'Club Brugge gaat voor buitenkans bij Ajax-aanvaller'

door
'Club Brugge gaat voor buitenkans bij Ajax-aanvaller'

Club Brugge staat zaterdagnamiddag voor een oefenwedstrijd tegen Beerschot VA. De landskampioen wil dan iets rechtzetten na het gelijkspel tegen Lierse en hoopt met een goed gevoel op stage te kunnen vertrekken. Ondertussen blijft het bij Blauw-Zwart wachten op verdere versterkingen.


Coach Carl Hoefkens krijgt tijdens de stage in Wageningen de beschikking over nieuwkomers Bjorn Meijer en Ferran Jutgla, voorlopig zijn zij de enige twee winteraanwinst bij de Bruggelingen. Daar zal in de komende weken en maanden ongetwijfeld nog meer versterking bij komen. Maar Club heeft weinig reden om zich te haasten. Sowieso wil men enkele uitgaande dossiers, zoals bijvoorbeeld dat van Noa Lang, afwachten. De mogelijke opbrengsten van die deals kunnen immers een invloed hebben op het aantrekken van gepaste vervangers.

Daarnaast is Club gevrijwaard van Europese voorrondes en is het dus geen noodzaak om de selectie eind juli al grotendeels op punt te hebben staan. En tot slot kan Blauw-Zwart zich ook de luxe permitteren om de kat uit de boom te kijken en te wachten op de best mogelijke deals. Tegen het einde van de mercato komen immers sowieso nog buitenkansjes beschikbaar. Bij Ajax bijvoorbeeld.

ZIJSPOOR IN AMSTERDAM
Het Deense Nordicbet beweert namelijk dat Mohamed Daramy nog steeds in beeld is bij Club Brugge. Blauw-Zwart had de flankspeler vorig seizoen al bijna beet, maar hij koos toen in extremis voor Ajax. Daar beleefde hij echter een tegenvallend eerste seizoen. Onder coach Alfred Schreuder zou Daramy een nieuwe kans krijgen om zich te bewijzen. Grijpt hij die niet, dan is de kans groot dat er in augustus elders naar een oplossing wordt gezocht. En volgens Nordicbet zou Club in dat geval een interessante bestemming kunnen worden.

LEES OOK: "Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

Club moet sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

AFAS-stadion ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

8
8
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

32
32
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

36
36
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

169
169
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

38
38
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

41
41
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

99
99
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

47
47
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

182
182
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

210
210
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

40
40
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

132
132
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

50
50
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

197
197
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

84
84
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

291
291
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

307
307
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

471
471
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

135
135
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

517
517
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

270
270
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

106
106

Meer sportnieuws