'Nederlandse connectie levert Antwerp toptransfer op'

267 stemmen
'Nederlandse connectie levert Antwerp toptransfer op'

Het Nieuwsblad maakte vrijdag bekend dat Antwerp FC voluit voor Guus Til gaat. De middenvelder is eigendom van Spartak Moskou maar wegens de oorlog mag hij daar beschikken.


Guus Til mag vertrekken bij Spartak Moskou, dat destijds nog 18 miljoen euro betaalde aan AZ Alkmaar. In Moskou kon hij niet overtuigen en daarom werd hij vorig jaar uitgeleend aan Feyenoord. Daar deed de aanvallende middenvelder het bijzonder goed met maar liefst 21 goals en 5 assists in 49 wedstrijden. Feyenoord wil hem houden, maar financieel is dat zeer moeilijk, en er zouden volgens HNB nog andere clubs interesse hebben. Toch meent Antwerp dat het zeker niet kansloos is.

Antwerp hoopt dat het kan 'profiteren' van de situatie in Rusland, waar de clubs al het geld kunnen gebruiken nu ze geen Europees voetbal mogen spelen door de oorlog met Oekraïne. Til werd door Louis van Gaal ook opgeroepen voor de vier matchen in de Nations League, maar hij kwam enkel tegen Wales 1 minuut in actie. De middenvelder bleef tegen België 90 minuten op de bank. Overmars hoopt de speler met zekere speelminuten kansen te bieden voor het WK in Qatar.

NEDERLANDSE LINK

Guus Til zou wel zin hebben om naar Deurne Noord te verhuizen, want volgens Het Nieuwsblad heeft hij vrijdag al enkele uren de stad en het stadion bezocht. De krant weet dat hij gecharmeerd was door de faciliteiten en het centrum, al zou een akkoord nog niet voor vandaag zijn. Antwerp gaat echter voluit voor Til en door hun Nederlandse connectie met Marc Overmars, Mark van Bommel en Vincent Janssen, denkt Antwerp een grote kans te maken.

LEES OOK: Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Moet Antwerp hem halen?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

9
9
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

8
8
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

105
105
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

84
84
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

26
26
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

275
275
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

119
119
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

380
380
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

45
45
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

101
101
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

40
40
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

294
294
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

638
638
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

467
467
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

135
135
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1031
1031
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

173
173
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

73
73
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

634
634
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

235
235
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

498
498
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

244
244
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

271
271
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1227
1227
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

623
623

Meer sportnieuws