. Alexis De Sart en Dorian Dessoleil kregen geen uitnodiging om mee op de bus of het vliegtuig te stappen.

De twee worden om 'sportieve' redenen uit de selectie gelaten en dus lijkt het erop dat Van Bommel niet op hen rekent. In het geval van De Sart is dat geen grote verrassing, want de middenvelder werd vorig seizoen al verhuurd aan OH Leuven. Ook daar was de 25-jarige middenvelder echter geen vaste waarde en bij Antwerp wordt de concurrentie alleen maar groter.

NA EEN JAAR AL WEG?
Dat Dessoleil uitgerangeerd wordt, is dan weer een stuk opmerkelijker. De verdediger streek immers pas een jaar geleden neer op de Bosuil, nadat Antwerp 2,5 miljoen euro neertelde om hem bij Charleroi weg te halen. Dessoleil kon echter nooit helemaal overtuigen en lijkt in de pikorde nu ook gepasseerd te zijn door de jonge William Pacho, waardoor zijn speelkansen nog verder slinken.

LEES OOK: Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Moet Antwerp Dessoleil alweer verkopen?

Meest recent

San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

3
3
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

28
28
'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

71
71
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

275
275
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

447
447
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

139
139
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

27
27
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

243
243
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

89
89
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

69
69
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

50
50
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

398
398
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

209
209
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

252
252
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

124
124
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

163
163
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

444
444
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

294
294
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

260
260
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

226
226
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

308
308
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

243
243
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

99
99
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

577
577

Meer sportnieuws