Mazzu verbaast met basiself Anderlecht

door
Mazzu verbaast met basiself Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich komend seizoen verzekeren van een Europees najaar en zal er binnen enkele weken dus al moeten staan in de voorrondes van de Conference League. De voorbereiding onder het bewind van nieuwe coach Felice Mazzu draait dan ook op volle toeren. Zaterdag staat zelfs opnieuw een belangrijke test op het programma.


Afgelopen weekend werd de oefencampagne van Paars-Wit op gang getrapt met een nipte nederlaag tegen STVV. Nu volgt echter weer een kans om iets recht te zetten. Dan vormt Roda JC de tegenstander van dienst. Wegens de lokale autoriteiten kon die partij niet in Nederland doorgaan. En dus wordt opnieuw op Neerpede gespeeld. Wederom achter gesloten deuren, maar RSCA zendt de wedstrijd wel uit via het eigen videoplatform.

RSCA wil van de gelegenheid gebruik maken om extra vertrouwen te tanken richting de zomerstage van volgend week. En inmiddels heeft Mazzu ook zijn basiself bekend gemaakt voor de partij. Daarin zijn toch enkele verrassingen terug te vinden. Net zoals tegen STVV kiest de trainer voor een variant op het 3-5-2-speelsysteem. In de driemans-defensie kiest hij aan de rechterkant echter voor Killian Sardella, Zeno Debast begint op de bank.

MET TREBEL
De grootste surprise bevindt zich echter op het middenveld. Daar maakt niemand minder dan Adrien Trebel zijn rentree. Hij moet aan de zijde van Anouar Aït El-Hadj voor het evenwicht zorgen. Voorts maakt Abdulrazak Ishaq zijn debuut op de rechterflank. En met Benito Raman, Lior Refaelov, Francis Amuzu en Yari Verschaeren staan er nog meer dan voldoende aanvallende elementen in de basiself.

LEES OOK: Hasi kondigt volgende transferstappen van Anderlecht aan

Trending:

'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Trebel verdient een herkansing bij RSCA ...

Meest recent

Hasi kondigt volgende transferstappen van Anderlecht aan

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

103
103
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

37
37
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

39
39
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

172
172
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

73
73
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

469
469
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

439
439
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

251
251
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

170
170
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

622
622
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

43
43
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

310
310
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

322
322
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

416
416
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1077
1077
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

67
67
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

1742
1742
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

125
125
Gent bedwingt Charleroi, STVV blijft foutloos tegen Westerlo

Binnen een drietal weken start het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De eersteklassers zijn ...

199
199
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Met Jelle Bataille zag Antwerp FC andermaal een sterkhouder vertrekken. En er zitten nog meer ...

950
950
'Prioriteit van Renard' - opvolger Leoni staat klaar

RSC Anderlecht werkt zaterdagnamiddag zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding af. Het Griekse ...

584
584
Transferstunt in Premier League: Walker tekent voor 2 jaar

Nu de uitschakeling op het WK voor clubs een feit is, genieten de spelers van Manchester City van ...

77
77
'Jashari-saga nadert kookpunt: scherpe deadline gesteld'

Club Brugge reist zaterdag af naar Groot-Brittanië voor het tweede luik van de ...

836
836
Overmars in lastig parket: "Onderschat ook hún invloed niet"

Royal Antwerp FC is bezig aan een moeizame transferperiode tot dusver. Het speelde enkele ...

569
569
Voetballerij massaal op begrafenis Jota, pakkend verhaal Neves

Woensdagnacht verloren Liverpool-aanvaller Diogo Jota en zijn broer André Silva het leven na ...

212
212

Meer sportnieuws