'Club Brugge gaat voor buitenkans bij Ajax-aanvaller'

door
'Club Brugge gaat voor buitenkans bij Ajax-aanvaller'

Club Brugge staat zaterdagnamiddag voor een oefenwedstrijd tegen Beerschot VA. De landskampioen wil dan iets rechtzetten na het gelijkspel tegen Lierse en hoopt met een goed gevoel op stage te kunnen vertrekken. Ondertussen blijft het bij Blauw-Zwart wachten op verdere versterkingen.


Coach Carl Hoefkens krijgt tijdens de stage in Wageningen de beschikking over nieuwkomers Bjorn Meijer en Ferran Jutgla, voorlopig zijn zij de enige twee winteraanwinst bij de Bruggelingen. Daar zal in de komende weken en maanden ongetwijfeld nog meer versterking bij komen. Maar Club heeft weinig reden om zich te haasten. Sowieso wil men enkele uitgaande dossiers, zoals bijvoorbeeld dat van Noa Lang, afwachten. De mogelijke opbrengsten van die deals kunnen immers een invloed hebben op het aantrekken van gepaste vervangers.

Daarnaast is Club gevrijwaard van Europese voorrondes en is het dus geen noodzaak om de selectie eind juli al grotendeels op punt te hebben staan. En tot slot kan Blauw-Zwart zich ook de luxe permitteren om de kat uit de boom te kijken en te wachten op de best mogelijke deals. Tegen het einde van de mercato komen immers sowieso nog buitenkansjes beschikbaar. Bij Ajax bijvoorbeeld.

ZIJSPOOR IN AMSTERDAM
Het Deense Nordicbet beweert namelijk dat Mohamed Daramy nog steeds in beeld is bij Club Brugge. Blauw-Zwart had de flankspeler vorig seizoen al bijna beet, maar hij koos toen in extremis voor Ajax. Daar beleefde hij echter een tegenvallend eerste seizoen. Onder coach Alfred Schreuder zou Daramy een nieuwe kans krijgen om zich te bewijzen. Grijpt hij die niet, dan is de kans groot dat er in augustus elders naar een oplossing wordt gezocht. En volgens Nordicbet zou Club in dat geval een interessante bestemming kunnen worden.

LEES OOK: VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

Club moet sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

20
20
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

45
45
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

22
22
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

44
44
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

226
226
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

266
266
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

169
169
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

210
210
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

247
247
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

476
476
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

92
92
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

158
158
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

207
207
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

110
110
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

58
58
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

152
152
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

79
79
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

224
224
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

59
59
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

147
147
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

612
612

Meer sportnieuws