'PSG veegt sensationeel transferplan van tafel'

84 stemmen
'PSG veegt sensationeel transferplan van tafel'

Het is al een zeer bewogen transferzomer geweest bij Paris Saint-Germain, dat al uitpakte met de contractverlenging van Kylian Mbappé en donderdagavond met middenvelder Vitinha zijn eerste zomeraankoop presenteerde. Maar vooral naast het veld was het rumoerig, met onder meer het ontslag van technisch directeur Leonardo. Die had nochtans een onwaarschijnlijke transferzomer gepland.


De Braziliaan had namelijk sensationele plannen voor de zomer. Leonardo profileerde zich als een man die graag grote namen haalde - vorige zomer nog onder meer Lionel Messi, Sergio Ramos en Gianluigi Donnarumma - en zou ook nu op dat vlak weer toeslaan. Le Parisien weet dat deze keer Sadio Mané, Paul Pogba en Ousmane Dembélé bovenaan zijn verlanglijst stonden.

Die laatste twee zijn transfervrij op te pikken, want Pogba verlengde niet bij Manchester United en Dembélé tekende (nog?) niet bij in Barcelona. Mané ging dan weer zijn laatste contractjaar in, maar koos intussen al voor Bayern München. Daarnaast was Leonardo ook nog van plan om oud-speler Thiago Motta aan te stellen als nieuwe trainer. De Braziliaanse Italiaan stapte deze zomer op bij Spezia.

ANDERE BOEG
Maar door de contractverlenging van Mbappé vielen al die plannen in het water. Leonardo moest plaats maken en Luis Campos kwam als nieuwe sportieve baas. De Portugees mikt op minder 'bling bling', zoals voorzitter Nasser Al-Khelaïfi het in Marca een tijdje geleden verwoordde. In dat kader past de komst van Vitinha en het feit dat zowel Neymar als Lionel Messi zouden mogen vertrekken. Als nieuwe trainer lijkt Campos dan weer te gaan opteren voor Christophe Galtier.

LEES OOK: Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

🚀

Doet PSG goed met de koerswijziging?

Meest recent

'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

62
62
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

43
43
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

31
31
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

77
77
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

41
41
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

82
82
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

199
199
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

202
202
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

127
127
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

300
300
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

452
452
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

303
303
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

136
136
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

74
74
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

349
349
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

407
407
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

280
280
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

216
216
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

393
393
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

348
348
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

96
96
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

327
327
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

342
342
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

570
570
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

414
414

Meer sportnieuws