Afobe geeft reden voor afketsen Club Brugge-transfer

door
Afobe geeft reden voor afketsen Club Brugge-transfer

Club Brugge heeft zich zaterdag aangeknoopt met een oefenzege tegen Beerschot VA. Coach Carl Hoefkens en zijn manschappen lijken dus helemaal klaar voor de zomerse stage in Wageningen. Ondertussen blijft het bestuur op de transfermarkt verder speuren naar extra versterking.


De verwachting is namelijk dat aantal spelers voor een vertrek zal kiezen, zij zullen dus gepast vervangen moeten worden. Daarnaast is er ook nood aan extra versterking. Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart al twee directe aanwinsten in huis, daar zullen er in komende weken en maanden ongetwijfeld nog bij komen.

Zo staat onder meer een nieuwe spits op het lijstje met prioriteiten, iemand die het vertrek van Bas Dost en Sargis Adamyan mee kan opvangen. Daarvoor had Club gehoopt op Benik Afobe. Even leek een akkoord met de Engelsman in de maak, maar op het laatste moment sprong de deal alsnog af. En ondertussen tekende hij ook bij Milwall FC.

FAMILIALE REDENEN
Als oorzaak voor de mislukte transfer werd oorspronkelijk gewezen naar het financiële plaatje. Maar tegenover het medium At the Den geeft Afobe nu aan dat dit te wijten was aan familiale redenen. "Ik ging naar daar en deed mijn medische proeven, die in orde waren. Ik kreeg ook een rondleiding op de faciliteiten. Die waren uitstekend, het is een echte Champions League-club. Maar met jonge kinderen en een aantal andere zaken die speelde, was dit gewoonweg niet het moment", aldus Afobe.

LEES OOK: 'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Een nieuwe spits is de absolute prioriteit voor Club ...

Meest recent

Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

12
12
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

77
77
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

291
291
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

43
43
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

22
22
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

52
52
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

88
88
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

23
23
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

68
68
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

47
47
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

46
46
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

99
99
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

47
47
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

190
190
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

130
130
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

121
121
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

719
719
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

75
75
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

96
96
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

215
215
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

115
115
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

74
74

Meer sportnieuws