'Onhoudbaar PSV gaat voor nieuwe stunt bij PSG'

203
'Onhoudbaar PSV gaat voor nieuwe stunt bij PSG'

Vorig seizoen moest PSV alweer zijn meerdere erkennen in Ajax in de Nederlandse titelstrijd, waardoor de club uit Eindhoven inmiddels al sinds 2018 op een nieuwe titel wacht. Die wil het komend seizoen binnenhalen en daarvoor roeren ze zich stevig op de transfermarkt. Dezer dagen strijkt de ene na de andere straffe aanwinst neer in het Phillips Stadion.


Het begon nog bescheiden door de 38-jarige Boy Waterman als derde doelman terug te halen, maar daarna schakelde PSV verschillende versnellingen hoger. Eerst kwam Walter Benitez, één van de betere doelmannen in de Ligue 1, over van OGC Nice, snel gevolgd door de Nederlandse talenten Ki-Jana Hoever (Wolverhampton) en vooral Xavi Simons, die tot veler verbazing gratis weggekaapt werd bij PSG. Zaterdag werd ook nog eens Luuk de Jong, vorig seizoen nog bij FC Barcelona, voorgesteld.

De volgende aanwinst wordt Oranje-international Guus Til, weggekaapt voor de neus van Antwerp. Maar zelfs daarmee is PSV nog niet klaar en de volgende straffe aanwinst zit al in de pijplijn. Volgens Eindhovens Dagblad wil het opnieuw in Parijs gaan shoppen, want ze zouden dromen van een terugkeer van Georginio Wijnaldum.

FLOP IN PARIJS
Wijnaldum was van 2011 tot 2015 al eens een sterkhouder bij PSV en daarna nam de carrière van de middenvelder een hoge vlucht. Na een jaartje Newcastle belandde hij in 2016 bij Liverpool, waar hij een belangrijke schakel was in het succeselftal van Jürgen Klopp en hij een titel en een Champions League op zijn palmares zette. In die laatste trofee had hij bovendien een groot aandeel met twee goals in de sensationele comeback tegen Barça in de halve finale - Divock Origi scoorde de twee andere goals. Vorige zomer koos Wijnaldum ervoor om transfervrij naar PSG te trekken, maar dat werd een tegenvaller. De 31-jarige belandde er op de bank en viel in juni zelfs naast de selectie van Oranje. PSV wil hem nu een podium geven om alsnog een WK-selectie af te dwingen.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Moet Wijnaldum terugkeren naar PSV?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

68
68
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

31
31
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

25
25
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

126
126
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

32
32
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

57
57
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

35
35
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

186
186
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

44
44
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

125
125
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

214
214
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

196
196
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

256
256
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

144
144
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

234
234
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

283
283
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

313
313
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

261
261
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

340
340
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

520
520
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

238
238

Meer sportnieuws