SK Beveren stelt eerste zomeraanwinst voor

door
SK Beveren stelt eerste zomeraanwinst voor

Waasland-Beveren werd onlangs opnieuw omgedoopt tot SK Beveren. Met de naamsverandering wil de club opnieuw aanknopen met de oude successen. De Waaslanders willen komend seizoen de promotie afdwingen naar de Jupiler Pro League. Vorig seizoen moesten ze zich tevreden stellen met de derde plek in 1B.


Om de promotiedroom uit te laten komen, mag er zeker nog iets bij op de Freethiel. Dat lijken ze ook te beseffen in Oost-Vlaanderen. Beveren stelt met Malick Fall zijn eerste aanwinst voor het komende seizoen voor op de clubwebstek. De 19-jarige Senegalees komt over van Al-Hilal, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten. Daarvoor was hij in eigen land aan de slag. Het is het eerste Europese avontuur voor de jonge Afrikaan.

Antoine Gobin, de CEO van SK Beveren, laat zich uit over de transfer van Fall. "Malick is al enkele weken bij ons en we zagen bij hem bepaalde kwaliteiten, op en naast het veld, die ons enthousiast maken over de toekomst", klinkt het. Fall tekende een contract voor twee seizoenen, met een optie op twee bijkomende seizoenen.

COSTA

Met Manual Da Costa (36) liet Beveren eerder al een ervaren pion vertrekken. De Marokkaanse verdediger en de club gingen na onderling overleg elk hun eigen weg. Da Costa was uiteindelijk maar zes maanden aan de slag op de Freethiel. De speler vond ondertussen al onderdak bij het Luxemburgse F91 Dudelange. Het is niet duidelijk voor hoelang hij er getekend heeft.

LEES OOK: Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

Goede transfer?

Meest recent

'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

1
1
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

234
234
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

23
23
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

30
30
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

215
215
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

44
44
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

276
276
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

343
343
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

47
47
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

147
147
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

120
120
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

74
74
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

33
33
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

262
262
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

49
49
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

45
45
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

117
117
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

299
299
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

226
226
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

289
289
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

678
678
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

284
284
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

153
153
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

533
533

Meer sportnieuws