'PSG veegt sensationeel transferplan van tafel'

door
'PSG veegt sensationeel transferplan van tafel'

Het is al een zeer bewogen transferzomer geweest bij Paris Saint-Germain, dat al uitpakte met de contractverlenging van Kylian Mbappé en donderdagavond met middenvelder Vitinha zijn eerste zomeraankoop presenteerde. Maar vooral naast het veld was het rumoerig, met onder meer het ontslag van technisch directeur Leonardo. Die had nochtans een onwaarschijnlijke transferzomer gepland.


De Braziliaan had namelijk sensationele plannen voor de zomer. Leonardo profileerde zich als een man die graag grote namen haalde - vorige zomer nog onder meer Lionel Messi, Sergio Ramos en Gianluigi Donnarumma - en zou ook nu op dat vlak weer toeslaan. Le Parisien weet dat deze keer Sadio Mané, Paul Pogba en Ousmane Dembélé bovenaan zijn verlanglijst stonden.

Die laatste twee zijn transfervrij op te pikken, want Pogba verlengde niet bij Manchester United en Dembélé tekende (nog?) niet bij in Barcelona. Mané ging dan weer zijn laatste contractjaar in, maar koos intussen al voor Bayern München. Daarnaast was Leonardo ook nog van plan om oud-speler Thiago Motta aan te stellen als nieuwe trainer. De Braziliaanse Italiaan stapte deze zomer op bij Spezia.

ANDERE BOEG
Maar door de contractverlenging van Mbappé vielen al die plannen in het water. Leonardo moest plaats maken en Luis Campos kwam als nieuwe sportieve baas. De Portugees mikt op minder 'bling bling', zoals voorzitter Nasser Al-Khelaïfi het in Marca een tijdje geleden verwoordde. In dat kader past de komst van Vitinha en het feit dat zowel Neymar als Lionel Messi zouden mogen vertrekken. Als nieuwe trainer lijkt Campos dan weer te gaan opteren voor Christophe Galtier.

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Doet PSG goed met de koerswijziging?

Meest recent

'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

5
5
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

58
58
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

94
94
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

300
300
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

58
58
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

47
47
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

136
136
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

325
325
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

141
141
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

70
70
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

295
295
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

412
412
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

44
44
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

177
177
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

638
638
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

179
179
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

131
131
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

196
196
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

33
33
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

376
376
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

84
84
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

245
245
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

381
381
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

328
328

Meer sportnieuws