TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor De Ketelaere, Ronaldo dropt bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor De Ketelaere, Ronaldo dropt bom'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De Italiaanse journalist Rudy Galetti stelt dat Leeds United doordrukt voor de komst van Charles De Ketelaere nu Raphinha er op vertrekken staat bij de Engelse club. De Braziliaan zal tientallen miljoenen opbrengen en dat zal ook nodig zijn om de jonge Rode Duivel te bekostigen, want de vraagprijs van Club Brugge blijft astronomisch. De landskampioen hoopt nog steeds 40 miljoen euro te mogen innen.



Het transferplannetje van Marc Overmars is mislukt. Verschillende bronnen melden dat Guus Til aan Antwerp FC laten weten heeft dat hij gecharmeerd is door de interesse, maar dat hij toch elders gaat spelen. Hij zou op het punt staan om zijn handtekening bij PSV te zetten. En dus zal de Great Old verder moeten zoeken naar een nieuwe spelmaker.



Gerardo Arteaga zou wel eens kunnen vertrekken bij KRC Genk. Volgens Spaanse media is het Getafe menens om de linksachter aan te trekken. De kans is zeer groot dat zij één van de komende dagen contact gaan opnemen met Genk om te praten over een transfer. Racing zit in een zeer goede positie, want Arteaga ligt er nog tot medio 2023 onder contract mét een optie voor nog eens twee seizoenen.



Sporting Charleroi heeft Vakoun Bayo voor pittige som kunnen verkopen. Zo gaat de aanvaller aan de slag bij Watford FC. De Engelse club degradeerde vorig seizoen uit de Premier League en rekent in de Championship dus op de goals van de Ivoriaan. Daarvoor betaalt Watford naar verluidt zo'n 5 miljoen pond, een slordige 5.80 miljoen euro.

Voor Thierry Ambrose lijkt de nodige interesse te heersen. Volgens MSV Foot heeft KV Oostende zelfs al een bod binnengekregen, afkomstig van het Turkse Kasimpasa. Dat is nog op zoek naar een vervanger voor Jackson Muleka. De slaagkansen van Kasimpasa lijken echter zeer klein, want de speler zou zelf geen trek hebben in een transfer naar Turkije.

BUITENLAND
Cristiano Ronaldo zou wel eens voor een grote transferschok kunnen zorgen. De 37-jarige aanvaller heeft volgens The Times nu ook zelf gevraagd om deze zomer een transfer te mogen maken. Ronaldo wil immers volgend seizoen in de Champions League spelen en wil daarom dat Manchester United meewerkt als er een afdoende aanbieding binnenloopt. Chelsea, Napoli en Bayern München worden genoemd als mogelijke bestemmingen, maar dat is allerminst concreet.



Youri Tielemans lijkt zijn nieuwe club al in gedachten te hebben. Volgens Ben Jacobs, transferwatcher bij CBS, wil de middenvelder zelf graag naar Arsenal FC verkassen. De Gunners trekken al een hele tijd aan zijn mouw en zouden zelfs al de persoonlijke voorwaarden hebben besproken met de zaakwaarnemers van Tielemans. Tot dusver legden de Londenaren echter nog geen officieel bod neer bij Leicester City.



Het is nog steeds afwachten waar de toekomst van Dries Mertens zal liggen, zeker nu zijn contract bij Napoli ook officieel afgelopen is. De kans dat alsnog een akkoord met zijn geliefde club uit de bus rolt wordt stilaan zeer klein, zelfs al blijft hij daarop hopen. Intussen staan de clubs wel al in de rij voor de 35-jarige. De volgende in het rijtje gegadigden is volgens La Gazzetta dello Sport Fiorentina. La Viola is nog op zoek naar een nieuwe spits.



Internazionale heeft zijn selectie nog wat verder versterkt. Zo heeft ook Henrikh Mkhitaryan zijn kribbel gezet. De Armeniër was vorig seizoen nog een vaste sterkhouder bij AS Roma, maar daar liep zijn overeenkomst af en dus kon Inter toeslaan. De middenvelder tekende een contract tot medio 2024.

LEES OOK: Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De Ketelaere is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

7
7
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

8
8
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

52
52
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

73
73
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

121
121
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

131
131
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

47
47
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

22
22
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

268
268
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

303
303
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

25
25
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

341
341
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

36
36
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

234
234
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

212
212
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

36
36
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

70
70
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

25
25
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

471
471
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

173
173
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

210
210
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

79
79
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

249
249
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

135
135

Meer sportnieuws