'Tielemans heeft nieuwe club zelf al bepaald'

108 stemmen
'Tielemans heeft nieuwe club zelf al bepaald'

Ook voor de meeste Rode Duivels gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen stilaan van start. Maar ondertussen zijn verschillende internationals nog lang niet zeker waar hun sportieve toekomst ligt. Voor Youri Tielemans bijvoorbeeld, komt er mogelijk een fraaie transfer aan.


Sinds vrijdag is de middenvelder zijn laatste contractjaar ingegaan bij Leicester City. En als hij niet verlengt zullen de Foxes moeten meewerken aan een vertrek om te voorkomen dat Tielemans een jaar later gratis de deur uitwandelt. Door zijn goede prestaties in de Premier League is er aan interesse alvast geen gebrek. Zo geraakte vrijdag nog bekend dat Manchester United zich opnieuw aan het front heeft gemeld voor het jeugdproduct van RSC Anderlecht.

Maar Tielemans zelf lijkt een andere bestemming in gedachten te hebben. Volgens Ben Jacobs, transferwatcher bij CBS, wil de middenvelder zelf graag naar Arsenal FC verkassen. De Gunners trekken al een hele tijd aan zijn mouw en zouden zelfs al de persoonlijke voorwaarden hebben besproken met de zaakwaarnemers van Tielemans.

GEEN BOD
Tot dusver legden de Londenaren echter nog geen officieel bod neer bij Leicester. Sportieve baas Edu zou immers de kat uit de boom willen kijken en neemt een afwachtende houding aan in de hoop op de beste mogelijke deal. Maar door de belangstelling van United, wordt Edu mogelijk verplicht om toch in actie te schieten. Ook Tottenham en Real Madrid werden ondertussen genoemd als mogelijke bestemming, maar dat zijn volgens Jacobs geen concrete pistes.

Arsenal zou een goede stap zijn voor Tielemans ...

Meest recent

'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

76
76
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

25
25
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

99
99
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

136
136
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

48
48
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

102
102
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

205
205
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

119
119
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

114
114
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

305
305
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

192
192
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

160
160
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

212
212
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

340
340
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

237
237
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

493
493
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

261
261
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

106
106
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

478
478
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

312
312
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

272
272
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

110
110
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

200
200

Meer sportnieuws