'Transfersoap De Jong kent complete wending'

177 stemmen
'Transfersoap De Jong kent complete wending'

Manchester United heeft een behoorlijk dramatisch seizoen achter de rug. Ondanks de vele investeringen op de zomermercato, slaagde de gevallen grootmacht er niet eens in om een Champions League-ticket te veroveren. Deze zomer zal dan ook een nieuwe revolutie volgen op Old Trafford, al verloopt de jacht op versterking niet geheel op wieltjes.


Met Erik ten Hag werd inmiddels een nieuwe trainer aangesteld. De algemene verwachting is dat de Nederlander ook flink aan de selectie zal sleutelen. Zo zou hij onder meer voor wat extra diepgang in de kern willen zorgen. Maar vooral op zijn middenveld mikt Ten Hag op een flinke kwaliteitsinjectie. Het hoofddoelwit daarvoor is Frenkie de Jong. United onderhandelt dan ook al een tijdje met FC Barcelona over de komst van de Nederlander, maar een akkoord bleef tot dusver uit.

De Mancunians maakten zich tot dusver sterk dat deal uiteindelijk wel in orde zal komen. Nu krijgt de transfersoap echter een nieuwe wending. Zo is er nog een andere topclub ten tonele verschenen. Bij The Guardian meldt men namelijk dat ook Chelsea FC zijn zinnen heeft gezet op De Jong. De Blues willen hun middenveld versterken nu N'Golo Kanté en Jorginho, die beiden hun laatste contractjaar ingaan, mogelijk vertrekken. En coach Thomas Tuchel zou een grote fan zijn van De Jong.

CHAMPIONS LEAGUE
Voorlopig ondernam Chelsea nog geen actie. Maar zodra blijkt dat de onderhandelingen met United op een dood spoor zitten, kan daar verandering in komen. De Blues kunnen hem alvast Champions League-voetbal aanbieden, wat op Old Trafford niet het geval is. De Nederlander zou overigens een interessant alternatief zijn voor Declan Rice, wiens dossier een pak gecompliceerder is door de hoge vraagprijs van West Ham United.

LEES OOK: Chelsea hoort zéér zware straf na 74 overtredingen

Welke club zou u De Jong aanraden?

Meest recent

'Club Brugge haalt zwaar uit en legt 10 miljoen op tafel'

Dat Club Brugge nog de nodige versterking nodig heeft, dat bleek tegen Union SG. Dat beseffen ze ...

106
106
'Jackpot voor KV Mechelen: deal van 5 miljoen euro'

KV Mechelen passeert langs de kassa. De Maneblussers gaan een van de komende dagen een volgende ...

89
89
Vanaken stelt fans gerust na nederlaag van Club Brugge

Club Brugge verloor de supercup van Union SG. Dat is geen drama, maar toch een kleine tegenvaller. ...

149
149
Geheime meeting gespot: PSG vol voor Duivel van 60 miljoen

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op. In de komende weken komen echter ...

65
65
Maandje na WK-blunder: Lammens slaat United met verstomming

Een maand geleden stortte de wereld van Senne Lammens in na zijn kapitale blunder op het WK 2026. ...

223
223
'Club Brugge rondt miljoenentransfer af vlak na supercup'

Club Brugge heeft vrijdagavond de supercup verloren na strafschoppen tegen Union SG. Ondanks een ...

305
305
‘Volgende club De Bruyne zorgt voor enorme verrassing’

De toekomst van Kevin De Bruyne bij Napoli staat plots opnieuw ter discussie. De Europese top houdt ...

225
225
Totale afgang Infantino: FIFA voert controversieel plan al af

Gianni Infantino heeft zijn hand dit keer toch echt verspeeld. De FIFA-voorzitter kreeg zowat de ...

131
131
Nieuwe beelden: Union-held zet Brugse spionkop in zijn hemd

Union SG heeft vrijdagavond beslag gelegd op de Belgische supercup. De bekerwinnaar trok aan het ...

235
235
Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

62
62
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

360
360
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

105
105
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

371
371
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

174
174
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

318
318
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

39
39
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

235
235
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

243
243
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

231
231
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

140
140
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1153
1153
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

90
90
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

439
439
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

149
149
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

120
120

Meer sportnieuws