Kopstoot krijgt duur staartje voor Nsoki

door
Kopstoot krijgt duur staartje voor Nsoki

Club Brugge lijkt helemaal klaar voor het tweede luik van de voorbereiding. Na het gelijke spel van enkele dagen eerder tegen Lierse Kempenzonen, knoopte de landskampioen zaterdag aan met een oefenzege tegen Beerschot VA: 2-1. Al krijgt die partij mogelijk nog een staartje voor Stanley Nsoki.


De Franse verdediger van Blauw-Zwart liet zich immers van zijn slechtste kant zien. Na enkele minuten werd Nsoki het slachtoffer van een gemene tackle van Thibo Baeten, nota bene een voormalig jeugdproduct van Club. Vervolgens ging het licht uit bij de verdediger. Zo stapte hij op zijn tegenstander af en verkocht hij hem een stevige kopstoot.

De scheidsrechter van dienst kon dan ook niet anders dan hem meteen rood te geven. En daar blijft het mogelijk niet bij. Volgens onder meer Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws werd de fase opgenomen in het officiële scheidsrechtersverslag. Dat wordt nu overgemaakt aan het sportcomité en daar kan men beslissen om Nsoki een schorsing te geven voor de eerste competitiewedstrijd(en).

ZOMERSTAGE
Mogelijk dus een stevige domper voor de Fransman. In de komende oefenduels mag hij normaal gezien wel gewoon meespelen. Club vertrekt maandag overigens naar het Nederlandse Wageningen voor een stage. Daar zal gespard worden tegen FC Kopenhagen. Mét Nsoki dus, tenzij Hoefkens daar anders over beslist na zijn bedenkelijke actie van zaterdag.

LEES OOK: Raar tafereel: 5 Beerschot-fans afgevoerd na bizarre aanval

Hoefkens moet hem een extra sanctie geven ...

Meest recent

Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

3
3
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

16
16
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

125
125
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

187
187
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

20
20
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

61
61
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

147
147
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

107
107
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

28
28
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

445
445
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

518
518
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

445
445
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

476
476
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

312
312
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

448
448
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1138
1138
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1312
1312
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

367
367
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

397
397
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

359
359
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

341
341
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

637
637
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

743
743
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

321
321
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1493
1493

Meer sportnieuws