TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor De Ketelaere, Ronaldo dropt bom'

636 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor De Ketelaere, Ronaldo dropt bom'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De Italiaanse journalist Rudy Galetti stelt dat Leeds United doordrukt voor de komst van Charles De Ketelaere nu Raphinha er op vertrekken staat bij de Engelse club. De Braziliaan zal tientallen miljoenen opbrengen en dat zal ook nodig zijn om de jonge Rode Duivel te bekostigen, want de vraagprijs van Club Brugge blijft astronomisch. De landskampioen hoopt nog steeds 40 miljoen euro te mogen innen.



Het transferplannetje van Marc Overmars is mislukt. Verschillende bronnen melden dat Guus Til aan Antwerp FC laten weten heeft dat hij gecharmeerd is door de interesse, maar dat hij toch elders gaat spelen. Hij zou op het punt staan om zijn handtekening bij PSV te zetten. En dus zal de Great Old verder moeten zoeken naar een nieuwe spelmaker.



Gerardo Arteaga zou wel eens kunnen vertrekken bij KRC Genk. Volgens Spaanse media is het Getafe menens om de linksachter aan te trekken. De kans is zeer groot dat zij één van de komende dagen contact gaan opnemen met Genk om te praten over een transfer. Racing zit in een zeer goede positie, want Arteaga ligt er nog tot medio 2023 onder contract mét een optie voor nog eens twee seizoenen.



Sporting Charleroi heeft Vakoun Bayo voor pittige som kunnen verkopen. Zo gaat de aanvaller aan de slag bij Watford FC. De Engelse club degradeerde vorig seizoen uit de Premier League en rekent in de Championship dus op de goals van de Ivoriaan. Daarvoor betaalt Watford naar verluidt zo'n 5 miljoen pond, een slordige 5.80 miljoen euro.

Voor Thierry Ambrose lijkt de nodige interesse te heersen. Volgens MSV Foot heeft KV Oostende zelfs al een bod binnengekregen, afkomstig van het Turkse Kasimpasa. Dat is nog op zoek naar een vervanger voor Jackson Muleka. De slaagkansen van Kasimpasa lijken echter zeer klein, want de speler zou zelf geen trek hebben in een transfer naar Turkije.

BUITENLAND
Cristiano Ronaldo zou wel eens voor een grote transferschok kunnen zorgen. De 37-jarige aanvaller heeft volgens The Times nu ook zelf gevraagd om deze zomer een transfer te mogen maken. Ronaldo wil immers volgend seizoen in de Champions League spelen en wil daarom dat Manchester United meewerkt als er een afdoende aanbieding binnenloopt. Chelsea, Napoli en Bayern München worden genoemd als mogelijke bestemmingen, maar dat is allerminst concreet.



Youri Tielemans lijkt zijn nieuwe club al in gedachten te hebben. Volgens Ben Jacobs, transferwatcher bij CBS, wil de middenvelder zelf graag naar Arsenal FC verkassen. De Gunners trekken al een hele tijd aan zijn mouw en zouden zelfs al de persoonlijke voorwaarden hebben besproken met de zaakwaarnemers van Tielemans. Tot dusver legden de Londenaren echter nog geen officieel bod neer bij Leicester City.



Het is nog steeds afwachten waar de toekomst van Dries Mertens zal liggen, zeker nu zijn contract bij Napoli ook officieel afgelopen is. De kans dat alsnog een akkoord met zijn geliefde club uit de bus rolt wordt stilaan zeer klein, zelfs al blijft hij daarop hopen. Intussen staan de clubs wel al in de rij voor de 35-jarige. De volgende in het rijtje gegadigden is volgens La Gazzetta dello Sport Fiorentina. La Viola is nog op zoek naar een nieuwe spits.



Internazionale heeft zijn selectie nog wat verder versterkt. Zo heeft ook Henrikh Mkhitaryan zijn kribbel gezet. De Armeniër was vorig seizoen nog een vaste sterkhouder bij AS Roma, maar daar liep zijn overeenkomst af en dus kon Inter toeslaan. De middenvelder tekende een contract tot medio 2024.

LEES OOK: Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

De Ketelaere is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

13
13
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

154
154
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

70
70
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

93
93
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

135
135
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

82
82
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

129
129
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

47
47
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

296
296
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

102
102
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

638
638
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

63
63
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

266
266
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

282
282
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

567
567
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

467
467
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

741
741
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

117
117
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

189
189
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

99
99
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

240
240
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

164
164

Meer sportnieuws