SK Beveren stelt eerste zomeraanwinst voor

74 stemmen
SK Beveren stelt eerste zomeraanwinst voor

Waasland-Beveren werd onlangs opnieuw omgedoopt tot SK Beveren. Met de naamsverandering wil de club opnieuw aanknopen met de oude successen. De Waaslanders willen komend seizoen de promotie afdwingen naar de Jupiler Pro League. Vorig seizoen moesten ze zich tevreden stellen met de derde plek in 1B.


Om de promotiedroom uit te laten komen, mag er zeker nog iets bij op de Freethiel. Dat lijken ze ook te beseffen in Oost-Vlaanderen. Beveren stelt met Malick Fall zijn eerste aanwinst voor het komende seizoen voor op de clubwebstek. De 19-jarige Senegalees komt over van Al-Hilal, een club uit de Verenigde Arabische Emiraten. Daarvoor was hij in eigen land aan de slag. Het is het eerste Europese avontuur voor de jonge Afrikaan.

Antoine Gobin, de CEO van SK Beveren, laat zich uit over de transfer van Fall. "Malick is al enkele weken bij ons en we zagen bij hem bepaalde kwaliteiten, op en naast het veld, die ons enthousiast maken over de toekomst", klinkt het. Fall tekende een contract voor twee seizoenen, met een optie op twee bijkomende seizoenen.

COSTA

Met Manual Da Costa (36) liet Beveren eerder al een ervaren pion vertrekken. De Marokkaanse verdediger en de club gingen na onderling overleg elk hun eigen weg. Da Costa was uiteindelijk maar zes maanden aan de slag op de Freethiel. De speler vond ondertussen al onderdak bij het Luxemburgse F91 Dudelange. Het is niet duidelijk voor hoelang hij er getekend heeft.

LEES OOK: SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

Goede transfer?

Meest recent

"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

69
69
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

18
18
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

105
105
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

24
24
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

176
176
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

98
98
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

77
77
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

569
569
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

57
57
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

126
126
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

146
146
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

893
893
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

62
62
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

578
578
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

401
401
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

772
772
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

756
756
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

445
445
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

751
751
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

364
364
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

204
204
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

225
225
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

209
209
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

360
360

Meer sportnieuws