'Club Brugge gruwelt van miljoenenplan Maldini'

738 stemmen
'Club Brugge gruwelt van miljoenenplan Maldini'

Club Brugge trekt vanaf maandag naar het Nederlandse Wageningen, waar de landskampioen een oefenkamp zal afwerken. Coach Carl Hoefkens zal dan weer de beschikking krijgen over zijn internationals. Ook Charles De Ketelaere sluit normaal gezien terug aan, al is het maar de vraag voor hoe lang dat zal zijn.


Zo is het op dit moment allerminst duidelijk wat de nabije toekomst brengt voor het Brugse goudhaantje. De landskampioen wil zijn smaakmaker liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Of dat ook zal lukken valt evenwel te betwijfelen. Zelf sluit de Rode Duivel immers niets uit. En ondertussen wordt de interesse in CDK steeds groter. Enkele Engelse clubs worden genoemd, maar vooral AC Milan is concreet.

De Bruggelingen hanteren nochtans een hoge vraagprijs, naar verluidt zo'n 40 miljoen euro, om geïnteresseerde ploegen af te schrikken. Maar die strategie lijkt zijn effect te missen. Zo meldt Tuttosport dat Paolo Maldini, sportieve baas bij Milan, bereid is om fors te investeren in de komst van De Ketelaere. Nochtans zou hij deze zomer een transferbudget van slechts 50 miljoen euro ter beschikking krijgen.

30 à 35 MILJOEN
Met de verkoop van bepaalde spelers kan Maldini echter extra transfermiddelen vergaren. Daarnaast wordt gespeurd naar goedkope aanwinsten om de uitgaven te drukken. Divock Origi werd bijvoorbeeld transfervrij opgepikt, Hakim Ziyech zou dan weer gehuurd kunnen worden en Milan ging bewust niet mee in het opbodspelletje rond Sven Botman. Hierdoor zou Maldini er geen probleem mee hebben om zo'n 30 à 35 miljoen euro te investeren in De Ketelaere.

De oud-verdediger beseft dan ook dat deze zomer misschien wel hét moment wordt om toe te slaan bij CDK. Komend seizoen kan hij zich immers verder in de kijker spelen tijdens de Champions League en mogelijk ook het WK. Als de 21-jarige zich dan opnieuw kan onderscheiden, zou zijn transferwaarde exponentieel toenemen en is Milan allicht niet meer in staat om te concurreren. Daarom zou Maldini absoluut deze zomer willen toeslaan.

LEES OOK: Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

De Ketelaere vertrekt deze zomer bij Club Brugge ...

Meest recent

Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

24
24
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

139
139
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

76
76
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

35
35
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

96
96
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

68
68
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

308
308
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

66
66
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

34
34
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

514
514
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

566
566
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

94
94
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

177
177
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

277
277
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

176
176
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

102
102
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

166
166
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

328
328
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

304
304
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

118
118
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

484
484
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

765
765
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

163
163

Meer sportnieuws