'PSG veegt sensationeel transferplan van tafel'

84 stemmen
'PSG veegt sensationeel transferplan van tafel'

Het is al een zeer bewogen transferzomer geweest bij Paris Saint-Germain, dat al uitpakte met de contractverlenging van Kylian Mbappé en donderdagavond met middenvelder Vitinha zijn eerste zomeraankoop presenteerde. Maar vooral naast het veld was het rumoerig, met onder meer het ontslag van technisch directeur Leonardo. Die had nochtans een onwaarschijnlijke transferzomer gepland.


De Braziliaan had namelijk sensationele plannen voor de zomer. Leonardo profileerde zich als een man die graag grote namen haalde - vorige zomer nog onder meer Lionel Messi, Sergio Ramos en Gianluigi Donnarumma - en zou ook nu op dat vlak weer toeslaan. Le Parisien weet dat deze keer Sadio Mané, Paul Pogba en Ousmane Dembélé bovenaan zijn verlanglijst stonden.

Die laatste twee zijn transfervrij op te pikken, want Pogba verlengde niet bij Manchester United en Dembélé tekende (nog?) niet bij in Barcelona. Mané ging dan weer zijn laatste contractjaar in, maar koos intussen al voor Bayern München. Daarnaast was Leonardo ook nog van plan om oud-speler Thiago Motta aan te stellen als nieuwe trainer. De Braziliaanse Italiaan stapte deze zomer op bij Spezia.

ANDERE BOEG
Maar door de contractverlenging van Mbappé vielen al die plannen in het water. Leonardo moest plaats maken en Luis Campos kwam als nieuwe sportieve baas. De Portugees mikt op minder 'bling bling', zoals voorzitter Nasser Al-Khelaïfi het in Marca een tijdje geleden verwoordde. In dat kader past de komst van Vitinha en het feit dat zowel Neymar als Lionel Messi zouden mogen vertrekken. Als nieuwe trainer lijkt Campos dan weer te gaan opteren voor Christophe Galtier.

LEES OOK: Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Doet PSG goed met de koerswijziging?

Meest recent

'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

7
7
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

155
155
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

161
161
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

189
189
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

63
63
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

95
95
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

439
439
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

31
31
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

104
104
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

65
65
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

24
24
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

90
90
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

159
159
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

83
83
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

156
156
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

86
86
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

659
659
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

185
185
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

104
104
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

380
380
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

73
73
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

116
116
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

181
181
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

275
275
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

140
140

Meer sportnieuws