TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor De Ketelaere, Ronaldo dropt bom'

636
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor De Ketelaere, Ronaldo dropt bom'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De Italiaanse journalist Rudy Galetti stelt dat Leeds United doordrukt voor de komst van Charles De Ketelaere nu Raphinha er op vertrekken staat bij de Engelse club. De Braziliaan zal tientallen miljoenen opbrengen en dat zal ook nodig zijn om de jonge Rode Duivel te bekostigen, want de vraagprijs van Club Brugge blijft astronomisch. De landskampioen hoopt nog steeds 40 miljoen euro te mogen innen.



Het transferplannetje van Marc Overmars is mislukt. Verschillende bronnen melden dat Guus Til aan Antwerp FC laten weten heeft dat hij gecharmeerd is door de interesse, maar dat hij toch elders gaat spelen. Hij zou op het punt staan om zijn handtekening bij PSV te zetten. En dus zal de Great Old verder moeten zoeken naar een nieuwe spelmaker.



Gerardo Arteaga zou wel eens kunnen vertrekken bij KRC Genk. Volgens Spaanse media is het Getafe menens om de linksachter aan te trekken. De kans is zeer groot dat zij één van de komende dagen contact gaan opnemen met Genk om te praten over een transfer. Racing zit in een zeer goede positie, want Arteaga ligt er nog tot medio 2023 onder contract mét een optie voor nog eens twee seizoenen.



Sporting Charleroi heeft Vakoun Bayo voor pittige som kunnen verkopen. Zo gaat de aanvaller aan de slag bij Watford FC. De Engelse club degradeerde vorig seizoen uit de Premier League en rekent in de Championship dus op de goals van de Ivoriaan. Daarvoor betaalt Watford naar verluidt zo'n 5 miljoen pond, een slordige 5.80 miljoen euro.

Voor Thierry Ambrose lijkt de nodige interesse te heersen. Volgens MSV Foot heeft KV Oostende zelfs al een bod binnengekregen, afkomstig van het Turkse Kasimpasa. Dat is nog op zoek naar een vervanger voor Jackson Muleka. De slaagkansen van Kasimpasa lijken echter zeer klein, want de speler zou zelf geen trek hebben in een transfer naar Turkije.

BUITENLAND
Cristiano Ronaldo zou wel eens voor een grote transferschok kunnen zorgen. De 37-jarige aanvaller heeft volgens The Times nu ook zelf gevraagd om deze zomer een transfer te mogen maken. Ronaldo wil immers volgend seizoen in de Champions League spelen en wil daarom dat Manchester United meewerkt als er een afdoende aanbieding binnenloopt. Chelsea, Napoli en Bayern München worden genoemd als mogelijke bestemmingen, maar dat is allerminst concreet.



Youri Tielemans lijkt zijn nieuwe club al in gedachten te hebben. Volgens Ben Jacobs, transferwatcher bij CBS, wil de middenvelder zelf graag naar Arsenal FC verkassen. De Gunners trekken al een hele tijd aan zijn mouw en zouden zelfs al de persoonlijke voorwaarden hebben besproken met de zaakwaarnemers van Tielemans. Tot dusver legden de Londenaren echter nog geen officieel bod neer bij Leicester City.



Het is nog steeds afwachten waar de toekomst van Dries Mertens zal liggen, zeker nu zijn contract bij Napoli ook officieel afgelopen is. De kans dat alsnog een akkoord met zijn geliefde club uit de bus rolt wordt stilaan zeer klein, zelfs al blijft hij daarop hopen. Intussen staan de clubs wel al in de rij voor de 35-jarige. De volgende in het rijtje gegadigden is volgens La Gazzetta dello Sport Fiorentina. La Viola is nog op zoek naar een nieuwe spits.



Internazionale heeft zijn selectie nog wat verder versterkt. Zo heeft ook Henrikh Mkhitaryan zijn kribbel gezet. De Armeniër was vorig seizoen nog een vaste sterkhouder bij AS Roma, maar daar liep zijn overeenkomst af en dus kon Inter toeslaan. De middenvelder tekende een contract tot medio 2024.

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

De Ketelaere is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

40
40
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

45
45
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

533
533
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

151
151
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

155
155
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

168
168
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

55
55
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

150
150
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

176
176
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

75
75
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

60
60
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

26
26
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

102
102
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

264
264
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

183
183
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

414
414
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

346
346
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

142
142
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

153
153
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

251
251
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

226
226
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

291
291
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

334
334
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

250
250
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

239
239

Meer sportnieuws