'Club Brugge duwt miskoop naar de uitgang'

300 stemmen
'Club Brugge duwt miskoop naar de uitgang'

Club Brugge stoomt zich klaar voor het komende seizoen. De landskampioen doet dat onder nieuwbakken coach Carl Hoefkens. Die moet Blauw-Zwart naar een vierde titel op een rij loodsen. Dat is een moeilijke, maar zeker geen onmogelijke opdracht. Club haalde al twee aanwinsten, maar daar zullen er ongetwijfeld nog namen bijkomen. Ook aan uitgaande zijde beweegt er wat.


De Bruggelingen stelden al Ferran Jutgla en Bjorn Meijer voor. De Spanjaard werd weggehaald bij FC Barcelona en moet de nieuwe aanvalsleider worden op Jan Breydel. Van Meijer wordt dan weer verwacht dat hij de vaste waarde wordt op links. Club plukte de jonge Nederlander weg bij FC Groningen voor 6 miljoen euro. Ook in eigen land speuren de Bruggelingen naar mogelijke versterkingen.

De naam van Casper Nielsen (Union SG) doet al even de ronde, maar zijn dossier is erg moeilijk. Ook Vinicius Souza (Lommel SK) werd al nadrukkelijk aan de Bruggelingen gelinkt. De Braziliaan zou echter de voorkeur geven aan een avontuur in het buitenland. Ondertussen zoekt de landskampioen ook naar een oplossing voor Ibrahima Breze Fofana (19). De jonge Guineeër landde twee jaar geleden in Brugge voor 500 duizend euro, maar volgens journalist David Van den Broeck (Het Nieuwsblad) mag hij nu beschikken.

ZWEDEN

Fofana zou nu op proef zijn in Zweden. Daar test hij bij IFK Värnamo. Als hij daar een contract weet te versieren, dan is het de tweede Europese club voor Fofana. Bij Club kwam hij enkel uit voor de beloften en speelde hij geen enkele keer voor de hoofdmacht. In eigen land was Fofana actief bij FC Atouga en Diamants.

LEES OOK: Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Zal Nielsen naar Club gaan?

Meest recent

'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

5
5
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

117
117
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

115
115
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

178
178
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

494
494
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

381
381
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

269
269
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

236
236
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

102
102
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

143
143
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

568
568
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

286
286
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

85
85
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

213
213
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

113
113
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

392
392
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

87
87
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

42
42
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

621
621
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

663
663
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

132
132
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

304
304
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

204
204

Meer sportnieuws