SK Beveren stelt eerste zomeraanwinst voor

door
SK Beveren stelt eerste zomeraanwinst voor

Waasland-Beveren werd onlangs opnieuw omgedoopt tot SK Beveren. Met de naamsverandering wil de club opnieuw aanknopen met de oude successen. De Waaslanders willen komend seizoen de promotie afdwingen naar de Jupiler Pro League. Vorig seizoen moesten ze zich tevreden stellen met de derde plek in 1B.


Om de promotiedroom uit te laten komen, mag er zeker nog iets bij op de Freethiel. Dat lijken ze ook te beseffen in Oost-Vlaanderen. Beveren stelt met Malick Fall zijn eerste aanwinst voor het komende seizoen voor op de clubwebstek. De 19-jarige Senegalees komt over van Al-Hilal, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten. Daarvoor was hij in eigen land aan de slag. Het is het eerste Europese avontuur voor de jonge Afrikaan.

Antoine Gobin, de CEO van SK Beveren, laat zich uit over de transfer van Fall. "Malick is al enkele weken bij ons en we zagen bij hem bepaalde kwaliteiten, op en naast het veld, die ons enthousiast maken over de toekomst", klinkt het. Fall tekende een contract voor twee seizoenen, met een optie op twee bijkomende seizoenen.

COSTA

Met Manual Da Costa (36) liet Beveren eerder al een ervaren pion vertrekken. De Marokkaanse verdediger en de club gingen na onderling overleg elk hun eigen weg. Da Costa was uiteindelijk maar zes maanden aan de slag op de Freethiel. De speler vond ondertussen al onderdak bij het Luxemburgse F91 Dudelange. Het is niet duidelijk voor hoelang hij er getekend heeft.

LEES OOK: KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Goede transfer?

Meest recent

‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

14
14
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

25
25
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

76
76
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

339
339
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

92
92
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

379
379
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

291
291
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

312
312
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

217
217
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

295
295
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

525
525
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

582
582
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

461
461
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

238
238
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

490
490
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

469
469
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

428
428
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

462
462
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

488
488
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

608
608
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

748
748
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

40
40
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

735
735
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

330
330
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1615
1615

Meer sportnieuws