'Club Brugge biedt Nielsen royaal salaris aan'

1078 stemmen
'Club Brugge biedt Nielsen royaal salaris aan'

Na de geweldige prestaties van het afgelopen seizoen, maakte Union SG de voorbije weken kennis met de keerzijde van de medaille. Topschutter Deniz Undav vertrok zoals verwacht naar Brighton, terwijl succescoach Felice Mazzu verraste met een overgang naar RSC Anderlecht. En ook Casper Nielsen heeft zijn zinnen gezet op een nieuw avontuur.


De Deen toonde zich afgelopen seizoen één van de betere middenvelders in 1A en had een groot aandeel in de uitmuntende prestaties van Union. Dat wil hij nu ook verzilveren met een mooie transfer. En Nielsen heeft zelfs een ideale bestemming in gedachten. Zo zou hij zijn zinnen gezet hebben op een overgang van Club Brugge. Daar is hij niet alleen verzekerd van Champions League-voetbal, hij zou er ook een aardig salaris kunnen gaan opstrijken.

Zo meldt Sport/Voetbalmagazine dat Blauw-Zwart hem een jaarloon van meer dan anderhalf miljoen euro aanbiedt. En volgens het maandblad heeft de Deen nog een goede reden om voor een overstap naar de landskampioen te kiezen. Zijn grote doel is namelijk om via een transfer een plekje in de WK-selectie af te dwingen. En zijn bondscoach bij Denemarken, Kasper Hjulmand, is goed vertrouwd met Club Brugge. Hij zou er zelf nog op de shortlist hebben gestaan.

AA GENT
Maar hoewel de wens van Nielsen dus duidelijk is, lijkt een overgang naar Jan Breydel momenteel ver weg. En dat heeft alles met het standpunt van Union te maken. De Brusselaars vonden het eerste bod van Club, zo'n 3.5 miljoen euro, ver ontoereikend. Sindsdien werden de onderhandelingen niet meer voortgezet. Ondertussen heeft Union ook Mogi Bayat een mandaat gegeven om een transferdeal te vinden. De notoire makelaar vond uiteindelijk een akkoord met AA Gent, maar dat ziet Nielsen zelf niet zitten. Grotendeels om sportieve redenen, maar ook omdat de Buffalo's hem een behoorlijk lager salaris aanbieden. En dus lijkt Nielsen steeds nadrukkelijker op weg naar het buitenland.

LEES OOK: 'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Club moet gewoon aan de vereisten van Union voldoen ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

93
93
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

49
49
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

285
285
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

215
215
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

143
143
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

143
143
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

429
429
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

167
167
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws