'Club Brugge wil Ajax-talent, beslissing Vinicius en Nielsen'

door
'Club Brugge wil Ajax-talent, beslissing Vinicius en Nielsen'

Het worden nog drukke weken bij Club Brugge. De landskampioen zal zich de komende weken ongetwijfeld nog gaan versterken, waarbij vooral een extra middenvelder door de langdurige blessure van Mats Rits zeer gewenst lijkt. Club lijkt daarvoor vooral in eigen land te kijken, want de voorbije weken doken Casper Nielsen (Union) en Vinicius Souza (KV Mechelen) op als voornaamste doelwitten.


Maar volgens Het Nieuwsblad zal die laatste niet naar het Jan Breydelstadion komen. De Braziliaan verkiest een avontuur in het buitenland. De piste-Nielsen houden ze bij Club dan weer wél open, al zal er dan wel een uitweg gevonden moeten worden met Union. De onderhandelingen tussen de clubs lijken immers muurvast te zitten en de Brusselaars hebben wel een akkoord bereikt met AA Gent. Nielsen wil zelf echter alleen naar Brugge.

Intussen duikt ook weer een nieuwe piste voor een andere positie op bij Blauw-Zwart. In de loop van donderdag linkten maakten bepaalde Nederlandse Twitter-accounts gewag van Brugse interesse voor Anass Salah-Eddine en HNB bevestigt die geruchten nu. Salah-Eddine is een 20-jarige linksachter die de voorbije twee seizoenen uitkwam voor Jong Ajax, waarmee hij 25 keer in actie kwam, één keer scoorde en één assist leverde. Op het einde van vorig seizoen mocht hij ook aansluiten bij de A-kern en in de slotmatch tegen Vitesse maakte hij als invaller zijn debuut.

ZWARE CONCURRENTIE
Het zou in zekere zin wel verbazen als Club Salah-Eddine zou vastleggen, want de concurrentie op de linksachter is nu al enorm groot. Carl Hoefkens koos in de eerste oefenwedstrijden op die positie voor aanwinst Bjorn Meijer, voor wie Club deze zomer al 6 miljoen euro neertelde. Daarnaast loopt ook Federico Ricca nog steeds rond en sluit binnen enkele dagen Eduard Sobol opnieuw aan. Bovendien kan ook Tajon Buchanan op die linkerflank uit de voeten als Hoefkens voor een driemansverdediging kiest.

LEES OOK: Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

Moet Club voor Salah-Eddine gaan?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

32
32
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

20
20
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

27
27
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

21
21
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

90
90
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

68
68
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

50
50
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

218
218
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

335
335
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

80
80
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

130
130
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

145
145
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

110
110
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

97
97
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

122
122
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

204
204
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

140
140
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

689
689
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

544
544
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

173
173
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

222
222
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

31
31
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

297
297
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

198
198

Meer sportnieuws