TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor De Ketelaere, Ronaldo dropt bom'

636 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor De Ketelaere, Ronaldo dropt bom'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De Italiaanse journalist Rudy Galetti stelt dat Leeds United doordrukt voor de komst van Charles De Ketelaere nu Raphinha er op vertrekken staat bij de Engelse club. De Braziliaan zal tientallen miljoenen opbrengen en dat zal ook nodig zijn om de jonge Rode Duivel te bekostigen, want de vraagprijs van Club Brugge blijft astronomisch. De landskampioen hoopt nog steeds 40 miljoen euro te mogen innen.



Het transferplannetje van Marc Overmars is mislukt. Verschillende bronnen melden dat Guus Til aan Antwerp FC laten weten heeft dat hij gecharmeerd is door de interesse, maar dat hij toch elders gaat spelen. Hij zou op het punt staan om zijn handtekening bij PSV te zetten. En dus zal de Great Old verder moeten zoeken naar een nieuwe spelmaker.



Gerardo Arteaga zou wel eens kunnen vertrekken bij KRC Genk. Volgens Spaanse media is het Getafe menens om de linksachter aan te trekken. De kans is zeer groot dat zij één van de komende dagen contact gaan opnemen met Genk om te praten over een transfer. Racing zit in een zeer goede positie, want Arteaga ligt er nog tot medio 2023 onder contract mét een optie voor nog eens twee seizoenen.



Sporting Charleroi heeft Vakoun Bayo voor pittige som kunnen verkopen. Zo gaat de aanvaller aan de slag bij Watford FC. De Engelse club degradeerde vorig seizoen uit de Premier League en rekent in de Championship dus op de goals van de Ivoriaan. Daarvoor betaalt Watford naar verluidt zo'n 5 miljoen pond, een slordige 5.80 miljoen euro.

Voor Thierry Ambrose lijkt de nodige interesse te heersen. Volgens MSV Foot heeft KV Oostende zelfs al een bod binnengekregen, afkomstig van het Turkse Kasimpasa. Dat is nog op zoek naar een vervanger voor Jackson Muleka. De slaagkansen van Kasimpasa lijken echter zeer klein, want de speler zou zelf geen trek hebben in een transfer naar Turkije.

BUITENLAND
Cristiano Ronaldo zou wel eens voor een grote transferschok kunnen zorgen. De 37-jarige aanvaller heeft volgens The Times nu ook zelf gevraagd om deze zomer een transfer te mogen maken. Ronaldo wil immers volgend seizoen in de Champions League spelen en wil daarom dat Manchester United meewerkt als er een afdoende aanbieding binnenloopt. Chelsea, Napoli en Bayern München worden genoemd als mogelijke bestemmingen, maar dat is allerminst concreet.



Youri Tielemans lijkt zijn nieuwe club al in gedachten te hebben. Volgens Ben Jacobs, transferwatcher bij CBS, wil de middenvelder zelf graag naar Arsenal FC verkassen. De Gunners trekken al een hele tijd aan zijn mouw en zouden zelfs al de persoonlijke voorwaarden hebben besproken met de zaakwaarnemers van Tielemans. Tot dusver legden de Londenaren echter nog geen officieel bod neer bij Leicester City.



Het is nog steeds afwachten waar de toekomst van Dries Mertens zal liggen, zeker nu zijn contract bij Napoli ook officieel afgelopen is. De kans dat alsnog een akkoord met zijn geliefde club uit de bus rolt wordt stilaan zeer klein, zelfs al blijft hij daarop hopen. Intussen staan de clubs wel al in de rij voor de 35-jarige. De volgende in het rijtje gegadigden is volgens La Gazzetta dello Sport Fiorentina. La Viola is nog op zoek naar een nieuwe spits.



Internazionale heeft zijn selectie nog wat verder versterkt. Zo heeft ook Henrikh Mkhitaryan zijn kribbel gezet. De Armeniër was vorig seizoen nog een vaste sterkhouder bij AS Roma, maar daar liep zijn overeenkomst af en dus kon Inter toeslaan. De middenvelder tekende een contract tot medio 2024.

LEES OOK: Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Ketelaere is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

4
4
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

70
70
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

178
178
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

330
330
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

299
299
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

369
369
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

192
192
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

441
441
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

141
141
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

209
209
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

209
209
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

93
93
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

231
231
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

530
530
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

156
156
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

219
219
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

399
399
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

98
98
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

661
661
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

65
65
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

268
268
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

436
436
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1052
1052

Meer sportnieuws