'Club Brugge gruwelt van miljoenenplan Maldini'

738 stemmen
'Club Brugge gruwelt van miljoenenplan Maldini'

Club Brugge trekt vanaf maandag naar het Nederlandse Wageningen, waar de landskampioen een oefenkamp zal afwerken. Coach Carl Hoefkens zal dan weer de beschikking krijgen over zijn internationals. Ook Charles De Ketelaere sluit normaal gezien terug aan, al is het maar de vraag voor hoe lang dat zal zijn.


Zo is het op dit moment allerminst duidelijk wat de nabije toekomst brengt voor het Brugse goudhaantje. De landskampioen wil zijn smaakmaker liefst nog een jaartje op Jan Breydel zien blijven. Of dat ook zal lukken valt evenwel te betwijfelen. Zelf sluit de Rode Duivel immers niets uit. En ondertussen wordt de interesse in CDK steeds groter. Enkele Engelse clubs worden genoemd, maar vooral AC Milan is concreet.

De Bruggelingen hanteren nochtans een hoge vraagprijs, naar verluidt zo'n 40 miljoen euro, om geïnteresseerde ploegen af te schrikken. Maar die strategie lijkt zijn effect te missen. Zo meldt Tuttosport dat Paolo Maldini, sportieve baas bij Milan, bereid is om fors te investeren in de komst van De Ketelaere. Nochtans zou hij deze zomer een transferbudget van slechts 50 miljoen euro ter beschikking krijgen.

30 à 35 MILJOEN
Met de verkoop van bepaalde spelers kan Maldini echter extra transfermiddelen vergaren. Daarnaast wordt gespeurd naar goedkope aanwinsten om de uitgaven te drukken. Divock Origi werd bijvoorbeeld transfervrij opgepikt, Hakim Ziyech zou dan weer gehuurd kunnen worden en Milan ging bewust niet mee in het opbodspelletje rond Sven Botman. Hierdoor zou Maldini er geen probleem mee hebben om zo'n 30 à 35 miljoen euro te investeren in De Ketelaere.

De oud-verdediger beseft dan ook dat deze zomer misschien wel hét moment wordt om toe te slaan bij CDK. Komend seizoen kan hij zich immers verder in de kijker spelen tijdens de Champions League en mogelijk ook het WK. Als de 21-jarige zich dan opnieuw kan onderscheiden, zou zijn transferwaarde exponentieel toenemen en is Milan allicht niet meer in staat om te concurreren. Daarom zou Maldini absoluut deze zomer willen toeslaan.

LEES OOK: Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

De Ketelaere vertrekt deze zomer bij Club Brugge ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

63
63
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

47
47
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

15
15
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

24
24
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

46
46
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

42
42
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

175
175
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

218
218
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

311
311
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

321
321
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

328
328
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

141
141
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

170
170
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

74
74
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

375
375
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

429
429
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

33
33
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

95
95
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

206
206
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

82
82
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

100
100
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

648
648
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

302
302
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

413
413
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

231
231

Meer sportnieuws