Kopstoot krijgt duur staartje voor Nsoki

door
Kopstoot krijgt duur staartje voor Nsoki

Club Brugge lijkt helemaal klaar voor het tweede luik van de voorbereiding. Na het gelijke spel van enkele dagen eerder tegen Lierse Kempenzonen, knoopte de landskampioen zaterdag aan met een oefenzege tegen Beerschot VA: 2-1. Al krijgt die partij mogelijk nog een staartje voor Stanley Nsoki.


De Franse verdediger van Blauw-Zwart liet zich immers van zijn slechtste kant zien. Na enkele minuten werd Nsoki het slachtoffer van een gemene tackle van Thibo Baeten, nota bene een voormalig jeugdproduct van Club. Vervolgens ging het licht uit bij de verdediger. Zo stapte hij op zijn tegenstander af en verkocht hij hem een stevige kopstoot.

De scheidsrechter van dienst kon dan ook niet anders dan hem meteen rood te geven. En daar blijft het mogelijk niet bij. Volgens onder meer Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws werd de fase opgenomen in het officiële scheidsrechtersverslag. Dat wordt nu overgemaakt aan het sportcomité en daar kan men beslissen om Nsoki een schorsing te geven voor de eerste competitiewedstrijd(en).

ZOMERSTAGE
Mogelijk dus een stevige domper voor de Fransman. In de komende oefenduels mag hij normaal gezien wel gewoon meespelen. Club vertrekt maandag overigens naar het Nederlandse Wageningen voor een stage. Daar zal gespard worden tegen FC Kopenhagen. Mét Nsoki dus, tenzij Hoefkens daar anders over beslist na zijn bedenkelijke actie van zaterdag.

LEES OOK: Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

Hoefkens moet hem een extra sanctie geven ...

Meest recent

‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

39
39
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

66
66
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

99
99
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

61
61
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

166
166
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

143
143
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

136
136
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

516
516
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

62
62
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

27
27
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

100
100
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

31
31
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

82
82
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

51
51
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

51
51
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

116
116
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

56
56
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

210
210
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

139
139
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

129
129
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

50
50
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

741
741
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

27
27
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

88
88
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

97
97

Meer sportnieuws