'Still heeft duidelijke transferwens bij Charleroi'

33 stemmen
'Still heeft duidelijke transferwens bij Charleroi'

Dit weekend werkten de meeste ploegen uit de Jupiler Pro League opnieuw een oefenduel af in aanloop naar de competitiestart. Sporting Charleroi bijvoorbeeld, moest zaterdag zijn meerdere erkennen in OH Leuven: 3-1. Desondanks was coach Edward Still behoorlijk tevreden.


De Carolo's hebben een vrij degelijk seizoen achter de rug. Still kon zijn ploeg naar een plekje in de Europe Play-Offs loodsen, daarin werden de Henegouwers uiteindelijk derde. In de komende jaargang willen ze nog een tikkeltje beter doen en volop meestrijden voor een Europees ticket. Maar zaterdag bleek andermaal dat Still nog wat werk heeft om zijn ploeg op punt te krijgen.

Desondanks was de coach niet ongelukkig met wat zijn spelers lieten zien. "Dat we er niet in slaagden te winnen, is op dit moment bijzaak. Tijdens de voorbereiding zijn de prioritaire aspecten de inhoud en de fysieke paraatheid. Die waren positief. De efficiëntie wordt pas hoogst belangrijk vanaf het moment dat het om gewonnen of verloren punten gaat", werd hij geciteerd bij HLN.

EXTRA SPITS
Ondertussen nam Charleroi zaterdag afscheid van Vakoun Bayo, die voor de nodige miljoenen verkocht werd aan Watford. Volgens HLN hoopt Still nu op een extra spits ter vervanging. Voorts wordt niet zoveel transferactiviteit verwacht. "De A-kern is nu quasi compleet. Dat laat ons toe tijdens de derde week meer aandacht te besteden aan het tactische, aan de verschillende facetten het voetbal dat we willen produceren", aldus de trainer.

LEES OOK: Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

Charleroi kan volgend seizoen de revelatie worden ...

Meest recent

Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

3
3
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

131
131
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

26
26
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

24
24
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

343
343
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

422
422
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

61
61
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

125
125
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

14
14
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

246
246
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

149
149
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

88
88
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

145
145
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

300
300
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

248
248
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

111
111
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

422
422
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

730
730
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

132
132
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

331
331
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

170
170
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

89
89
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

87
87
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

250
250

Meer sportnieuws