'Noa Lang heeft nieuwe club zelf al gekozen'

413
'Noa Lang heeft nieuwe club zelf al gekozen'

De voorbije weken was het al behoorlijk druk op de mercato en nu de maand juli is begonnen, de start van een nieuw boekjaar in het voetbal, kan de transfergekte helemaal losbarsten. Ook in de Jupiler Pro League zijn er enkele grote deals op komst. Zo is het onder meer uitkijken naar welke bestemming Noa Lang zal trekken en vooral voor hoeveel geld dat zal zijn.


De Nederlandse smaakmaker heeft pas zijn tweede seizoen bij Club Brugge achter de rug. Maar zijn passage bij Blauw-Zwart zit er bijna op. De runner-up van de Gouden Schoen is al maandenlang aan het duidelijk maken dat hij deze zomer een stap hogerop wil zetten. En de clubleiding bij Blauw-Zwart wil ook meewerken in het realiseren van die droom. De Italiaanse kampioen AC Milan wordt alvast nadrukkelijk genoemd als zijn toekomstige werkgever, daarnaast tonen ook enkele Engelse clubs belangstelling.

Lang, die vlak na vorig seizoen al verklaarde dat hij niets meer in België te leren heeft, zou zelf al zijn keuze hebben gemaakt. Tenminste toch als we Gazzetta dello Sport mogen geloven. Volgens de roze sportkrant heeft de Nederlander zijn zinnen gezet op een overgang naar AC Milan. De aanvaller zou al sinds mei aan het wachten zijn op een concreet voorstel van de Italiaanse kampioen. Door de overname werden de transferplannen bij de Milanezen echter een tijdje on hold gezet.

GOEDKOPER DAN CONCURRENTEN
Inmiddels is de overname volledig afgerond en kan Milan weer volledig actie schieten. Toch staat lang niet vast of er eerstdaags een bod op Lang zal volgen. De Rossoneri volgen immers nog meer gelijkaardige profielen. De smaakmaker van Club heeft volgens GdS wel het voordeel dat hij iets goedkoper zou uitvallen dan het meerendeel van zijn concurrenten. Afwachten dus of Milan snel de onderhandelingen aanknoopt. Ondertussen wordt Lang vanaf volgende week weer bij Blauw-Zwart verwacht voor de zomerstage in Wageningen.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Lang kan beter nog een seizoen bij Club blijven ...

Meest recent

KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

14
14
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

69
69
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

75
75
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

20
20
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

139
139
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

69
69
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

173
173
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

162
162
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

242
242
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

191
191
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

238
238
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

405
405
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

191
191
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

193
193
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

166
166
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

146
146
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

78
78
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

45
45
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

218
218
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

136
136
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

20
20
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

322
322

Meer sportnieuws