'Onhoudbaar PSV gaat voor nieuwe stunt bij PSG'

203 stemmen
'Onhoudbaar PSV gaat voor nieuwe stunt bij PSG'

Vorig seizoen moest PSV alweer zijn meerdere erkennen in Ajax in de Nederlandse titelstrijd, waardoor de club uit Eindhoven inmiddels al sinds 2018 op een nieuwe titel wacht. Die wil het komend seizoen binnenhalen en daarvoor roeren ze zich stevig op de transfermarkt. Dezer dagen strijkt de ene na de andere straffe aanwinst neer in het Phillips Stadion.


Het begon nog bescheiden door de 38-jarige Boy Waterman als derde doelman terug te halen, maar daarna schakelde PSV verschillende versnellingen hoger. Eerst kwam Walter Benitez, één van de betere doelmannen in de Ligue 1, over van OGC Nice, snel gevolgd door de Nederlandse talenten Ki-Jana Hoever (Wolverhampton) en vooral Xavi Simons, die tot veler verbazing gratis weggekaapt werd bij PSG. Zaterdag werd ook nog eens Luuk de Jong, vorig seizoen nog bij FC Barcelona, voorgesteld.

De volgende aanwinst wordt Oranje-international Guus Til, weggekaapt voor de neus van Antwerp. Maar zelfs daarmee is PSV nog niet klaar en de volgende straffe aanwinst zit al in de pijplijn. Volgens Eindhovens Dagblad wil het opnieuw in Parijs gaan shoppen, want ze zouden dromen van een terugkeer van Georginio Wijnaldum.

FLOP IN PARIJS
Wijnaldum was van 2011 tot 2015 al eens een sterkhouder bij PSV en daarna nam de carrière van de middenvelder een hoge vlucht. Na een jaartje Newcastle belandde hij in 2016 bij Liverpool, waar hij een belangrijke schakel was in het succeselftal van Jürgen Klopp en hij een titel en een Champions League op zijn palmares zette. In die laatste trofee had hij bovendien een groot aandeel met twee goals in de sensationele comeback tegen Barça in de halve finale - Divock Origi scoorde de twee andere goals. Vorige zomer koos Wijnaldum ervoor om transfervrij naar PSG te trekken, maar dat werd een tegenvaller. De 31-jarige belandde er op de bank en viel in juni zelfs naast de selectie van Oranje. PSV wil hem nu een podium geven om alsnog een WK-selectie af te dwingen.

LEES OOK: 'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Moet Wijnaldum terugkeren naar PSV?

Meest recent

'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

0
0
Vervanger Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

29
29
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

29
29
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

196
196
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

287
287
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

86
86
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

129
129
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

479
479
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

64
64
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

123
123
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

241
241
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

272
272
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

272
272
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

83
83
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

59
59
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

280
280
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

109
109
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

288
288
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

398
398
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

79
79
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

65
65
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

615
615
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

78
78
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

196
196
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

453
453

Meer sportnieuws