'Onhoudbaar PSV gaat voor nieuwe stunt bij PSG'

door
'Onhoudbaar PSV gaat voor nieuwe stunt bij PSG'

Vorig seizoen moest PSV alweer zijn meerdere erkennen in Ajax in de Nederlandse titelstrijd, waardoor de club uit Eindhoven inmiddels al sinds 2018 op een nieuwe titel wacht. Die wil het komend seizoen binnenhalen en daarvoor roeren ze zich stevig op de transfermarkt. Dezer dagen strijkt de ene na de andere straffe aanwinst neer in het Phillips Stadion.


Het begon nog bescheiden door de 38-jarige Boy Waterman als derde doelman terug te halen, maar daarna schakelde PSV verschillende versnellingen hoger. Eerst kwam Walter Benitez, één van de betere doelmannen in de Ligue 1, over van OGC Nice, snel gevolgd door de Nederlandse talenten Ki-Jana Hoever (Wolverhampton) en vooral Xavi Simons, die tot veler verbazing gratis weggekaapt werd bij PSG. Zaterdag werd ook nog eens Luuk de Jong, vorig seizoen nog bij FC Barcelona, voorgesteld.

De volgende aanwinst wordt Oranje-international Guus Til, weggekaapt voor de neus van Antwerp. Maar zelfs daarmee is PSV nog niet klaar en de volgende straffe aanwinst zit al in de pijplijn. Volgens Eindhovens Dagblad wil het opnieuw in Parijs gaan shoppen, want ze zouden dromen van een terugkeer van Georginio Wijnaldum.

FLOP IN PARIJS
Wijnaldum was van 2011 tot 2015 al eens een sterkhouder bij PSV en daarna nam de carrière van de middenvelder een hoge vlucht. Na een jaartje Newcastle belandde hij in 2016 bij Liverpool, waar hij een belangrijke schakel was in het succeselftal van Jürgen Klopp en hij een titel en een Champions League op zijn palmares zette. In die laatste trofee had hij bovendien een groot aandeel met twee goals in de sensationele comeback tegen Barça in de halve finale - Divock Origi scoorde de twee andere goals. Vorige zomer koos Wijnaldum ervoor om transfervrij naar PSG te trekken, maar dat werd een tegenvaller. De 31-jarige belandde er op de bank en viel in juni zelfs naast de selectie van Oranje. PSV wil hem nu een podium geven om alsnog een WK-selectie af te dwingen.

LEES OOK: El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Moet Wijnaldum terugkeren naar PSV?

Meest recent

AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

8
8
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

30
30
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

96
96
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

155
155
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

126
126
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

74
74
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

336
336
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

88
88
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

137
137
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

134
134
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

68
68
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

75
75
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

208
208
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

187
187
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

316
316
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

456
456
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

390
390
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

56
56
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

187
187
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

172
172
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

211
211
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63

Meer sportnieuws