Antwerp heeft groot nieuws over De Laet en Haroun

door
Antwerp heeft groot nieuws over De Laet en Haroun

Antwerp FC staat is sterk bezig in zijn oefencampagne. Na de overtuigende zege tegen Hoogstraten, werd zaterdag ook KV Mechelen met duidelijke 4-0-cijfers over de knie gelegd. En dat terwijl er nog volop aan de selectie wordt gesleuteld, zo is er nog meer versterking onderweg.


Sportief directeur Marc Overmars heeft zich inmiddels volledig toegelegd op het transferwerk. Met Vincent Janssen en Christopher Scott zijn zijn eerste twee directe aanwinsten ondertussen ook al binnen. De twee nieuwkomers waren zaterdag zelfs meteen goed voor elk een doelpunt. Goed werd dus van Overmars, maar de transferhonger op de Bosuil is nog lang niet gestild.

Zo had de sportieve baas zijn zinnen gezet op nog een Nederlander. Vrijdagavond lekte namelijk uit dat de Great Old zijn zinnen heeft gezet op op de Nederlandse spelmaker Guus Til, maar die lijkt nu toch voor PSV te kiezen. Overmars zal dus op zoek moeten naar een alternatieve spelmaker. Ondertussen wist hij wel twee belangrijke krachten langer aan de club te binden.

BOEGBEELDEN BLIJVEN
Zo maakte Antwerp zondagavond via de officiële kanalen bekend dat zowel Ritchie De Laet als Faris Haroun hun contracten hebben verlengd. Die eerste tekende meteen bij tot medio 2024. Haroun, tot op heden nog steeds de aanvoerder, verlengde zijn aflopende overeenkomst dan weer tot eind volgend seizoen.

LEES OOK: 'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

Haroun moet volgend seizoen aanvoerder blijven ...

Meest recent

Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

84
84
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

46
46
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

458
458
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

89
89
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

296
296
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

79
79
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

380
380
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

368
368
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

125
125
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

442
442
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

263
263
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

460
460
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

523
523
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

428
428
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

186
186
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

262
262
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

359
359
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

229
229
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

97
97
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

225
225
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

210
210
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

64
64
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

696
696
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

127
127
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

670
670

Meer sportnieuws