'Van Bommel gooit 2 spelers overboord bij Antwerp'

door
'Van Bommel gooit 2 spelers overboord bij Antwerp'

Het is voor Antwerp al een zeer drukke zomer geweest. Het trok met Vincent Janssen en Christopher Scott al enkele stevige versterkingen aan en zondag pakte de Great Old nog uit met contractverlengingen voor anciens Faris Haroun en Ritchie De Laet. Maar aan al dat nieuws zit uiteraard ook een schaduwkantje, want andere spelers zullen daardoor plaats moeten ruimen.


Het lijkt erop dat Mark van Bommel na de eerste weken van de voorbereiding al een eerste schifting gemaakt heeft. Maandag vertrekt de Great Old op stage naar Oostenrijk en Het Nieuwsblad weet dat twee spelers zich daar niet zullen moeten melden. Alexis De Sart en Dorian Dessoleil kregen geen uitnodiging om mee op de bus of het vliegtuig te stappen.

De twee worden om 'sportieve' redenen uit de selectie gelaten en dus lijkt het erop dat Van Bommel niet op hen rekent. In het geval van De Sart is dat geen grote verrassing, want de middenvelder werd vorig seizoen al verhuurd aan OH Leuven. Ook daar was de 25-jarige middenvelder echter geen vaste waarde en bij Antwerp wordt de concurrentie alleen maar groter.

NA EEN JAAR AL WEG?
Dat Dessoleil uitgerangeerd wordt, is dan weer een stuk opmerkelijker. De verdediger streek immers pas een jaar geleden neer op de Bosuil, nadat Antwerp 2,5 miljoen euro neertelde om hem bij Charleroi weg te halen. Dessoleil kon echter nooit helemaal overtuigen en lijkt in de pikorde nu ook gepasseerd te zijn door de jonge William Pacho, waardoor zijn speelkansen nog verder slinken.

LEES OOK: Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Moet Antwerp Dessoleil alweer verkopen?

Meest recent

Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

34
34
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

148
148
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

21
21
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

170
170
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

31
31
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

382
382
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

143
143
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

157
157
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

57
57
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

315
315
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

67
67
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

189
189
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

155
155
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

81
81
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

224
224
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

44
44
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

249
249
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

226
226
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

39
39
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

407
407
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

137
137
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

64
64
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

96
96
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

61
61
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

315
315

Meer sportnieuws