'Clement en Monaco plannen fraaie dubbelslag'

door
'Clement en Monaco plannen fraaie dubbelslag'

Philippe Clement deed het uitstekend in zijn eerste halve seizoen als coach van AS Monaco. Onze landgenoot leek met de Monegasken op weg naar een CL-ticket, maar finaal pakte hij er nog naast. De derde plek van de club mocht echter gezien worden, zeker als je weet vanwaar ze kwam. Het komende seizoen zijn de ambities hoog in het prinsdom.


De ploeg moet er meteen staan. Clement zag wel Aurélien Tchouaménie al vertrekken. De middenvelder verkaste voor veel miljoenen naar Real Madrid. Mogelijk vertrek ook Benoît Badiashile (21). Volgens journalist Ekrem Konur houden Atlético Madrid, Chelsea en Manchester United de situatie van de Fransman in de gaten. Diezelfde Konur meldt nu dat Monaco een pion van Leicester City op het oog heeft.

De Fransen zouden lonken naar Boubakary Soumaré (23). De defensieve middenvelder moet mogelijk de plek van Tchouaménie innemen. Leicester wil wel boter bij de vis. De Foxes mikken naar verluidt op 40 miljoen euro voor Soumaré, die nog tot midden 2026 vastligt. Daar stopt de transferhonger van Monaco echter niet. De club zou namelijk ook gesprekken voeren met Andrea Belotti (28). De Italiaanse spits scoort al jarenlang vlot in Italië en moet dat nu gaan doen voor Monaco. Hij is een vrije speler, nadat zijn contract deze zomer afliep bij Torino.

MINAMINO

In het aanvallende compartiment mocht Clement al een grote naam verwelkomen. Takumi Minamino kwam de Zuid-Franse rangen al versterken. De Japanner kwam voor 15 miljoen euro over van Liverpool, waar hij allesbehalve zeker was van een basisplek. Zo beweegt er heel wat bij Monaco deze mercato.

LEES OOK: Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Wie moeten ze zeker halen?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

50
50
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

233
233
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

139
139
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

370
370
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

166
166
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

104
104
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

489
489
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

79
79
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

284
284
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

266
266
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

543
543
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

808
808
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

872
872
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

353
353
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

303
303
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

653
653
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

358
358
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

374
374
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

176
176
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

260
260
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

368
368
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

734
734
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

413
413

Meer sportnieuws