'Noa Lang heeft nieuwe club zelf al gekozen'

413 stemmen
'Noa Lang heeft nieuwe club zelf al gekozen'

De voorbije weken was het al behoorlijk druk op de mercato en nu de maand juli is begonnen, de start van een nieuw boekjaar in het voetbal, kan de transfergekte helemaal losbarsten. Ook in de Jupiler Pro League zijn er enkele grote deals op komst. Zo is het onder meer uitkijken naar welke bestemming Noa Lang zal trekken en vooral voor hoeveel geld dat zal zijn.


De Nederlandse smaakmaker heeft pas zijn tweede seizoen bij Club Brugge achter de rug. Maar zijn passage bij Blauw-Zwart zit er bijna op. De runner-up van de Gouden Schoen is al maandenlang aan het duidelijk maken dat hij deze zomer een stap hogerop wil zetten. En de clubleiding bij Blauw-Zwart wil ook meewerken in het realiseren van die droom. De Italiaanse kampioen AC Milan wordt alvast nadrukkelijk genoemd als zijn toekomstige werkgever, daarnaast tonen ook enkele Engelse clubs belangstelling.

Lang, die vlak na vorig seizoen al verklaarde dat hij niets meer in België te leren heeft, zou zelf al zijn keuze hebben gemaakt. Tenminste toch als we Gazzetta dello Sport mogen geloven. Volgens de roze sportkrant heeft de Nederlander zijn zinnen gezet op een overgang naar AC Milan. De aanvaller zou al sinds mei aan het wachten zijn op een concreet voorstel van de Italiaanse kampioen. Door de overname werden de transferplannen bij de Milanezen echter een tijdje on hold gezet.

GOEDKOPER DAN CONCURRENTEN
Inmiddels is de overname volledig afgerond en kan Milan weer volledig actie schieten. Toch staat lang niet vast of er eerstdaags een bod op Lang zal volgen. De Rossoneri volgen immers nog meer gelijkaardige profielen. De smaakmaker van Club heeft volgens GdS wel het voordeel dat hij iets goedkoper zou uitvallen dan het meerendeel van zijn concurrenten. Afwachten dus of Milan snel de onderhandelingen aanknoopt. Ondertussen wordt Lang vanaf volgende week weer bij Blauw-Zwart verwacht voor de zomerstage in Wageningen.

LEES OOK: "We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Lang kan beter nog een seizoen bij Club blijven ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

120
120
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

45
45
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

35
35
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

30
30
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

359
359
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

58
58
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

203
203
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

42
42
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

230
230
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

165
165
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

108
108
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

681
681
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

173
173
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

169
169
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1064
1064
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

680
680
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

453
453
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

845
845
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

848
848
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

493
493
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

816
816
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

399
399

Meer sportnieuws