'PSG veegt sensationeel transferplan van tafel'

door
'PSG veegt sensationeel transferplan van tafel'

Het is al een zeer bewogen transferzomer geweest bij Paris Saint-Germain, dat al uitpakte met de contractverlenging van Kylian Mbappé en donderdagavond met middenvelder Vitinha zijn eerste zomeraankoop presenteerde. Maar vooral naast het veld was het rumoerig, met onder meer het ontslag van technisch directeur Leonardo. Die had nochtans een onwaarschijnlijke transferzomer gepland.


De Braziliaan had namelijk sensationele plannen voor de zomer. Leonardo profileerde zich als een man die graag grote namen haalde - vorige zomer nog onder meer Lionel Messi, Sergio Ramos en Gianluigi Donnarumma - en zou ook nu op dat vlak weer toeslaan. Le Parisien weet dat deze keer Sadio Mané, Paul Pogba en Ousmane Dembélé bovenaan zijn verlanglijst stonden.

Die laatste twee zijn transfervrij op te pikken, want Pogba verlengde niet bij Manchester United en Dembélé tekende (nog?) niet bij in Barcelona. Mané ging dan weer zijn laatste contractjaar in, maar koos intussen al voor Bayern München. Daarnaast was Leonardo ook nog van plan om oud-speler Thiago Motta aan te stellen als nieuwe trainer. De Braziliaanse Italiaan stapte deze zomer op bij Spezia.

ANDERE BOEG
Maar door de contractverlenging van Mbappé vielen al die plannen in het water. Leonardo moest plaats maken en Luis Campos kwam als nieuwe sportieve baas. De Portugees mikt op minder 'bling bling', zoals voorzitter Nasser Al-Khelaïfi het in Marca een tijdje geleden verwoordde. In dat kader past de komst van Vitinha en het feit dat zowel Neymar als Lionel Messi zouden mogen vertrekken. Als nieuwe trainer lijkt Campos dan weer te gaan opteren voor Christophe Galtier.

LEES OOK: Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Doet PSG goed met de koerswijziging?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

17
17
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

11
11
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

45
45
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

77
77
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

257
257
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

258
258
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

167
167
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

203
203
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

181
181
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

108
108
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

120
120
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

170
170
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

377
377
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

273
273
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

136
136
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

425
425
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

809
809
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

286
286
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

230
230
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

176
176
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

424
424
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws