'Van Bommel gooit 2 spelers overboord bij Antwerp'

715 stemmen
'Van Bommel gooit 2 spelers overboord bij Antwerp'

Het is voor Antwerp al een zeer drukke zomer geweest. Het trok met Vincent Janssen en Christopher Scott al enkele stevige versterkingen aan en zondag pakte de Great Old nog uit met contractverlengingen voor anciens Faris Haroun en Ritchie De Laet. Maar aan al dat nieuws zit uiteraard ook een schaduwkantje, want andere spelers zullen daardoor plaats moeten ruimen.


Het lijkt erop dat Mark van Bommel na de eerste weken van de voorbereiding al een eerste schifting gemaakt heeft. Maandag vertrekt de Great Old op stage naar Oostenrijk en Het Nieuwsblad weet dat twee spelers zich daar niet zullen moeten melden. Alexis De Sart en Dorian Dessoleil kregen geen uitnodiging om mee op de bus of het vliegtuig te stappen.

De twee worden om 'sportieve' redenen uit de selectie gelaten en dus lijkt het erop dat Van Bommel niet op hen rekent. In het geval van De Sart is dat geen grote verrassing, want de middenvelder werd vorig seizoen al verhuurd aan OH Leuven. Ook daar was de 25-jarige middenvelder echter geen vaste waarde en bij Antwerp wordt de concurrentie alleen maar groter.

NA EEN JAAR AL WEG?
Dat Dessoleil uitgerangeerd wordt, is dan weer een stuk opmerkelijker. De verdediger streek immers pas een jaar geleden neer op de Bosuil, nadat Antwerp 2,5 miljoen euro neertelde om hem bij Charleroi weg te halen. Dessoleil kon echter nooit helemaal overtuigen en lijkt in de pikorde nu ook gepasseerd te zijn door de jonge William Pacho, waardoor zijn speelkansen nog verder slinken.

LEES OOK: Antwerp-fan Waes midden in drama: "België moet meer doen"

Moet Antwerp Dessoleil alweer verkopen?

Meest recent

'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

48
48
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

55
55
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

116
116
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

207
207
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

239
239
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

97
97
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

103
103
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

42
42
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

112
112
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

290
290
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

502
502
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

81
81
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

306
306
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

436
436
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

398
398
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

370
370
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

293
293
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

262
262
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

514
514
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

322
322
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

313
313
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

324
324
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

89
89
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100

Meer sportnieuws