'Noa Lang heeft nieuwe club zelf al gekozen'

door
'Noa Lang heeft nieuwe club zelf al gekozen'

De voorbije weken was het al behoorlijk druk op de mercato en nu de maand juli is begonnen, de start van een nieuw boekjaar in het voetbal, kan de transfergekte helemaal losbarsten. Ook in de Jupiler Pro League zijn er enkele grote deals op komst. Zo is het onder meer uitkijken naar welke bestemming Noa Lang zal trekken en vooral voor hoeveel geld dat zal zijn.


De Nederlandse smaakmaker heeft pas zijn tweede seizoen bij Club Brugge achter de rug. Maar zijn passage bij Blauw-Zwart zit er bijna op. De runner-up van de Gouden Schoen is al maandenlang aan het duidelijk maken dat hij deze zomer een stap hogerop wil zetten. En de clubleiding bij Blauw-Zwart wil ook meewerken in het realiseren van die droom. De Italiaanse kampioen AC Milan wordt alvast nadrukkelijk genoemd als zijn toekomstige werkgever, daarnaast tonen ook enkele Engelse clubs belangstelling.

Lang, die vlak na vorig seizoen al verklaarde dat hij niets meer in België te leren heeft, zou zelf al zijn keuze hebben gemaakt. Tenminste toch als we Gazzetta dello Sport mogen geloven. Volgens de roze sportkrant heeft de Nederlander zijn zinnen gezet op een overgang naar AC Milan. De aanvaller zou al sinds mei aan het wachten zijn op een concreet voorstel van de Italiaanse kampioen. Door de overname werden de transferplannen bij de Milanezen echter een tijdje on hold gezet.

GOEDKOPER DAN CONCURRENTEN
Inmiddels is de overname volledig afgerond en kan Milan weer volledig actie schieten. Toch staat lang niet vast of er eerstdaags een bod op Lang zal volgen. De Rossoneri volgen immers nog meer gelijkaardige profielen. De smaakmaker van Club heeft volgens GdS wel het voordeel dat hij iets goedkoper zou uitvallen dan het meerendeel van zijn concurrenten. Afwachten dus of Milan snel de onderhandelingen aanknoopt. Ondertussen wordt Lang vanaf volgende week weer bij Blauw-Zwart verwacht voor de zomerstage in Wageningen.

LEES OOK: Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Lang kan beter nog een seizoen bij Club blijven ...

Meest recent

Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

12
12
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

61
61
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

93
93
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

57
57
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

31
31
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

37
37
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

180
180
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

39
39
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

280
280
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

218
218
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

72
72
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

225
225
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

384
384
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

137
137
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

295
295
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

275
275
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

154
154
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

144
144
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

117
117
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

94
94
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

495
495
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

159
159
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

52
52
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

350
350

Meer sportnieuws