'KRC Genk en Getafe openen onderhandelingen'

door
'KRC Genk en Getafe openen onderhandelingen'

Bij KRC Genk staat er nog heel wat te gebeuren. De Limburgers gaan ook nog heel wat spelers laten gaan. Getafe hoopt te profiteren.


Atalanta, Fiorentina, AC Milan, Valencia, Villarreal en Getafe werden onlangs in verband gebracht met een mogelijke transfer van Gerardo Arteaga. De Mexicaanse international moet zeker niet weg uit de Cegeka Arena, maar een transfer is ook niet onbespreekbaar. Volgens Spaanse media is het Getafe menens om de linksachter aan te trekken.

De Spaanse club wil zijn kern in een nieuw jasje steken en Arteaga lijkt één van de prioriteiten te worden. De kans is zeer groot dat zij één van de komende dagen contact gaan opnemen met Racing Genk om te praten over een transfer. Genk zit in een zeer goede positie, want Arteaga ligt er nog tot medio 2023 onder contract mét een optie voor nog eens twee seizoenen.

NIET GOEDKOOP

Genk betaalde twee jaar geleden 3,5 miljoen euro om de speler te strikken en zijn marktwaarde bedraagt nu 4 miljoen euro. Genk heeft niet de reputatie van zijn spelers goedkoop te verkopen, dus de kans lijkt eerder heel klein te zijn dat Genk de aanvallend ingestelde linksachter voor een som van 4 miljoen euro van de hand zal doen. Getafe zal dus met een stevig bod moeten komen, en het is uiteraard de vraag of de Spaanse club over genoeg financiële middelen beschikt om Arteaga – die uiteraard niet ‘neen’ zegt tegen een overstap naar La Liga – te kunnen halen.

LEES OOK: Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Zal hij Genk verlaten?

Meest recent

Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

4
4
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

135
135
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

18
18
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

14
14
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

26
26
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

134
134
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

162
162
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

227
227
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

352
352
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

190
190
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

290
290
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

166
166
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

84
84
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

141
141
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

152
152
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

140
140
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

29
29
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

169
169
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

148
148
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

303
303
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

309
309
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

210
210
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

226
226
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

307
307
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

48
48

Meer sportnieuws