'Mertens hoopt op enorme wending'

door
'Mertens hoopt op enorme wending'

Officieel is Dries Mertens tegenwoordig een vrije speler, want zijn contract bij Napoli is op 30 juni afgelopen. De Rode Duivel vond niet op tijd een akkoord met de club van zijn hart over een contractverlenging en is daardoor formeel werkloos. Lang zal hij dat wellicht niet blijven, want op zijn 35ste krijgt de aanvaller nog steeds meer dan voldoende aanbiedingen binnen.


Eén van die aanbiedingen was wel heel opvallend. Zo deed de voorzitter van de ambitieuze Italiaanse neovijfdeklasser Givova Capri Anacapri Mertens zowaar een voorstel. Hij organiseerde een collecte om onze landgenoot een jaarloon van 2 miljoen euro te kunnen bieden, samen met een villa op het luxueuze eiland en bootreisjes naar Napels wanneer hij dat maar wil. Mertens kreeg zelfs een shirtje opgestuurd en poseerde er gretig mee op sociale media.

Alleen heeft Mertens wel andere plannen voor zijn toekomst. Zo weet Sky Sport Italia dat Mertens blijft hopen dat er alsnog een akkoord uit de bus zal komen met Napoli. Er is nog steeds een grote kloof tussen vraag en aanbod, maar Mertens heeft wel het publiek aan zijn kant. Dat pleit massaal voor een contractverlenging en mogelijk gaat voorzitter Aurelio De Laurentiis daardoor alsnog overstag.

4 MILJOEN
Al zal dat wellicht niet gebeuren zonder dat Mertens wat water bij de wijn doet. De aanvaller wil komend seizoen nog steeds 4 miljoen euro verdienen. Hij vraagt immers 2,6 miljoen aan salaris en daarnaast nog een tekenpremie van 1,4 miljoen. Napoli wil echter zwaar besparen en deed daarom ook al aanvoerder en kind van de club Lorenzo Insigne van de hand.

LEES OOK: Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

Zal Mertens nog bijtekenen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

39
39
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

66
66
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

32
32
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

45
45
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

27
27
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

282
282
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

69
69
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

171
171
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

430
430
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

335
335
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

84
84
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

221
221
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

148
148
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

257
257
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

315
315
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

302
302
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

327
327
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

195
195
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

132
132
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

207
207
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

717
717
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

314
314
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

131
131
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

113
113
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

312
312

Meer sportnieuws