'Ronaldo dropt atoombom op Old Trafford'

door
'Ronaldo dropt atoombom op Old Trafford'

Het lijkt een transferzomer te worden waarin de absolute sterren een hoofdrol gaan spelen. Kylian Mbappé mag dan wel al verlengd hebben bij PSG, de Franse grootmacht zou wel zowaar af willen van Neymar en Lionel Messi, terwijl Robert Lewandowski zeer tegen de zin van Bayern München een transfer naar FC Barcelona probeert af te dwingen. Ook over de toekomst van Cristiano Ronaldo is het laatste woord nog niet gezegd.


De grote terugkeer van de Portugese megaster bij Manchester United werd afgelopen seizoen een flop, want zijn ploeg haalde niet eens een ticket voor de Champions League. Dat is niet naar de zin van Ronaldo, die zijn club nu een mokerslag bezorgt. Hoewel Erik ten Hag nog een sleutelrol voor hem weggelegd ziet in zijn nieuwe project, zou de 37-jarige aanvaller volgens The Times nu zelf gevraagd hebben om deze zomer een transfer te mogen maken.

Ronaldo wil immers volgend seizoen in het kampioenenbal spelen en wil daarom dat United meewerkt als er een afdoende aanbieding binnenloopt. De strijd om zijn handtekening kan dus los gaan barsten en er lijken al de nodige gegadigden opgestaan te zijn. De voorbije weken werden al enkele potentiële bestemmingen naar voor geschoven.

CIRKEL ROND MAKEN
Zo zat zijn makelaar Jorge Mendes al samen met Todd Boehly, de nieuwe eigenaar van Chelsea die wil uitpakken met een grote naam. Daarnaast zou ook Bayern München zijn komst bestuderen als Lewandowski zou vertrekken. Ook AS Roma werd genoemd omdat Mendes een zeer dikke vinger in de pap heeft bij die club, maar José Mourinho en zijn troepen lijken af te vallen omdat ze volgend seizoen geen Champions League speelden. Het lijkt dus Chelsea of Bayern te gaan worden, waar Ronaldo een contract voor één of twee seizoenen zou willen tekenen. Het is immers zijn bedoeling om daarna de cirkel helemaal rond te maken en zijn carrière uiteindelijk rond zijn 40ste af te sluiten bij Sporting Lissabon, waar het voor hem allemaal begon.


LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Zal Ronaldo effectief vertrekken?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

0
0
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

15
15
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

21
21
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

8
8
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

151
151
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

97
97
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

272
272
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

33
33
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

241
241
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

201
201
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

295
295
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

121
121
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

182
182
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

121
121
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

149
149
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

165
165
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

630
630
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

645
645
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

293
293
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

108
108
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

194
194
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

160
160
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

52
52
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

279
279

Meer sportnieuws