Deila ziet nog enorme problemen bij Standard

160 stemmen
Deila ziet nog enorme problemen bij Standard

Standard is niet al te best begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste twee oefenwedstrijden draaiden telkens uit op een nederlaag, want eerst verloren ze met 0-2 van STVV en dit weekend nog eens met 1-2 van RWDM. Het mag dus duidelijk zijn dat het voorlopig zeer moeilijk lijkt te worden voor Ronny Deila om beter te doen dan vorig seizoen.


De Noor moet het ook nog steeds doen met de groep die niet verder raakte dan een veertiende plaats afgelopen seizoen, want op de eerste inkomende transfer van Standard is het nog steeds wachten. Veel reden tot juichen heeft Deila voorlopig dus niet. De trainer probeert doorgaans wel positief te blijven, maar ziet toch een pak problemen.

"We zullen nog veel stappen moeten zetten. Ik ben hier nu 2,5 week en het is duidelijk dat nog veel zaken beter moeten. De ploeg mist coördinatie, complementariteit en evenwicht", is zijn harde conclusie in La Dernière Heure. "We zullen elke dag progressie moeten maken. Maar de spelers moeten ook alle nieuwigheden verteren, zowel fysiek als mentaal. We moeten positief blijven. De internationals zijn terug en en kunnen de volgende oefenmatchen meespelen. Het doel is om op 22 juli tegen AA Gent de sterkst mogelijke elf op te kunnen stellen."

TIJD DRINGT
Alleen heeft Deila niet al te veel tijd meer om dat elftal te smeden, want die eerste competitiewedstrijd komt er al binnen minder dan drie weken aan. In principe is Standard dus al zowat halfweg zijn voorbereiding, maar veel vooruitgang lijkt er tot dusver nog niet geboekt te zijn. Dat belooft dus voor de competitiestart, die zeer pittig oogt met na Gent ook nog een kraker tegen KRC Genk op speeldag twee.

LEES OOK: 'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Zal Standard snel versterking vinden?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
KRC Genk legt lat hoog met Courtois: de rest is gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

1
1
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

26
26
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

12
12
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

174
174
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

81
81
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

109
109
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

222
222
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

88
88
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

201
201
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

530
530
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

120
120
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

586
586
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

310
310
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

665
665
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

180
180
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

427
427
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

192
192
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

79
79
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

125
125
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

123
123
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

309
309
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

323
323
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

465
465
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

505
505
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

534
534

Meer sportnieuws