'Onverwachte club mengt zich in strijd voor Ronaldo'

door
'Onverwachte club mengt zich in strijd voor Ronaldo'

Het lijkt een transferzomer te worden waarin de absolute sterren een hoofdrol gaan spelen. Kylian Mbappé mag dan wel al verlengd hebben bij PSG, de Franse grootmacht zou wel zowaar af willen van Neymar en Lionel Messi, terwijl Robert Lewandowski zeer tegen de zin van Bayern München een transfer naar FC Barcelona probeert af te dwingen. Ook over de toekomst van Cristiano Ronaldo is het laatste woord nog niet gezegd.


De grote terugkeer van de Portugese megaster bij Manchester United werd afgelopen seizoen een flop, want zijn ploeg haalde niet eens een ticket voor de Champions League. Dat is niet naar de zin van Ronaldo, die zijn club nu een mokerslag bezorgt. Hoewel Erik ten Hag nog een sleutelrol voor hem weggelegd ziet in zijn nieuwe project, zou de 37-jarige aanvaller volgens The Times nu zelf gevraagd hebben om deze zomer een transfer te mogen maken.

Ronaldo wil immers volgend seizoen in het kampioenenbal spelen en wil daarom dat United meewerkt als er een afdoende aanbieding binnenloopt. De strijd om zijn handtekening kan dus los gaan barsten en er lijken al de nodige gegadigden opgestaan te zijn. De voorbije weken werden al enkele potentiële bestemmingen naar voor geschoven, zoals Chelsea, Bayern München en AS Roma.

UPDATE

Nu lijkt ook Napoli in de dans te springen voor Ronaldo. Dat meldt The Athletic. De Italiaanse club voldoet alvast aan de vereisten van Ronaldo, want het mag als derde uit Italië de Champions League in. Ronaldo speelde in Italië al voor Juventus. Voor de Oude Dame scoorde hij 101 keer in 134 duels, waanzinnige cijfers.

LEES OOK: ‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Waar zal Ronaldo belanden?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

99
99
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

179
179
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

99
99
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

92
92
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

255
255
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

58
58
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

136
136
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

461
461
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

141
141
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

293
293
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

493
493
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

183
183
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

101
101
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

167
167
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

148
148
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

411
411
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

194
194
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

749
749
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

676
676
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

368
368
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

615
615
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

194
194
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

421
421
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

647
647

Meer sportnieuws