Deila ziet nog enorme problemen bij Standard

door
Deila ziet nog enorme problemen bij Standard

Standard is niet al te best begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste twee oefenwedstrijden draaiden telkens uit op een nederlaag, want eerst verloren ze met 0-2 van STVV en dit weekend nog eens met 1-2 van RWDM. Het mag dus duidelijk zijn dat het voorlopig zeer moeilijk lijkt te worden voor Ronny Deila om beter te doen dan vorig seizoen.


De Noor moet het ook nog steeds doen met de groep die niet verder raakte dan een veertiende plaats afgelopen seizoen, want op de eerste inkomende transfer van Standard is het nog steeds wachten. Veel reden tot juichen heeft Deila voorlopig dus niet. De trainer probeert doorgaans wel positief te blijven, maar ziet toch een pak problemen.

"We zullen nog veel stappen moeten zetten. Ik ben hier nu 2,5 week en het is duidelijk dat nog veel zaken beter moeten. De ploeg mist coördinatie, complementariteit en evenwicht", is zijn harde conclusie in La Dernière Heure. "We zullen elke dag progressie moeten maken. Maar de spelers moeten ook alle nieuwigheden verteren, zowel fysiek als mentaal. We moeten positief blijven. De internationals zijn terug en en kunnen de volgende oefenmatchen meespelen. Het doel is om op 22 juli tegen AA Gent de sterkst mogelijke elf op te kunnen stellen."

TIJD DRINGT
Alleen heeft Deila niet al te veel tijd meer om dat elftal te smeden, want die eerste competitiewedstrijd komt er al binnen minder dan drie weken aan. In principe is Standard dus al zowat halfweg zijn voorbereiding, maar veel vooruitgang lijkt er tot dusver nog niet geboekt te zijn. Dat belooft dus voor de competitiestart, die zeer pittig oogt met na Gent ook nog een kraker tegen KRC Genk op speeldag twee.

LEES OOK: Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Zal Standard snel versterking vinden?

Meest recent

Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

11
11
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

53
53
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

39
39
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

149
149
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

113
113
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

291
291
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

932
932
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

51
51
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

131
131
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

128
128
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

239
239
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

74
74
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

55
55
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

521
521
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

111
111
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

371
371
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

582
582
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

310
310
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

365
365
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

370
370
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

78
78
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

455
455
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

82
82
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

78
78
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

99
99

Meer sportnieuws