'Onverwachte club mengt zich in strijd voor Ronaldo'

196
'Onverwachte club mengt zich in strijd voor Ronaldo'

Het lijkt een transferzomer te worden waarin de absolute sterren een hoofdrol gaan spelen. Kylian Mbappé mag dan wel al verlengd hebben bij PSG, de Franse grootmacht zou wel zowaar af willen van Neymar en Lionel Messi, terwijl Robert Lewandowski zeer tegen de zin van Bayern München een transfer naar FC Barcelona probeert af te dwingen. Ook over de toekomst van Cristiano Ronaldo is het laatste woord nog niet gezegd.


De grote terugkeer van de Portugese megaster bij Manchester United werd afgelopen seizoen een flop, want zijn ploeg haalde niet eens een ticket voor de Champions League. Dat is niet naar de zin van Ronaldo, die zijn club nu een mokerslag bezorgt. Hoewel Erik ten Hag nog een sleutelrol voor hem weggelegd ziet in zijn nieuwe project, zou de 37-jarige aanvaller volgens The Times nu zelf gevraagd hebben om deze zomer een transfer te mogen maken.

Ronaldo wil immers volgend seizoen in het kampioenenbal spelen en wil daarom dat United meewerkt als er een afdoende aanbieding binnenloopt. De strijd om zijn handtekening kan dus los gaan barsten en er lijken al de nodige gegadigden opgestaan te zijn. De voorbije weken werden al enkele potentiële bestemmingen naar voor geschoven, zoals Chelsea, Bayern München en AS Roma.

UPDATE

Nu lijkt ook Napoli in de dans te springen voor Ronaldo. Dat meldt The Athletic. De Italiaanse club voldoet alvast aan de vereisten van Ronaldo, want het mag als derde uit Italië de Champions League in. Ronaldo speelde in Italië al voor Juventus. Voor de Oude Dame scoorde hij 101 keer in 134 duels, waanzinnige cijfers.

LEES OOK: Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Waar zal Ronaldo belanden?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

18
18
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

33
33
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

59
59
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

58
58
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

122
122
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

170
170
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

66
66
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

90
90
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

61
61
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

111
111
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

18
18
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

77
77
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

198
198
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

116
116
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

97
97
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

896
896
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

153
153
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

103
103
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

41
41
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

390
390
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

427
427
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

410
410

Meer sportnieuws