'Mertens hoopt op enorme wending'

door
'Mertens hoopt op enorme wending'

Officieel is Dries Mertens tegenwoordig een vrije speler, want zijn contract bij Napoli is op 30 juni afgelopen. De Rode Duivel vond niet op tijd een akkoord met de club van zijn hart over een contractverlenging en is daardoor formeel werkloos. Lang zal hij dat wellicht niet blijven, want op zijn 35ste krijgt de aanvaller nog steeds meer dan voldoende aanbiedingen binnen.


Eén van die aanbiedingen was wel heel opvallend. Zo deed de voorzitter van de ambitieuze Italiaanse neovijfdeklasser Givova Capri Anacapri Mertens zowaar een voorstel. Hij organiseerde een collecte om onze landgenoot een jaarloon van 2 miljoen euro te kunnen bieden, samen met een villa op het luxueuze eiland en bootreisjes naar Napels wanneer hij dat maar wil. Mertens kreeg zelfs een shirtje opgestuurd en poseerde er gretig mee op sociale media.

Alleen heeft Mertens wel andere plannen voor zijn toekomst. Zo weet Sky Sport Italia dat Mertens blijft hopen dat er alsnog een akkoord uit de bus zal komen met Napoli. Er is nog steeds een grote kloof tussen vraag en aanbod, maar Mertens heeft wel het publiek aan zijn kant. Dat pleit massaal voor een contractverlenging en mogelijk gaat voorzitter Aurelio De Laurentiis daardoor alsnog overstag.

4 MILJOEN
Al zal dat wellicht niet gebeuren zonder dat Mertens wat water bij de wijn doet. De aanvaller wil komend seizoen nog steeds 4 miljoen euro verdienen. Hij vraagt immers 2,6 miljoen aan salaris en daarnaast nog een tekenpremie van 1,4 miljoen. Napoli wil echter zwaar besparen en deed daarom ook al aanvoerder en kind van de club Lorenzo Insigne van de hand.

LEES OOK: Beelden van Kevin De Bruyne gaan hard: supporters in shock

Trending:

Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?
Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Zal Mertens nog bijtekenen?

Meest recent

'Transferdetails Meijer: Club Brugge kan verlies beperken'

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

140
140
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

176
176
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

51
51
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

47
47
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

180
180
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

56
56
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1030
1030
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

138
138
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

148
148
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

552
552
‘Nieuwe nummer 9 voor Club: transferchaos compleet’

Club Brugge zet volop in op versterking van de aanval en richt zijn pijlen op een jonge, ...

500
500
EK-start in mineur: enerverend Italië bezorgt Flames mokerslag

Het Europees kampioenschap is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor de Red Flames. De ...

90
90
Anderlecht strikt Camara: exacte transfervoorwaarden gelekt

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Slechts enkele dagen na de komst ...

521
521
'Witte rook te zien: volgende grote vertrekker bij Club'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

607
607
Union blijft verkopen: JPL-transfer in kannen en kruiken

Binnen minder dan drie weken begint Union SG aan zijn seizoen in de Supercup tegen Club Brugge KV. ...

167
167
Nieuw element maakt ongeval Jota nog triester, schokgolf op WK

De voetbalwereld heeft donderdag een enorme klap te verwerken gekregen. Liverpool-aanvaller Diogo ...

370
370
'Bayern ruikt bloed: salaris van 12 miljoen geboden'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

233
233
'Anderlecht & Club Brugge mogen transfertargets schrappen'

Dat het zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge een drukke zomer zou worden viel vooraf te ...

286
286
'Standard blijft gaan: zomeraanwinst nummer 9 & 10 op til'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, waar de teller op inkomend gebied intussen ...

404
404
'KRC Genk loopt blauwtje bij beoogde opvolger Tolu'

Voorlopig kan Thorsten Fink nog rekenen op Tolu Arokodare, maar of dat binnen drie weken nog het ...

346
346
Gert Verheyen doet harten breken met emotionele post

Voor Gert Verheyen is een hele wereld opengegaan nadat hij stopte met voetballen. De voormalige ...

114
114
Anderlecht verschaft cruciale update: kater voor Hasi?

Olivier Renard laat een frisse wind waaien bij RSC Anderlecht, waar de ene na de andere nieuwkomer ...

424
424
'Woede-uitbarsting krijgt staartje: Stijnen moet op cursus'

Belgische trainers zijn bezig aan een opmars in ons land. Niet alleen op het hoogste niveau, maar ...

81
81
'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'

Van zodra Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en/of Joel Ordonez andere oorden opzoeken ...

1142
1142
Wake-up call voor Wils: Antwerp alweer met billen bloot

Nadat het twee jaar op rij naast een Europees ticket greep wil Antwerp de lat volgend seizoen ...

449
449

Meer sportnieuws