Deila ziet nog enorme problemen bij Standard

160 stemmen
Deila ziet nog enorme problemen bij Standard

Standard is niet al te best begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste twee oefenwedstrijden draaiden telkens uit op een nederlaag, want eerst verloren ze met 0-2 van STVV en dit weekend nog eens met 1-2 van RWDM. Het mag dus duidelijk zijn dat het voorlopig zeer moeilijk lijkt te worden voor Ronny Deila om beter te doen dan vorig seizoen.


De Noor moet het ook nog steeds doen met de groep die niet verder raakte dan een veertiende plaats afgelopen seizoen, want op de eerste inkomende transfer van Standard is het nog steeds wachten. Veel reden tot juichen heeft Deila voorlopig dus niet. De trainer probeert doorgaans wel positief te blijven, maar ziet toch een pak problemen.

"We zullen nog veel stappen moeten zetten. Ik ben hier nu 2,5 week en het is duidelijk dat nog veel zaken beter moeten. De ploeg mist coördinatie, complementariteit en evenwicht", is zijn harde conclusie in La Dernière Heure. "We zullen elke dag progressie moeten maken. Maar de spelers moeten ook alle nieuwigheden verteren, zowel fysiek als mentaal. We moeten positief blijven. De internationals zijn terug en en kunnen de volgende oefenmatchen meespelen. Het doel is om op 22 juli tegen AA Gent de sterkst mogelijke elf op te kunnen stellen."

TIJD DRINGT
Alleen heeft Deila niet al te veel tijd meer om dat elftal te smeden, want die eerste competitiewedstrijd komt er al binnen minder dan drie weken aan. In principe is Standard dus al zowat halfweg zijn voorbereiding, maar veel vooruitgang lijkt er tot dusver nog niet geboekt te zijn. Dat belooft dus voor de competitiestart, die zeer pittig oogt met na Gent ook nog een kraker tegen KRC Genk op speeldag twee.

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Zal Standard snel versterking vinden?

Meest recent

Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

4
4
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

105
105
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

490
490
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

65
65
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

404
404
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

46
46
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

73
73
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

107
107
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

78
78
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

122
122
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

314
314
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

626
626
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

245
245
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

446
446
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

374
374
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

211
211
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

94
94
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

92
92
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

180
180
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

362
362
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

370
370
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

298
298
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

527
527
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

152
152

Meer sportnieuws