'Nederlandse connectie levert Antwerp toptransfer op'

door
'Nederlandse connectie levert Antwerp toptransfer op'

Het Nieuwsblad maakte vrijdag bekend dat Antwerp FC voluit voor Guus Til gaat. De middenvelder is eigendom van Spartak Moskou maar wegens de oorlog mag hij daar beschikken.


Guus Til mag vertrekken bij Spartak Moskou, dat destijds nog 18 miljoen euro betaalde aan AZ Alkmaar. In Moskou kon hij niet overtuigen en daarom werd hij vorig jaar uitgeleend aan Feyenoord. Daar deed de aanvallende middenvelder het bijzonder goed met maar liefst 21 goals en 5 assists in 49 wedstrijden. Feyenoord wil hem houden, maar financieel is dat zeer moeilijk, en er zouden volgens HNB nog andere clubs interesse hebben. Toch meent Antwerp dat het zeker niet kansloos is.

Antwerp hoopt dat het kan 'profiteren' van de situatie in Rusland, waar de clubs al het geld kunnen gebruiken nu ze geen Europees voetbal mogen spelen door de oorlog met Oekraïne. Til werd door Louis van Gaal ook opgeroepen voor de vier matchen in de Nations League, maar hij kwam enkel tegen Wales 1 minuut in actie. De middenvelder bleef tegen België 90 minuten op de bank. Overmars hoopt de speler met zekere speelminuten kansen te bieden voor het WK in Qatar.

NEDERLANDSE LINK

Guus Til zou wel zin hebben om naar Deurne Noord te verhuizen, want volgens Het Nieuwsblad heeft hij vrijdag al enkele uren de stad en het stadion bezocht. De krant weet dat hij gecharmeerd was door de faciliteiten en het centrum, al zou een akkoord nog niet voor vandaag zijn. Antwerp gaat echter voluit voor Til en door hun Nederlandse connectie met Marc Overmars, Mark van Bommel en Vincent Janssen, denkt Antwerp een grote kans te maken.

LEES OOK: Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Moet Antwerp hem halen?

Meest recent

'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

18
18
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

293
293
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

456
456
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

153
153
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

63
63
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

76
76
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

314
314
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

140
140
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

226
226
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

89
89
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

241
241
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

429
429
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

183
183
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

528
528
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

258
258
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

154
154
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

116
116
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53

Meer sportnieuws