'Club Brugge gaat voor buitenkans bij Ajax-aanvaller'

door
'Club Brugge gaat voor buitenkans bij Ajax-aanvaller'

Club Brugge staat zaterdagnamiddag voor een oefenwedstrijd tegen Beerschot VA. De landskampioen wil dan iets rechtzetten na het gelijkspel tegen Lierse en hoopt met een goed gevoel op stage te kunnen vertrekken. Ondertussen blijft het bij Blauw-Zwart wachten op verdere versterkingen.


Coach Carl Hoefkens krijgt tijdens de stage in Wageningen de beschikking over nieuwkomers Bjorn Meijer en Ferran Jutgla, voorlopig zijn zij de enige twee winteraanwinst bij de Bruggelingen. Daar zal in de komende weken en maanden ongetwijfeld nog meer versterking bij komen. Maar Club heeft weinig reden om zich te haasten. Sowieso wil men enkele uitgaande dossiers, zoals bijvoorbeeld dat van Noa Lang, afwachten. De mogelijke opbrengsten van die deals kunnen immers een invloed hebben op het aantrekken van gepaste vervangers.

Daarnaast is Club gevrijwaard van Europese voorrondes en is het dus geen noodzaak om de selectie eind juli al grotendeels op punt te hebben staan. En tot slot kan Blauw-Zwart zich ook de luxe permitteren om de kat uit de boom te kijken en te wachten op de best mogelijke deals. Tegen het einde van de mercato komen immers sowieso nog buitenkansjes beschikbaar. Bij Ajax bijvoorbeeld.

ZIJSPOOR IN AMSTERDAM
Het Deense Nordicbet beweert namelijk dat Mohamed Daramy nog steeds in beeld is bij Club Brugge. Blauw-Zwart had de flankspeler vorig seizoen al bijna beet, maar hij koos toen in extremis voor Ajax. Daar beleefde hij echter een tegenvallend eerste seizoen. Onder coach Alfred Schreuder zou Daramy een nieuwe kans krijgen om zich te bewijzen. Grijpt hij die niet, dan is de kans groot dat er in augustus elders naar een oplossing wordt gezocht. En volgens Nordicbet zou Club in dat geval een interessante bestemming kunnen worden.

LEES OOK: Farioli irriteert Ajax, PSV wacht niet langer op sterkhouder

Trending:

Groot nieuws uit onverwachte hoek: Marc Degryse pakt uit
Groot nieuws uit onverwachte hoek: Marc Degryse pakt uit

Club moet sowieso een extra flankaanvaller halen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, Anderlecht dropt transferbom'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

86
86
Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Zakaria Bakkali brak op jonge leeftijd door bij PSV en werd meteen gebombardeerd tot de ...

164
164
Van kampioen tot tragedie: Voetbalwereld in complete shock

De voetbalwereld verkeert momenteel in grote shock. Liverpool-aanvaller Diogo José Teixeira ...

63
63
Nieuwe liefde voor Genk-fan Vanwezemael? Publiek in shock

De bekendste seksuologe van ons land? Dat is ongetwijfeld Lotte Vanwezemael. De Limburgse verschijnt ...

77
77
Wilmots in zijn nopjes: Standard pakt uit met nieuwe pion

Standard Luik is bezig om de brokken van voormalige eigenaar 777 Partners te lijmen. Ook achter de ...

94
94
Anderlecht op scherp: Simic lijnrecht tegenover MMA-vechter

RSC Anderlecht is volop aan het voorbereiden op volgend seizoen. Tussen de trainingen door is er ook ...

52
52
'Sporting Charleroi passeert alwéér langs de kassa'

Bij Sporting Charleroi gaan ze de kassa nog eens aardig kunnen vullen. De Zebra's staan op het punt ...

14
14
Wullaert slijpt de messen: "Dat wordt héél belangrijk"

D-day voor de Red Flames. België opent zijn EK vandaag met een pittig duel tegen Italië. ...

15
15
Liverpool-ster Diogo Jota op 28-jarige leeftijd overleden

Er heeft zich een enorm drama plaatsgevonden in Spanje. Liverpool-ster Diogo Jota is op 28-jarige ...

0
0
Vrancken ziet plots verrassende wending bij STVV

STVV won gisteren met 2-4 op het veld van Thes Sport. De Limburgers kennen voorlopig een goede ...

110
110
Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken

RSC Anderlecht haalde al drie nieuwe middenvelders, enkel Leander Dendoncker vertrok al. Besnik Hasi ...

523
523
'Beerschot rondt komst vierde zomeraanwinst af'

Het bestuur van Beerschot heeft duidelijk zijn netwerk aangesproken in Frankrijk. De Kielse Ratten ...

188
188
AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

234
234
Dimata versiert transfer, Wesley zet groot avontuur verder

Landry Dimata en Wesley Moraes maakten vele jaren geleden het mooie weer op de Belgische velden. ...

106
106
STVV’s geheim achter de 25 miljoen: van kritiek tot succes

STVV verkocht Joel Fujima aan St. Pauli. Alweer een mooie transfer voor een Japanse speler van de ...

140
140
Anderlecht krijgt wake-upcall: Club Brugge als voorbeeld

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding om ‘u’ tegen te zeggen. Dat wordt al jaren ...

282
282
Farioli irriteert Ajax, PSV wacht niet langer op sterkhouder

Bij PSV en Ajax gonst het ook van de geruchten. De twee Nederlandse topclubs gaan zich nog roeren op ...

52
52
‘RSCA flirt met transferbom: kleedkamer onrustig’

Anderlecht wil snel werk maken van een nieuwe tweede doelman. Maar de mogelijke komst van een jong ...

333
333
Transfers Jupiler Pro League: 10 pikante deals op til

De transfermarkt is ondertussen officieel geopend. In de Jupiler Pro League gebeurde al het een en ...

898
898
Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

132
132
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

579
579
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

536
536
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

129
129
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

738
738
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

840
840

Meer sportnieuws