'Salah multimiljonair na nieuw monstercontract'

111 stemmen
'Salah multimiljonair na nieuw monstercontract'

Liverpool FC wil er komend seizoen opnieuw alles aan doen om de Engelse titel uit handen van Manchester City en de andere concurrenten te houden. Dat zullen de Reds wel zonder Sadio Mané moeten doen. Zijn maatje Mohamed Salah blijft de club dan weer wel trouw.


Het vertrek van Mané is al eventjes een feit. De Senegalese aanvaller werd officieel voorgesteld bij Bayern München. Met Darwin Nuñez had Liverpool zich zijn aanvalslinie immers al gevoelig versterkt, waardoor er voldoend ruimte was voor het vertrek van Mané. Bovendien was hij zijn laatste contractjaar ingegaan op Anfield. De Engelse vice-kampioen moest dus wel meewerken aan een transfer om te voorkomen dat hij een jaartje later gratis zou vertrekken.

Maar ook Salah zat in een soortgelijke contract-situatie. Liverpool probeerde vorig seizoen al meermaals om de Premier League-topschutten te verleiden tot het tekenen van een nieuwe overeenkomst. Maar wegens financiële redenen bleef een akkoord telkens uit. Nu hebben beide partijen mekaar echter toch gevonden. Zo geraakte vrijdag bekend dat Salah zijn overeenkomst op Anfield heeft verlengd tot medio 2025.

TOPVERDIENER
En die nieuwe overeenkomst zal hem geen windeieren leggen. Zo is de Egyptenaar vanaf heden de best betaalde spelers ooit in de clubgeschiedenis van Liverpool. Verschillende Engelse bronnen beweren dat hij zo'n 350.000 pond per week zal opstrijken, iets meer dan 400.000 euro dus. Hierdoor hoort hij meteen ook bij de topverdieners in de hele Premier League. Liverpool was overigens in staat om hem zo'n salaris aan te bieden dankzij het vertrek van Mané en dat van Divock Origi.

LEES OOK: 'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Salah behoort tot de 5 beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

0
0
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

38
38
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

9
9
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

40
40
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

168
168
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

397
397
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

255
255
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

33
33
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

408
408
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

414
414
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

186
186
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

200
200
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

45
45
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

311
311
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

236
236
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

656
656
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

103
103
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

91
91
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

794
794
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

177
177
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

73
73
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

152
152
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

362
362
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

633
633
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

340
340

Meer sportnieuws