'Nederlandse connectie levert Antwerp toptransfer op'

267 stemmen
'Nederlandse connectie levert Antwerp toptransfer op'

Het Nieuwsblad maakte vrijdag bekend dat Antwerp FC voluit voor Guus Til gaat. De middenvelder is eigendom van Spartak Moskou maar wegens de oorlog mag hij daar beschikken.


Guus Til mag vertrekken bij Spartak Moskou, dat destijds nog 18 miljoen euro betaalde aan AZ Alkmaar. In Moskou kon hij niet overtuigen en daarom werd hij vorig jaar uitgeleend aan Feyenoord. Daar deed de aanvallende middenvelder het bijzonder goed met maar liefst 21 goals en 5 assists in 49 wedstrijden. Feyenoord wil hem houden, maar financieel is dat zeer moeilijk, en er zouden volgens HNB nog andere clubs interesse hebben. Toch meent Antwerp dat het zeker niet kansloos is.

Antwerp hoopt dat het kan 'profiteren' van de situatie in Rusland, waar de clubs al het geld kunnen gebruiken nu ze geen Europees voetbal mogen spelen door de oorlog met Oekraïne. Til werd door Louis van Gaal ook opgeroepen voor de vier matchen in de Nations League, maar hij kwam enkel tegen Wales 1 minuut in actie. De middenvelder bleef tegen België 90 minuten op de bank. Overmars hoopt de speler met zekere speelminuten kansen te bieden voor het WK in Qatar.

NEDERLANDSE LINK

Guus Til zou wel zin hebben om naar Deurne Noord te verhuizen, want volgens Het Nieuwsblad heeft hij vrijdag al enkele uren de stad en het stadion bezocht. De krant weet dat hij gecharmeerd was door de faciliteiten en het centrum, al zou een akkoord nog niet voor vandaag zijn. Antwerp gaat echter voluit voor Til en door hun Nederlandse connectie met Marc Overmars, Mark van Bommel en Vincent Janssen, denkt Antwerp een grote kans te maken.

LEES OOK: 'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

🚀

Moet Antwerp hem halen?

Meest recent

'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

9
9
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

67
67
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

17
17
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

235
235
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

318
318
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

100
100
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

70
70
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

337
337
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

327
327
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

354
354
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

123
123
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

148
148
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

628
628
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

78
78
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

140
140
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

268
268
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

305
305
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

294
294
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

89
89
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

306
306
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

121
121
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

298
298
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

493
493
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81

Meer sportnieuws