TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor De Ketelaere, Ronaldo dropt bom'

door
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor De Ketelaere, Ronaldo dropt bom'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De Italiaanse journalist Rudy Galetti stelt dat Leeds United doordrukt voor de komst van Charles De Ketelaere nu Raphinha er op vertrekken staat bij de Engelse club. De Braziliaan zal tientallen miljoenen opbrengen en dat zal ook nodig zijn om de jonge Rode Duivel te bekostigen, want de vraagprijs van Club Brugge blijft astronomisch. De landskampioen hoopt nog steeds 40 miljoen euro te mogen innen.



Het transferplannetje van Marc Overmars is mislukt. Verschillende bronnen melden dat Guus Til aan Antwerp FC laten weten heeft dat hij gecharmeerd is door de interesse, maar dat hij toch elders gaat spelen. Hij zou op het punt staan om zijn handtekening bij PSV te zetten. En dus zal de Great Old verder moeten zoeken naar een nieuwe spelmaker.



Gerardo Arteaga zou wel eens kunnen vertrekken bij KRC Genk. Volgens Spaanse media is het Getafe menens om de linksachter aan te trekken. De kans is zeer groot dat zij één van de komende dagen contact gaan opnemen met Genk om te praten over een transfer. Racing zit in een zeer goede positie, want Arteaga ligt er nog tot medio 2023 onder contract mét een optie voor nog eens twee seizoenen.



Sporting Charleroi heeft Vakoun Bayo voor pittige som kunnen verkopen. Zo gaat de aanvaller aan de slag bij Watford FC. De Engelse club degradeerde vorig seizoen uit de Premier League en rekent in de Championship dus op de goals van de Ivoriaan. Daarvoor betaalt Watford naar verluidt zo'n 5 miljoen pond, een slordige 5.80 miljoen euro.

Voor Thierry Ambrose lijkt de nodige interesse te heersen. Volgens MSV Foot heeft KV Oostende zelfs al een bod binnengekregen, afkomstig van het Turkse Kasimpasa. Dat is nog op zoek naar een vervanger voor Jackson Muleka. De slaagkansen van Kasimpasa lijken echter zeer klein, want de speler zou zelf geen trek hebben in een transfer naar Turkije.

BUITENLAND
Cristiano Ronaldo zou wel eens voor een grote transferschok kunnen zorgen. De 37-jarige aanvaller heeft volgens The Times nu ook zelf gevraagd om deze zomer een transfer te mogen maken. Ronaldo wil immers volgend seizoen in de Champions League spelen en wil daarom dat Manchester United meewerkt als er een afdoende aanbieding binnenloopt. Chelsea, Napoli en Bayern München worden genoemd als mogelijke bestemmingen, maar dat is allerminst concreet.



Youri Tielemans lijkt zijn nieuwe club al in gedachten te hebben. Volgens Ben Jacobs, transferwatcher bij CBS, wil de middenvelder zelf graag naar Arsenal FC verkassen. De Gunners trekken al een hele tijd aan zijn mouw en zouden zelfs al de persoonlijke voorwaarden hebben besproken met de zaakwaarnemers van Tielemans. Tot dusver legden de Londenaren echter nog geen officieel bod neer bij Leicester City.



Het is nog steeds afwachten waar de toekomst van Dries Mertens zal liggen, zeker nu zijn contract bij Napoli ook officieel afgelopen is. De kans dat alsnog een akkoord met zijn geliefde club uit de bus rolt wordt stilaan zeer klein, zelfs al blijft hij daarop hopen. Intussen staan de clubs wel al in de rij voor de 35-jarige. De volgende in het rijtje gegadigden is volgens La Gazzetta dello Sport Fiorentina. La Viola is nog op zoek naar een nieuwe spits.



Internazionale heeft zijn selectie nog wat verder versterkt. Zo heeft ook Henrikh Mkhitaryan zijn kribbel gezet. De Armeniër was vorig seizoen nog een vaste sterkhouder bij AS Roma, maar daar liep zijn overeenkomst af en dus kon Inter toeslaan. De middenvelder tekende een contract tot medio 2024.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

De Ketelaere is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

1
1
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

18
18
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

16
16
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

48
48
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

53
53
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

89
89
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

96
96
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

57
57
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

172
172
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

79
79
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

139
139
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

278
278
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

270
270
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

26
26
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

592
592
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

420
420
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

256
256
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

402
402
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

111
111
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

82
82
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

58
58
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

178
178
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

115
115
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

82
82

Meer sportnieuws