'Club Brugge wil Ajax-talent, beslissing Vinicius en Nielsen'

door
'Club Brugge wil Ajax-talent, beslissing Vinicius en Nielsen'

Het worden nog drukke weken bij Club Brugge. De landskampioen zal zich de komende weken ongetwijfeld nog gaan versterken, waarbij vooral een extra middenvelder door de langdurige blessure van Mats Rits zeer gewenst lijkt. Club lijkt daarvoor vooral in eigen land te kijken, want de voorbije weken doken Casper Nielsen (Union) en Vinicius Souza (KV Mechelen) op als voornaamste doelwitten.


Maar volgens Het Nieuwsblad zal die laatste niet naar het Jan Breydelstadion komen. De Braziliaan verkiest een avontuur in het buitenland. De piste-Nielsen houden ze bij Club dan weer wél open, al zal er dan wel een uitweg gevonden moeten worden met Union. De onderhandelingen tussen de clubs lijken immers muurvast te zitten en de Brusselaars hebben wel een akkoord bereikt met AA Gent. Nielsen wil zelf echter alleen naar Brugge.

Intussen duikt ook weer een nieuwe piste voor een andere positie op bij Blauw-Zwart. In de loop van donderdag linkten maakten bepaalde Nederlandse Twitter-accounts gewag van Brugse interesse voor Anass Salah-Eddine en HNB bevestigt die geruchten nu. Salah-Eddine is een 20-jarige linksachter die de voorbije twee seizoenen uitkwam voor Jong Ajax, waarmee hij 25 keer in actie kwam, één keer scoorde en één assist leverde. Op het einde van vorig seizoen mocht hij ook aansluiten bij de A-kern en in de slotmatch tegen Vitesse maakte hij als invaller zijn debuut.

ZWARE CONCURRENTIE
Het zou in zekere zin wel verbazen als Club Salah-Eddine zou vastleggen, want de concurrentie op de linksachter is nu al enorm groot. Carl Hoefkens koos in de eerste oefenwedstrijden op die positie voor aanwinst Bjorn Meijer, voor wie Club deze zomer al 6 miljoen euro neertelde. Daarnaast loopt ook Federico Ricca nog steeds rond en sluit binnen enkele dagen Eduard Sobol opnieuw aan. Bovendien kan ook Tajon Buchanan op die linkerflank uit de voeten als Hoefkens voor een driemansverdediging kiest.

LEES OOK: Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Moet Club voor Salah-Eddine gaan?

Meest recent

Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

23
23
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

82
82
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

28
28
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

239
239
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

83
83
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

118
118
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

115
115
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

61
61
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

69
69
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

69
69
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

166
166
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

174
174
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

309
309
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

400
400
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

369
369
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

52
52
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

184
184
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

167
167
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

198
198
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

172
172
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

211
211
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

267
267

Meer sportnieuws