Deila ziet nog enorme problemen bij Standard

door
Deila ziet nog enorme problemen bij Standard

Standard is niet al te best begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste twee oefenwedstrijden draaiden telkens uit op een nederlaag, want eerst verloren ze met 0-2 van STVV en dit weekend nog eens met 1-2 van RWDM. Het mag dus duidelijk zijn dat het voorlopig zeer moeilijk lijkt te worden voor Ronny Deila om beter te doen dan vorig seizoen.


De Noor moet het ook nog steeds doen met de groep die niet verder raakte dan een veertiende plaats afgelopen seizoen, want op de eerste inkomende transfer van Standard is het nog steeds wachten. Veel reden tot juichen heeft Deila voorlopig dus niet. De trainer probeert doorgaans wel positief te blijven, maar ziet toch een pak problemen.

"We zullen nog veel stappen moeten zetten. Ik ben hier nu 2,5 week en het is duidelijk dat nog veel zaken beter moeten. De ploeg mist coördinatie, complementariteit en evenwicht", is zijn harde conclusie in La Dernière Heure. "We zullen elke dag progressie moeten maken. Maar de spelers moeten ook alle nieuwigheden verteren, zowel fysiek als mentaal. We moeten positief blijven. De internationals zijn terug en en kunnen de volgende oefenmatchen meespelen. Het doel is om op 22 juli tegen AA Gent de sterkst mogelijke elf op te kunnen stellen."

TIJD DRINGT
Alleen heeft Deila niet al te veel tijd meer om dat elftal te smeden, want die eerste competitiewedstrijd komt er al binnen minder dan drie weken aan. In principe is Standard dus al zowat halfweg zijn voorbereiding, maar veel vooruitgang lijkt er tot dusver nog niet geboekt te zijn. Dat belooft dus voor de competitiestart, die zeer pittig oogt met na Gent ook nog een kraker tegen KRC Genk op speeldag twee.

LEES OOK: KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Meunier zet deur open: JPL-topclub loert
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert
530

Zal Standard snel versterking vinden?

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

28
28
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

37
37
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

79
79
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

16
16
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

235
235
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

171
171
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

211
211
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

43
43
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

204
204
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

133
133
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

76
76
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

807
807
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

505
505
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

185
185
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

97
97
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

181
181
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

377
377
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

92
92
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

306
306
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

147
147
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

292
292
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

284
284
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

233
233

Meer sportnieuws