'Mertens hoopt op enorme wending'

182
'Mertens hoopt op enorme wending'

Officieel is Dries Mertens tegenwoordig een vrije speler, want zijn contract bij Napoli is op 30 juni afgelopen. De Rode Duivel vond niet op tijd een akkoord met de club van zijn hart over een contractverlenging en is daardoor formeel werkloos. Lang zal hij dat wellicht niet blijven, want op zijn 35ste krijgt de aanvaller nog steeds meer dan voldoende aanbiedingen binnen.


Eén van die aanbiedingen was wel heel opvallend. Zo deed de voorzitter van de ambitieuze Italiaanse neovijfdeklasser Givova Capri Anacapri Mertens zowaar een voorstel. Hij organiseerde een collecte om onze landgenoot een jaarloon van 2 miljoen euro te kunnen bieden, samen met een villa op het luxueuze eiland en bootreisjes naar Napels wanneer hij dat maar wil. Mertens kreeg zelfs een shirtje opgestuurd en poseerde er gretig mee op sociale media.

Alleen heeft Mertens wel andere plannen voor zijn toekomst. Zo weet Sky Sport Italia dat Mertens blijft hopen dat er alsnog een akkoord uit de bus zal komen met Napoli. Er is nog steeds een grote kloof tussen vraag en aanbod, maar Mertens heeft wel het publiek aan zijn kant. Dat pleit massaal voor een contractverlenging en mogelijk gaat voorzitter Aurelio De Laurentiis daardoor alsnog overstag.

4 MILJOEN
Al zal dat wellicht niet gebeuren zonder dat Mertens wat water bij de wijn doet. De aanvaller wil komend seizoen nog steeds 4 miljoen euro verdienen. Hij vraagt immers 2,6 miljoen aan salaris en daarnaast nog een tekenpremie van 1,4 miljoen. Napoli wil echter zwaar besparen en deed daarom ook al aanvoerder en kind van de club Lorenzo Insigne van de hand.

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Zal Mertens nog bijtekenen?

Meest recent

Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

4
4
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

83
83
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

47
47
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

32
32
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

14
14
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

16
16
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

57
57
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

122
122
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

43
43
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

32
32
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

104
104
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

54
54
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

100
100
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

47
47
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

128
128
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

209
209
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

203
203
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

494
494
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

437
437
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

372
372

Meer sportnieuws