'Club Brugge biedt Nielsen royaal salaris aan'

door
'Club Brugge biedt Nielsen royaal salaris aan'

Na de geweldige prestaties van het afgelopen seizoen, maakte Union SG de voorbije weken kennis met de keerzijde van de medaille. Topschutter Deniz Undav vertrok zoals verwacht naar Brighton, terwijl succescoach Felice Mazzu verraste met een overgang naar RSC Anderlecht. En ook Casper Nielsen heeft zijn zinnen gezet op een nieuw avontuur.


De Deen toonde zich afgelopen seizoen één van de betere middenvelders in 1A en had een groot aandeel in de uitmuntende prestaties van Union. Dat wil hij nu ook verzilveren met een mooie transfer. En Nielsen heeft zelfs een ideale bestemming in gedachten. Zo zou hij zijn zinnen gezet hebben op een overgang van Club Brugge. Daar is hij niet alleen verzekerd van Champions League-voetbal, hij zou er ook een aardig salaris kunnen gaan opstrijken.

Zo meldt Sport/Voetbalmagazine dat Blauw-Zwart hem een jaarloon van meer dan anderhalf miljoen euro aanbiedt. En volgens het maandblad heeft de Deen nog een goede reden om voor een overstap naar de landskampioen te kiezen. Zijn grote doel is namelijk om via een transfer een plekje in de WK-selectie af te dwingen. En zijn bondscoach bij Denemarken, Kasper Hjulmand, is goed vertrouwd met Club Brugge. Hij zou er zelf nog op de shortlist hebben gestaan.

AA GENT
Maar hoewel de wens van Nielsen dus duidelijk is, lijkt een overgang naar Jan Breydel momenteel ver weg. En dat heeft alles met het standpunt van Union te maken. De Brusselaars vonden het eerste bod van Club, zo'n 3.5 miljoen euro, ver ontoereikend. Sindsdien werden de onderhandelingen niet meer voortgezet. Ondertussen heeft Union ook Mogi Bayat een mandaat gegeven om een transferdeal te vinden. De notoire makelaar vond uiteindelijk een akkoord met AA Gent, maar dat ziet Nielsen zelf niet zitten. Grotendeels om sportieve redenen, maar ook omdat de Buffalo's hem een behoorlijk lager salaris aanbieden. En dus lijkt Nielsen steeds nadrukkelijker op weg naar het buitenland.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Club moet gewoon aan de vereisten van Union voldoen ...

Meest recent

'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

50
50
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

140
140
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

31
31
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

113
113
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

96
96
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

58
58
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

27
27
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

251
251
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

40
40
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

43
43
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

209
209
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

107
107
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

267
267
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

209
209
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

256
256
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

612
612
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

279
279
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

145
145
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

502
502
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

133
133
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

98
98
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

217
217
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

510
510
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

95
95
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

102
102

Meer sportnieuws