'Ronaldo dropt atoombom op Old Trafford'

door
'Ronaldo dropt atoombom op Old Trafford'

Het lijkt een transferzomer te worden waarin de absolute sterren een hoofdrol gaan spelen. Kylian Mbappé mag dan wel al verlengd hebben bij PSG, de Franse grootmacht zou wel zowaar af willen van Neymar en Lionel Messi, terwijl Robert Lewandowski zeer tegen de zin van Bayern München een transfer naar FC Barcelona probeert af te dwingen. Ook over de toekomst van Cristiano Ronaldo is het laatste woord nog niet gezegd.


De grote terugkeer van de Portugese megaster bij Manchester United werd afgelopen seizoen een flop, want zijn ploeg haalde niet eens een ticket voor de Champions League. Dat is niet naar de zin van Ronaldo, die zijn club nu een mokerslag bezorgt. Hoewel Erik ten Hag nog een sleutelrol voor hem weggelegd ziet in zijn nieuwe project, zou de 37-jarige aanvaller volgens The Times nu zelf gevraagd hebben om deze zomer een transfer te mogen maken.

Ronaldo wil immers volgend seizoen in het kampioenenbal spelen en wil daarom dat United meewerkt als er een afdoende aanbieding binnenloopt. De strijd om zijn handtekening kan dus los gaan barsten en er lijken al de nodige gegadigden opgestaan te zijn. De voorbije weken werden al enkele potentiële bestemmingen naar voor geschoven.

CIRKEL ROND MAKEN
Zo zat zijn makelaar Jorge Mendes al samen met Todd Boehly, de nieuwe eigenaar van Chelsea die wil uitpakken met een grote naam. Daarnaast zou ook Bayern München zijn komst bestuderen als Lewandowski zou vertrekken. Ook AS Roma werd genoemd omdat Mendes een zeer dikke vinger in de pap heeft bij die club, maar José Mourinho en zijn troepen lijken af te vallen omdat ze volgend seizoen geen Champions League speelden. Het lijkt dus Chelsea of Bayern te gaan worden, waar Ronaldo een contract voor één of twee seizoenen zou willen tekenen. Het is immers zijn bedoeling om daarna de cirkel helemaal rond te maken en zijn carrière uiteindelijk rond zijn 40ste af te sluiten bij Sporting Lissabon, waar het voor hem allemaal begon.


LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Zal Ronaldo effectief vertrekken?

Meest recent

'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

6
6
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

441
441
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

40
40
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

176
176
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

331
331
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

53
53
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

107
107
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

122
122
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

49
49
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

146
146
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

71
71
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

155
155
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

73
73
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

128
128
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

34
34
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

163
163
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

590
590
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

184
184
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

594
594
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

100
100
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

504
504
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

136
136
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

57
57
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

369
369
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

149
149

Meer sportnieuws