'Club Brugge gruwelt van miljoenenplan Maldini'

door
'Club Brugge gruwelt van miljoenenplan Maldini'

Club Brugge trekt vanaf maandag naar het Nederlandse Wageningen, waar de landskampioen een oefenkamp zal afwerken. Coach Carl Hoefkens zal dan weer de beschikking krijgen over zijn internationals. Ook Charles De Ketelaere sluit normaal gezien terug aan, al is het maar de vraag voor hoe lang dat zal zijn.


Zo is het op dit moment allerminst duidelijk wat de nabije toekomst brengt voor het Brugse goudhaantje. De landskampioen wil zijn smaakmaker liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Of dat ook zal lukken valt evenwel te betwijfelen. Zelf sluit de Rode Duivel immers niets uit. En ondertussen wordt de interesse in CDK steeds groter. Enkele Engelse clubs worden genoemd, maar vooral AC Milan is concreet.

De Bruggelingen hanteren nochtans een hoge vraagprijs, naar verluidt zo'n 40 miljoen euro, om geïnteresseerde ploegen af te schrikken. Maar die strategie lijkt zijn effect te missen. Zo meldt Tuttosport dat Paolo Maldini, sportieve baas bij Milan, bereid is om fors te investeren in de komst van De Ketelaere. Nochtans zou hij deze zomer een transferbudget van slechts 50 miljoen euro ter beschikking krijgen.

30 à 35 MILJOEN
Met de verkoop van bepaalde spelers kan Maldini echter extra transfermiddelen vergaren. Daarnaast wordt gespeurd naar goedkope aanwinsten om de uitgaven te drukken. Divock Origi werd bijvoorbeeld transfervrij opgepikt, Hakim Ziyech zou dan weer gehuurd kunnen worden en Milan ging bewust niet mee in het opbodspelletje rond Sven Botman. Hierdoor zou Maldini er geen probleem mee hebben om zo'n 30 à 35 miljoen euro te investeren in De Ketelaere.

De oud-verdediger beseft dan ook dat deze zomer misschien wel hét moment wordt om toe te slaan bij CDK. Komend seizoen kan hij zich immers verder in de kijker spelen tijdens de Champions League en mogelijk ook het WK. Als de 21-jarige zich dan opnieuw kan onderscheiden, zou zijn transferwaarde exponentieel toenemen en is Milan allicht niet meer in staat om te concurreren. Daarom zou Maldini absoluut deze zomer willen toeslaan.

LEES OOK: 'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

De Ketelaere vertrekt deze zomer bij Club Brugge ...

Meest recent

'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

3
3
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

20
20
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

76
76
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

73
73
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

40
40
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

98
98
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

140
140
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

202
202
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

78
78
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

465
465
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

137
137
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

160
160
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

312
312
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

138
138
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

140
140
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

74
74
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

111
111
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

330
330
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

248
248
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

161
161
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

130
130
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

170
170
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

260
260
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

38
38
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

182
182

Meer sportnieuws