'OHL snoept speler weg voor de neus van Standard'

door
'OHL snoept speler weg voor de neus van Standard'

Oud-Heverlee Leuven blijft van jetje geven op de transfermarkt. Volgens het Deense Ekstra Bladet gaat de ploeg van trainer Marc Brys een nieuwe flankaanvaller op de kop tikken. Dat is slecht nieuws voor Standard.


OHL gaat aan de haal met de IJslandse flankaanvaller Jon Dagur Thorsteinsson. Hij heeft volgens de Deense krant een voorstel van OHL geaccepteerd en Standard grijpt zo naast de speler, want de Rouches deden hem ook een voorstel. Thorsteinsson was bij Aarhus goed voor 20 goals en 13 assists in 100 wedstrijden. Hij speelde verder ook nog voor Vendsyssel FF, dat hem huurde van zijn jeugdclub Fulham. De Engelsen haalden hem dan weer weg bij het IJslandse HK Kopavogs.

Thorsteinsson werd volgens onze bronnen vorig seizoen ook aangeboden bij Anderlecht, maar deden ze geen voorstel. De speler werd enkele weken geleden ook gelinkt aan Royal Antwerp FC, maar ook daar deden ze hem geen bod. In Italië was er ook interesse, maar dat was dus ook allerminst concreet.

VOLGENDE TRANSFER

Bij OHL vervoegt Thorsteinsson de zomeraanwinsten. Met Raphael Holzhauser en Joren Dom (beiden Beerschot), Ewoud Pletinckx (Zulte Waregem), Valentin Cojocaru (Dnipro) en Nordin Jackers (Waasland-Beveren) werd Brys al getrakteerd op enkele stevige aanwinsten. De mercato is echter allerminst voorbij voor de club uit Leuven, want ze willen er ook nog een centrumspits bij. Wordt dus nog vervolgd.

   

LEES OOK: Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Een goede aanwinst voor OHL?

Meest recent

Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

37
37
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

52
52
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

141
141
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

311
311
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

281
281
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

229
229
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

265
265
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

172
172
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

304
304
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

229
229
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

455
455
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

503
503
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

350
350
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

469
469
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

309
309
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

343
343
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

80
80
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

357
357
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

296
296
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

217
217
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

383
383
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

146
146
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

116
116
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

193
193
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

310
310

Meer sportnieuws