'Anderlecht vindt akkoord: Vlap heeft transfer beet'

389 stemmen
'Anderlecht vindt akkoord: Vlap heeft transfer beet'

RSC Anderlecht wil zich komend seizoen verzekeren van een Europees najaar en zal er binnen enkele weken dus al moeten staan in de voorrondes van de Conference League. Zaterdag in de oefenwedstrijd tegen Roda JC (6-0) maakte het vernieuwde RSCA alvast een sterke indruk. Maar ondertussen blijft er nog stevig aan de selectie gesleuteld worden.


Paars-Wit is immers naarstig op zoek naar een extra spits, men hoopt op een snelle doorbraak in het dossier van Sebastiano Esposito. Daarnaast zal men ook een oplossing moeten vinden voor spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Adrien Trebel krijgt van Mazzu alvast een nieuwe kans en liet zaterdag ook een degelijke indruk achter tegen Roda. Maar dat geldt niet voor alle teruggekeerde huurlingen.

Zo is Michel Vlap definitief op weg naar de uitgang. De Nederlandse spelmaker, nog steeds één van de duurste aanwinsten in de clubgeschiedenis, is terug na een huurbeurt aan FC Twente. Op training liet hij naar verluidt een degelijke indruk achter en ook tijdens de eerste oefenpot tegen STVV, deed Vlap het zeker niet slecht. Toch zou men hebben besloten om definitief een einde te maken aan de samenwerking.

ZWAAR VERLIES
Zo meldt onder meer La Dernière Heure dat Anderlecht een deal heeft gevonden met FC Twente over een permanente transfer van de 25-jarige Fries. Volgens TC Tubantia zou de transfersom rond de 2 miljoen euro schommelen. RSCA, dat destijds zelf een bedrag richting de 8 miljoen euro voor hem ophoestte, maakt dus behoorlijk wat verlies. Langs de andere kant zijn Brusselaars zo wel weer verlost van een redelijk stevig contract.

LEES OOK: Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

Anderlecht heeft Vlap te snel laten vallen ...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

9
9
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

91
91
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

17
17
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

13
13
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

39
39
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

72
72
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

165
165
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

630
630
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

105
105
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

201
201
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

155
155
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

140
140
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

258
258
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

163
163
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

504
504
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

244
244
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

228
228
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

467
467
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

342
342
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

148
148
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws