'Onverwachte club mengt zich in strijd voor Ronaldo'

door
'Onverwachte club mengt zich in strijd voor Ronaldo'

Het lijkt een transferzomer te worden waarin de absolute sterren een hoofdrol gaan spelen. Kylian Mbappé mag dan wel al verlengd hebben bij PSG, de Franse grootmacht zou wel zowaar af willen van Neymar en Lionel Messi, terwijl Robert Lewandowski zeer tegen de zin van Bayern München een transfer naar FC Barcelona probeert af te dwingen. Ook over de toekomst van Cristiano Ronaldo is het laatste woord nog niet gezegd.


De grote terugkeer van de Portugese megaster bij Manchester United werd afgelopen seizoen een flop, want zijn ploeg haalde niet eens een ticket voor de Champions League. Dat is niet naar de zin van Ronaldo, die zijn club nu een mokerslag bezorgt. Hoewel Erik ten Hag nog een sleutelrol voor hem weggelegd ziet in zijn nieuwe project, zou de 37-jarige aanvaller volgens The Times nu zelf gevraagd hebben om deze zomer een transfer te mogen maken.

Ronaldo wil immers volgend seizoen in het kampioenenbal spelen en wil daarom dat United meewerkt als er een afdoende aanbieding binnenloopt. De strijd om zijn handtekening kan dus los gaan barsten en er lijken al de nodige gegadigden opgestaan te zijn. De voorbije weken werden al enkele potentiële bestemmingen naar voor geschoven, zoals Chelsea, Bayern München en AS Roma.

UPDATE

Nu lijkt ook Napoli in de dans te springen voor Ronaldo. Dat meldt The Athletic. De Italiaanse club voldoet alvast aan de vereisten van Ronaldo, want het mag als derde uit Italië de Champions League in. Ronaldo speelde in Italië al voor Juventus. Voor de Oude Dame scoorde hij 101 keer in 134 duels, waanzinnige cijfers.

LEES OOK: Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Waar zal Ronaldo belanden?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

248
248
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

210
210
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

120
120
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

58
58
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

174
174
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

320
320
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

283
283
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

116
116
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

44
44
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

115
115
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

236
236
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

291
291
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

569
569
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

370
370
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

457
457
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

140
140
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

670
670
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

661
661
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

430
430
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

447
447
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

306
306
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2306
2306
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

156
156

Meer sportnieuws